Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lut 2011, 09:27

Tak Kilolek wiem, że można zapisać gdzie się chce. Zobaczymy czy się. W poniedziałek składam.

Wiolaw z tego co ja wiem, to na boso najlepiej na miękkim, a w butkach na twardym, ale my o wiele więcej latem na boso puszczamy po domu całym, bo jest po prostu gorąco.

Kilolek ale te perełki Svarowskiego są drogie co??

No tak koniec ferii jest nieubłagalny.
My jutro wracamy do domu. Dziś jeszcze laba. Teraz jesteśmy z tatkiem w domu. Zrobię obiad. Potem tata chce zabrać Matiego na budowę. Będzie miał frajdę, a po południu spacer w romantycznym miasteczku. Może jakieś lody i kawka.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 lut 2011, 18:57

Kilolek ale te perełki Svarowskiego są drogie co??
no niestety ale z ato jakie ładne :D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lut 2011, 22:34

Kilolek ładne i to bardzo ładne.

A my dziś spędziliśmy ostatni już i miły dzionek.
Po obiadku pojechaliśmy do kawiarni na kawkę i deserek. Zjadłam struclę z jabłuszkami.
MMm pycha.
Od poniedziałku schodzimy na ziemię :ico_noniewiem:

Rano postaram się jeszcze zajrzeć, ale nie wiem czy się uda, bo jedziemy tak jak Milenka ma spać ok 12 jeszcze do Mc Donalda, a samolot mamy o 15.

Miłej niedzielki jakby co...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

26 lut 2011, 23:15

hejka

dziś miałam ciężki dzień sprzątanie , gotowanie , trochę pracy pazurkowej i co najgorsze Lolek z gorączką :ico_noniewiem:
pewnie na zęby jak zwykle katar i gorączka , ale jedna strona już pękła teraz czekamy na drugie dziąsełko z drugiej strony ,ale taki marudny jest i z rąk mi nie chce zejść
oczywiście tatuś na chwilkę weźmie ponosi i zaraz wmawia dziecku że che do mamy do cycusia :ico_noniewiem:

jutro planowaliśmy ostatni dzień feri spędzić intensywnie na lodowisku i basenie , ale niestety gorączka Lolka zepsuła wszystkie plany :ico_placzek:
najbardziej szkoda mi Ali, bo bardzo nastawiła się na ten dzień , ale cóż wynagrodzimy jej to może za tydzień :ico_haha_02:

muszę uciekać , bo Lolusia muszę już utulić :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lut 2011, 23:21

Na lodowisko i basenik może czas za tydzień będzie w weekend:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 lut 2011, 08:27

Witam po weekendzie.
Ferie się skończyły i znowu zaczynają się korki :ico_noniewiem: Na dodatek wczoraj pojechała już babcia, a Zosia od dzis do żłobka i o dziwo nie było źle...przynjamniej rano. Sama wyciągnęła rączki do opiekunki i nawet jakoś strasznie nie płakała za mną.
W ogóle od soboty zaczyna zdrabniać i tak, ja jestem mami, babcia to babi, a tata to tatuś. Tak wyraźnie mówi tatuś, że P chodzi dumny jak paw. Pięknie też mówi a kuku i księżyc (oczywiście nie tak wyraźnie księżyc, ale wiadomo o co jej chodzi). Po raz kolejny zaczynam odstawianie od cycusia i nawet zakupiłam smoczek :ico_puknij: ale całe szczęście w buzi ma go króciutko, a zasypia ze smokiem w rączce :-D ot taka maskotka. Moja mama tak Zosię przez ten tydzień podtuczyła, że aż zrobiła się okrąglutka na buzi i ma bębenek :ico_oczko:

matikasia, kilolek jestem ciekawa jak Wam się dziś wstawało po długiej przerwie feriowej i jak Wam minie dzionek :-) oby szybko

matikasia szkolenie było super, facet prowadził w sposób bardzo zrozumiały i ciekawy. Czas szybko leciał, a i wielu interesujących rzeczy się nauczyłam. Fakt, ze jak dla mnie było za dużo worda, bo ja pracuję głownie w excelu, ale i to się przyda :-D
zaraz wmawia dziecku że che do mamy do cycusia
skad ja to znam...ech ci faceci. Jednak, jak już pisałam - postanowiłam powoli zakończyc cycusiowanie i tatuś takiej wymówki juz nie będzie miał. Szczególnie, że Zosi niekoniecznie zależy na moim cycusiu. Wczoraj usiadła P na kolanach i mówi cycy :-D odpięła mu nawet koszulę, ale jak zobaczyła włosy, to zrobiła ble :-D
najbardziej szkoda mi Ali, bo bardzo nastawiła się na ten dzień
nadrobicie to na pewno

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

28 lut 2011, 09:33

wiolaw napisał/a:
zaraz wmawia dziecku że che do mamy do cycusia

skad ja to znam...ech ci faceci.
heh to u mnie jest na odwrót ;-) jak piotrek jest w domu to ciągle wmawiam dziecku żeby sie z tatą pobawiła-chodz wcale nie musze bo sama do niego tak lgnie że ja nie moge mu nawet ręki na kolanie położyć bo zaraz krzyczy przychodzi i odpycha hehe zazdrośnica

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

28 lut 2011, 09:34

Witam z rana przy rozpuszczalnej i już w domku.

Wczoraj zajechaliśmy po 19. Dzieci miały labę bo mała się wyspała w aucie. Także do 22 tak jak ja się rozpakowywałam nie spała, a Mati poszedł po 21. Równo 2 godziny rozpakowywałam toboły. Padłam potem ze zmęczenia.
W chacie ogólnie szyto, tylko kurzu T nie wycierał, ale to spokojnie.

Teraz zgrywam fotki, wstawiłam prano, potem spacerek i wracamy do normalności.
Wstaliśmy przed 8. Mała płakała raz po 23. A zanim poszła spać, to zwymiotowała jak siedziała u T na kolanach. Ja nie wiem czemu ona od razu przy kaszlu wymiotuje.

Magda33 a co Cię skusiło na kupno smoka? żeby Zosia w następne nie popadła :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

28 lut 2011, 10:08

a co Cię skusiło na kupno smoka?
SAMA NIE WIEM, CHYBA JUŻ SZUKAM RÓŻNYCH SPOSOBÓW ŻEBY JĄ ODSTAWIĆ, NA SZCZEŚCIE SMOK NIEBARDZO JĄ INTERESUJE, DLATEGO GO GŁĘBOKO SCHOWAM. SKORO DO TEJ PORY GO NIE MIAŁA, TO BEZ SENSU UCZYĆ JĄ TERAZ :ico_oczko:
ona od razu przy kaszlu wymiotuje.
MOŻE TAK SIĘ POZBYWA JEJ ORGANIZM JAKIŚ WYDZIELIN, KTÓRE SPŁYWAJĄ :ico_noniewiem:
Teraz zgrywam fotki
MAM NADZIEJĘ, ŻE JAKIEŚ ZOBACZYMY :-D

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

28 lut 2011, 10:14

Cześć.
No trochę mnie nie było. Ale dużo się działo.
Kindze wyszły nowe ząbki, byłam u rodziców w Kętach i uczyłam się na ostatni 3 termin egzaminu którego nie mogłam zdać, w międzyczasie załapałam grypę, gorączka, ból wszystkiego i pilnowałam momentami nawet 4 dzieci, a zazwyczaj dwójki.
Egzamin zdałam w sobotę na 4, także jestem zadowolona. Prócz tych dwóch poprawek to mam tylko jedną 3,5 a reszte 4 i 5. :)
Obcieliśmy pierwszy raz Kingusi włoski, po pobyciu tygodnia z 3 innych dzieciaków nie mogła się przyzwyczaić przez cały weekend do ciszy w domu i co chwile piszczała i krzyczała. Ale już jest dobrze.
Trzeba nowe zakupy robić, bo ciuszki 86 robią się na nią za małe. Przede wszystkim body, większość już mała, trzeba 92 kupować.
Do tego kupiliśmy już bilety do Paryża i lecimy pod koniec czerwca na tydzień. :) Super, tylko mamy debet 2 tysiące, trzeba go jakoś spłacić i jeszcze do tego trzeba kupić sukienkę, buty, koszule Kamilowi, krawat jakiś, sukienkę Kingusi, butki, prezent ślubny i kuzyn ma dwie córeczki więc jeszcze dla nich prezenty, no i wziąć kasę na pobyt, bo przecież za darmo żyć się nie da. Ciekawe skąd wziąć tyle kasy. Chyba zacznę częściej w totolotka grać. :-D
Z dziewczynami ze studiów umówiłyśmy sie na imprezę na dzień kobiet u jednej z nich. Nie mam za bardzo jak się tam dostać, ale zobaczymy, może jeszcze coś wymyślę do piątku. A w sobotę planujemy jechać do Krakowa do rodziny K i mamy karnet na łyżwy w Krakowie z mydeal.pl i do tego są dwa kupki kakao gratis. Zamierzamy więc tam iść jeszcze.
Wybaczcie, że tak tylko o sobie i ostatnie wiadomości dopisuję, ale duzo naskrobałyście i nie starczy mi czasu żeby wszystkim na wszystko odpisać. :)
W każdym razie skończyłam I semestr, sesja zaliczona i zaczynam II. :)
kilolek
Śliczne te rzeczy robisz widziałam. :) Oby interes Ci się udał!!!
ostatni dzień feri spędzić intensywnie na lodowisku i basenie
A Wy z Lolusiem na lodowisko chodzicie?
matikasia, kilolek
Cieszcie się, że w ogóle miałyście ferie, bo ja w swoje ferie miałam najgorsze egzaminy. :-D :-D

Magda33 Zosia już strasznie dużo mówi jak na swój wiek, ja jak to czytam to jestem w szoku! Kinga mówi dopiero "mama, tata, baba, dziadzia" i to bez zrozumienia, mianowicie ostatnio wszystko jest dla niej "tata".
Teraz zgrywam fotki
To czekamy aż wstawisz. :-D:-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości