JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 mar 2012, 11:42

Miluśka, a gdzie czytasz te interpretacje?
Mialam kiedys fajny sennik i sie spawdzalo , ale nie pamietam jego strony. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

16 mar 2012, 11:55

JoannaS, mam sennik w domu ale piszą co innego niż w internecie a szukam tak że po prostu wpisuję w google i wyszukuje bo takiej sprawdzonej dobrej stonki nie znam :(

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

06 kwie 2012, 21:55

Mi się ostatnio śniło coś takiego... (ostrzegam, dziwne :-D )
Stałam na przystanku, podjechał do mnie czarną micrą mój niegdysiejszy instruktor nauki jazdy (p. Marek). Coś tam zagadał do mnie, powiedział, że mam wsiąść, no i wsiadłam. Panował ruch lewostronny. Ujechaliśmy kawałek i nagle jakaś L-ka wyprzedzała inny samochód i jechała nam na czołówkę. Zderzyliśmy się, no i p. Marek zjechał kawałek dalej na pobocze i wysiadł, żeby zerknąć na stan stukniętego samochodu oraz żeby się dogadać z tamtymi z L-ki, ale się okazało, że oni szybko odjechali. P. Marek zaprosił mnie do siebie do domu. Jak tam zajechaliśmy, to okazało się, że jego żoną jest moja dobra koleżanka z klasy i mają dwójkę podrośniętych dzieci, a trzecie w drodze... I w tym momencie zadzwonił mi budzik :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość