mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

03 gru 2008, 20:30

eve ja do września 2009 jestem na wychowawczym, a pracuje w takim domu pomocy społecznej dla osób chorych psychicznie i prowadzimy terapie dla tych ludzi... ja prowadze terapie plastyczną ;-) a poza tym to studiuje :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 gru 2008, 10:11

to teraz podobnej maści jesteśmy :ico_brawa_01: dawaj zdjecia w nowym image'u :ico_haha_02:
a nas nawrót Jagi alergii :ico_noniewiem: praktycznie rok był spokój a teraz pojawila sie biegunka+sucha skora i pojecia nie mam od czego... Zaostrzyłam dietę i na nowo będziemy wprowadzać wątpliwe produkty... :ico_noniewiem: a już sie cieszyłam, ze jej zupełnie minęło, bo wszystko mogła praktycznie jesć...

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

05 gru 2008, 15:42

eve trzymam kciuki żeby udało się wam znaleźć winowajce alergii! my niestety nie znaleźliśmy i już nie mam sił do niej... :-( już jesteśmy na lekach na alergie

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 gru 2008, 16:47

Dziewczyny trzymam kciuki

Jak zrobie foteczki to oczywiscie wkleje :)

Ja tez mam alergię i to ogromną szczegolnie po dzisiejszym dniu... NA TEŚCIOWĄ wrrrr

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

05 gru 2008, 17:06

och cześć
jestem taka zmęczona nawałem pracy, że postanowiłam zrobić sobie przerwę. Wczoraj wieczorem zasnęłam w sekundę, tylko zgasiliśmy światło , położyłam głowę do poduszki i już spałam. Nic nie pamiętam, a mąż się dzisiaj ze mnie śmiał, mówił coś do mnie, nie zdążył się jeszcze ulożyć a ja już "chrapałam"

Dzisiaj byliśmy z Joasią na ostatnim szczepieniu, ktore miało być pod koniec sierpnia ale się odwlekło przez te różne bakterie, które dłuuugo zwalczaliśmy.
Joasia waży 12900g i mierzy90,5cm Była tak grzeczna i uśmiechnięta przy badaniu i szczepieniu, że wszystkie panie (lekarka i pielęgniarki) zdziwione były :ico_brawa_01:

A ja jestem już po pierwszym publicznym występie naszego chóru :-D Śpiewaliśmy koncert z okazji Barbórki w naszym instytucie. Na początku myślałam, że będzie fajnie ale jak stanęliśmy na scenie tak dobrze widoczni i zobaczyłam całą ogromną salę ludzi (bo to w muzeum było), a na początku same vipy hihi i ja tak dobrze widoczna byłam to myślałam, że umrę ale jakoś wyszło. W poniedziałak zdjęcia wam pokażę, jak dostanę od koleżanki. A we wtorek śpiewamy kolędy dla emerytów hihi, a potem w styczniu występ w Ministerstwie Środowiska :-D

[ Dodano: 2008-12-05, 16:11 ]
jeśli o alergię chodzi, to Joasia też ma nie waidomo na co. Myślałam, że jej dzisiaj nie zaszczepią z takimi krostami na twarzy poszłyśmy jakby ospę miała :ico_noniewiem: I nie wiemy po czy i dlaczego raz po raz jej wyskakują najpierw takie czerwone placki jakby ją komar ugryzł, potem robią się twarde, a potem ze środka taki płyn się sączy :ico_noniewiem: Byliśmy z tym u alergologa ale nic nie poradził tylko, żeby uważać na dietę. Ale ja nie wiem jak, bo teraz może wyskoczyło jej po pstrągu, ale wsześniej jak jadła flądrę albo obiadek rybny ze słoiczka to nic nie wyskoczyło. Kiedyś wyskoczyło jej po kaszce Bobovity z drobinkami czekolady, innym razem jak tylko oblizała łyżeczkę z nutellą, a np czekoladki kinder może jeść garściami i nic :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 gru 2008, 17:56

Brawa dla Joasi :-) za odwagę.
Mnie sie wydaje ze na zachowanie malucha u lekarza wpływa zachowanie rodzica. Jak sie dorosły denerwuje albo zacznie mówić nie bój się... to efekt wiadomo jaki bedzie.

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

05 gru 2008, 21:10

to u nas jest chyba inaczej bo Dominika jak zobaczy swojego lekarza to się drze jak opętana ;-) a my (rodzice) lubimy go ;-) więc negatywnego wpływu nie mamy :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 gru 2008, 22:46

Mikusia to trzeba zmienić lekarza :D Żartuję Chyba że faktycznie chcecie zmienić to polecam naszego :-)
Z lekarzami to jak z krawcową i fryzjerką... jedni chwalą inni nie... trzeba mieć sprawdzonego i zaufanego

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

06 gru 2008, 17:06

moni no wiem wiem :-) my będziemy zmieniać na Pietras-Żak bo Dominika się boi facetów :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: choć Januszek jest bardzo dobrym lekarzem i troche mi szkoda :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

08 gru 2008, 12:34

mikusia pisze:bo Dominika się boi facetów

moja Ewa tez się boi mężczyzn, ale liczę na to, że kiedyś jej to przejdzie :-)

Ja u Was po Mikołajkach? Ewa dostała te puzzle, co Wam kiedyś pokazywałam
http://www.allegro.pl/item482959401_now ... i_hit.html
i dzisiaj już umie sama prawie wszystko ułożyć. Początkowo dawałam jej po 3 puzzle do ułożenia każdej postaci. Potem dawałam jej 6 puzzli tak, żeby sama dopasowała które puzzle do której postaci pasują. Teraz rozkładamy już wszystkie puzzle na stoliku i Ewcia szuka pasujących części do poszczególnych postaci ze wszystkich 36 puzzli. Nie sądziłam, że tak szybko jej to pójdzie. Myślałam, że nauka układania zajmie jej trochę czau, a tu się okazuje, że zaraz trzeba będzie nowe puzzle kupować, bo te już będą zbyt łatwe.
Ja dostałam film "Juno" i książkę "Duża ryba" - obie rzeczy od dawna chciałam sobie kupić, ale zawsze na coś innego były potrzebne pieniądze.

Pozdrawiam Was ciepło mimo zimnego dnia. Pa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość