moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 lis 2008, 15:24

Mikusia szczerze to nie wiem, bo jak ja kupowałam to akurat były w tym miejscu co stoją produkty akcyjne :)

Dzisiaj byłam u alergologa, miałam testy pokarmowe robione. O dziwo nie jestem na nic uczulona :ico_szoking: Hehe czyli jestem uczulona na alkochol. Lekarz miał ubaw :ico_haha_01: poprostu muszę sama przetestować co mogę pić a co nie :564:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 lis 2008, 15:44

kurcze moni no to nieźle z tą alergią :-) jeszcze o takiej nie słyszałam u nikogo poza tobą :ico_haha_01: :ico_oczko: nie ma to jak na imprezie powiedzieć że nie możesz pić bo masz alergie :-D

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

28 lis 2008, 16:47

haha..moniśale Ci sie porobiło :ico_haha_02:
ja mam przyjaciółkę, która ma alergię na...kofeinę :-) A najlepsze jest to, ze nie reaguje wysypką ani niczym podobnym tylko dostaje...głupawki nie do opanowania, jak po marihuanie :-D kawa, coca-cola - wykluczone ma z diety, bo ich spożycie kończy się ubawem. Z niej raczej a nie jej :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 lis 2008, 18:57

Hehe nikt mi nie wierzy hihhih

Własnie bedę dzwonić o pracę, trzymajcie kciuki. Znalazłam ogłoszenie że potrzebują sekretarki - branża hutnicza, ale co tam. Wszystkiego można się nauczyć.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 lis 2008, 19:00

Moni daj znać jak poszła rozmowa!!!


a ja właśnie kończe tworzyć to dzieło:
http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis19080.html
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-11-29, 10:55 ]
a ja wam też pokaże kilka fotek Iśki
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu Dominika tworzy dzieło ;)
Obrazek

tu troszke zimowo ;) ze mną..
Obrazek

a tu Iśka maluje
Obrazek


no a poza tym to chciałabym się wam pochwalić :-D
Dominika umie już rysować KÓŁKA!! :-D oczywiście nie takie bardzo równiutkie ale są to kółka :-D zamknięte kółka :-D

[ Dodano: 2008-11-30, 22:04 ]
wpadłam się jeszcze pochwalić że moja Dominiśka dzięki tej gierce nauczyła się układać kolorami wszystko ;-)
http://zabawy.ciufcia.pl/gry-i-zabawy-d ... rowe-pilki

a tu udowodnienie:
Obrazek


moni co z tą pracą?!!!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 gru 2008, 13:29

Mikusia dzwoniłam, wysłałam cv i zobaczymy co dalej:)
Ja tez się bawię z Marti an tej stronie :D

Kilka foteczek z kąpieli :-)

[img][img]http://images46.fotosik.pl/36/c05cd1e46bc6bd23med.jpg[/img][/img]

[img][img]http://images39.fotosik.pl/36/44b71e759cd7404bmed.jpg[/img][/img]


[img][img]http://images34.fotosik.pl/410/8512da7db421f9bdmed.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 gru 2008, 15:20

no kobitki - swietne zdjecia Waszych pociech :ico_brawa_01: mikusia - a Ty wyglądasz jak nastolata jakaś :-D
jak wrócę do domku to też Wam powklejam zdjęcia :ico_haha_02: idziemy dziś jak co tydzień na basen z Jagą więc moze tam porobię nam zdjecia :-D

a co do zabaw - to my z Jagą szukamy zabaw i gier, przy okazji oswajając ją z angielskim na: www.bbc.co.uk/cbeebies - świetne źródło zabaw i gier właśnie dla takich maluszków, do tego większość oparta na bazie bajek. No i rymowanki po angielsku, piosenki - Jagus uwelbia tę stronę :-) Ale skorzystam z Twojego linku mikusia , bo szczezre mówiąć nie znałam go wcześniej, chociaż te kolory to już za późno, bo Jaga nawet wie jak ktory sie nazywa - ćwiczymy na sprzątaniu klocków "tera jelone", tera ziółte" :-)

moniś mam nadzję, że z pracą wypali :ico_brawa_01: pracowałabyś w pokrewnej mi branży...haha :-D chociaż widze teraz, ze przez załamanie gospodraki przemysł motoryzacyjny, hutniczy wlaśnie i budowlany (w tym mam kontakty) - strasznie zwolnił tempa...i pracowników też. U nas w samym Gnieźnie najwieksze firmy z zagranicznym kapitalem zwalniają pracowników, nie tylko produkcyjnych... Nawet na bazie naszej firmy - już wiem, ze nie zrealizuję założeń, ktore były 2 m-ce temu bardzo realne. Przez kilka miesięcy harowałam żeby zwększyć sprzedaż, podwoiłam ją praktycznie, a teraz znowu spada i tak na prawdę nic na to nie mozna poradzic cholerka... :ico_noniewiem:
Ale mam nadzieję, moniś że sie uda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

01 gru 2008, 16:17

Moni, Mikusia śliczne zdjęcia Dominisi i Martynki :ico_brawa_01:

czytanie ja jeszcze czytać Joasi nie uczę ale literki już zna niektore. Na pewno "I" i "O". Po prostu uwielbia m.in. wierszyk "Abecadło" i kiedyś jak jej to czytałam Asia nagle podbiegła do swoich puzzli piankowych z literkami i przyniosła mi "O" wlaśnie jak przeczytałam, że "O jak balon pękło" Tak właśnie ona kojarzy te literki wzrokowo, tak jak inne obrazki w książeczkach.

kolory Joasia też zna wszystkie kolory prawie. Przynajmniej tyle ile ma kredek :-) A zaczęło się od zielonego i czerwonego światła na przejściach dla pieszych (przy okazji wie kiedy ma stać, a kiedy można iść) i od nazywania kolorów samochodów mijanych na spacerkach, bo jak jej się nie powiedziało to nie można było iść dalej :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

01 gru 2008, 17:34

co do literek to moja też zna kilka: "I, O, E, T, A, B" ... ale nie uczyłam ją tylko zapamiętała sobie ze swoich puzzli :)


eve fajna ta stronka :-D ale nie będe na razie Iśce pokazywać bo by mi od kompa nie chciała już odejść :ico_haha_01: :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 gru 2008, 19:55

Magdzinka u nas zabawa z koloromi tak samo się zaczeła. Jak jeżdziliśmy na wakacjach to żeby sie jej nie nudziło to jej pokazywalismy światełka :)

Jeżeli chodzi o segregację kolorów to nie ma z tym problemów, jeżeli natomiast chodzi o samo kojarzenie to wie, że np: czerwony jak malinka, zielony jak trawka itd.

Prawda jest taka że ja z nią nie siedzę i jej nie uczę. Ona uczy się albo poprzez zabawę albo samo nam wychodzi z codziennego życia. Uważam że jeszcze jest mała i że na wszystko przyjdzie pora. Przecież nasze cudeńka nie mają jeszcze dwóch lat :-D

Marti złapała lekki katar... wszystko przez to że mi sie rozmiera... nie mogę jej upilnować. Chwila i już biega golas po mieszkaniu. Co ja z nią mam.

http://allegro.pl/item492195974_aparat_ ... siecy.html kolejny pomysł na prezent od Mikoła

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość