Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 gru 2007, 14:12

Cholera mam aparat z lampą błyskową i jak robię zdjęcie zdjęciu to wychodzi z błyskiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 gru 2007, 14:23

Kamizela...hmmm nie wiem jak Ci pomoc bo ja zawsze tez robie z lampą...ale troche pod katem zeby lampa odbila sie wjakims rogu albo wcale....

[ Dodano: 2007-12-08, 16:58 ]
oj...widze ze tu dzis nie ma nikogo...no tak nie dosc ze weekend to jeszcze swieta ida i porzadki wszystkich ogarnely pewnie.....my juz ustroilismy choinke...i juz blyszczy...i atmosfera juz jest...nic tylko zajadac sie kilogramami mandarynek...i czuc zapach piernika :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 gru 2007, 18:55

a ja tez mam z lampa i dalo rade :ico_oczko:

cisza straszna .....

mandarynki mniam mniam ......

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 gru 2007, 19:15

Zrobiłam też bez lampy ale jest zamazane i nic nie widać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 gru 2007, 21:31

Hej kobiety!
Kubusiowi :ico_tort: sto lat, sto lat!!!

Kamizeli :ico_brawa_01: i :ico_szoking: za wygląd!!! Wiktor jest świetny, te jego zębolki...No i u cioci też mi się podoba...

Glizda ale już choinka...? ja jakoś nie popieram...u nas zawsze ubieram w wigilię rano, żeby nie spowszedniało...ale, jakoś trzeba się wprowadzać w nastrój tam daleko nie?

A co do wczorajszej dyskusji...ja też jakoś nie do końca wierzę w wypalenie misji spotkanie, ale bardzo bym chciała!!!

No i odnośnie dzisiejszej frekwencji...sprzątanie pewnie...Ja od rana...już nie mogę, jeszcze ciągle :ico_zly: na J...i minął dzień...Co prawda umył okna :ico_sorki: ale ja? cały dom...pajęczyny...firany, pranie, odkurzanie... :ico_olaboga: przemeblowanie w pokoju i Hania do tego i umieram...a jeszcze nie jest tak, jakbym chciała...

I wiecie co...idę z prośbą...módlcie się żeby moja szwagierka nie rodziła w okolicy świąt za bardzo...!!! bo jak tak, to moja teściowa będzie u nas w święta!!! :ico_chory: i jak o tym pomyślę, to już mi się odechciewa. Spoko, ja z nią wytrzymam, bo jakoś się da. No i nie robię problemów, bo jak trzeba będzie, to zniosę, w końcu święta nie? ale kuźwa...dla mnie to takie magiczne chwile...a ona mi będzie trajkotać ciągle to samo i się wtrącać i mi tę magię popsuje!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Do tego założyliśmy se tel i teraz teście ciągle do nas dzwonią!!! :ico_puknij: i już mnie dziś :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ostro, bo znów nam wymyślają plany życiowe!!! i chcą nam dać (niby kiedyś tam...) auto- opla vectre lat obecnie 12..........J chce, a ja bardzo nie chcę!!! bo nonono nie dość, że to auto już ma tyle na liczniku że :ico_olaboga: nie ma klimy, ani gazu...to jeszcze założę się, że za jakiś czas nam wypomną, że je dostaliśmy...Pierdolę taki interes..i się teraz z J będę kłócić!!!
a miało być miło...sami w domu jesteśmy...mogło być przyjemnie..ale nie będzie!!! :ico_nienie: zła już jestem i tyle!
idę coś zjeść, bo od rana na kanapkach...zajrzę jeszcze

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 gru 2007, 21:54

oj...kolejna tesciowa sie w swieta szykuje...hmm...to bedziemy mocno 3mac kciukasy by szwagierka nie rodzila :ico_noniewiem:

Zborra
a choinke u nas stroi sie na poczatku adwentu...by caly czas przezywac....wiesz...zeby tak miec swieta na dluzej. a nie na kilka dni...i powiem Ci ze jakos nigdy ona nam nie powszednieje.....ale to chyba przez tę jej magię :-D :ico_brawa_01:

no pust tu dzis jak niewiem...bylismy na kawie u kuzynki teraz Maya spi w wyjsciowych ciuszkach a ja zamawiam na ebayu.....kupuje te chuste mei tai...nie bede brala wozka na urop do pl ....a w chuscie latwiej mi bedzie w podrozy...tak mysle...kupuje te prosta w wiazaniu...ma byc szybka w obsludze ,wygodna i zdrowa..hihihi...i tania :-D :ico_szoking: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

08 gru 2007, 22:25

no jestem i ja na chwilkę...
jeju ale ja Wam zazdroszcze - tzn tym, które nie pracują... ja już nie dam rady tak sobie z Wami pogadać na bierząco :ico_placzek: mogę tylko albo późno wieczorem, ale też nie zawsze mam czas i siły albo w weekend, ale wtedy tu pusto... no i brakuje mi tych porannych kawek z Iguśką i TT :-D

kamizela, no cieszę się baaaaaardzo, że już jesteście i że wszystko dobrze :ico_brawa_01: a Wiktor świetny jest!!! i ma mamę laskę :-D :ico_szoking:

zaległe dla Hani i dla Kubusia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort:

Hanka jest świetna na tych zdjęciach i już ją sobie wyobrażam jaka będzie gwiazdeczka na Wigilii w nowej sukienusi :ico_brawa_01:
zborra, gratuluję udanego zakupu :) ja też niedawno buty kupowałam to wiem jaka to radość jak się je w końcu ma! bo ja to zawsze chodzę i chodzę i nic dla siebie znaleźć nie mogę... :ico_puknij:
aaaaa no i zazdroszcze Ci jak zwykle niezawodnej organizacji :ico_brawa_01: ja to jak sama z Igą jestem to jest cud jak pozmywam, zrobię pranie i je rozwieszę a jak się do tego wszystkiego jeszcze obiad uda to normalnie święto w rodzinie :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: chyba jakaś rozlazła jestem albo Iga maruda????

GLIZDUNIA, no i fajnie że choinka już jest :ico_brawa_01: my mamy zawsze prawdziwą i dlatego musi być tuż przed albo dzień przed albo w Wigilię ubieramy bo inaczej by na Święta już łysa stała :ico_haha_01: a poza tym ja oczywiście ze sprzątaniem w polu więc jak tu w taki bałagan choinkę :/

miałam zdjęcia nowe Igi wklejać ale w telefonie dalej tkwią i chyba znowu nie wkleję bo mam trochę pracy do zrobienia i już mnie tu nie powinno być :ico_nienie:

acha Zbora - trzymam kciuki :-D
ja to mam przesrane i z mamą i z teściową... ale to już wiecie...

Ewcik jeszcze Tobie chciałam napisać że bardzo trzymam kciuki za Was i Wasze nowe własne mieszkanko!!! BEZ SZWAGIERKI :-D a co do umowy w pracy to mój R ma najniższą krajową na umowie a jest kierownikiem w laboratorium... :ico_zly: i co zrobić jak się nie podoba to idź szukać pracy gdzie indziej......

no dobra zmykam pracować domowo :ico_papa: :547:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 gru 2007, 22:33

No anza witaj kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moje dziecię łapie się za szczebelki i próbuje wstawać, raczkuje już całkiem całkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

08 gru 2007, 22:53

Kamizela...nie załamuj mnie!!! moja owszem, szczebelki łapie...chce wstać,ale jej nie idzie...usiąść sama nie umie a co dopiero wstać... :ico_noniewiem:

Anza witaj kochana!!! no wiesz........jakbym miała gotować, bo pewnie bym szybciej schudła :ico_haha_01: nie stresuj się!!! może faktycznie Iga daje się bardziej we znaki? Hanka nawet znośna...trochę poleżała na podłodze tu i tam, ja wieszałam firanki...Jak J sprzątał to ja z nią siedziałam, potem zmiana, jakoś sobie trzeba radzić.
Ja nadal czekam na zdjęcia Igusi!!!

W ogóle to trochę mi lżej, że już te okna zrobione!!! i lampy umyłam, omiotłam cały dom, balustradę wyczyściłam...na święta muszę jeszcze porządnie kuchnię i łazienkę zrobić, napastować podłogi i to będzie koniec. No...jeszcze dzień przed zmienię ręczniki i pościel...bo muszę mieć nowiutkie...zrobię dekoracje, a w wigilię to już tylko choinka! i moja mała choineczka Haneczka do ubrania :-D

Jeju...już się nosem podpieram, a jeszcze Hanki zdjęcie obrabiam i czekam na J, żeby pomógł...a on gdzieś zniknął :ico_noniewiem: idę wypić coś na znieczulenie...

No i trzymam za słowo, że szwagierka dzięki Wam...nie będzie mi świąt psuła swoją mamusią!!! niech urodzi szybciej...bo jak nie, to będę cały czas w stresie...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 gru 2007, 23:10

hyhyhy poczytałam i na początek dla wszystkich swietujących - Kubusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
..chyba mi % do głowy uderzyły ... :ico_noniewiem: :-D a wypiłam lampke wina ..hmm..popisze jutro... :-D
Anza - witaj!!!
Glizda - ja tez choinke wczesniej :-D
zbora- ja cie podziwiam z tym sprzataniem ... ja ide na łatwizne... przyjdzie babeczka i posprzata ... ot :-D \
co do roboty ... Anza ..ja tez wole w domu ..jak przychodze to tylko chce posiwecic czas młodemu ..potem jestm tak zmeczona i ide spac ... a sprzatanie - przychodzi babeczka w piatki i sprzata :-D
dobra ...szumi ... :-D do :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość