Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

27 paź 2007, 14:49

ja mam chyba to szczęście,że byłam pierwsza poważna dziewczyną mojego A :ico_wstydzioch:

lilo

27 paź 2007, 17:48

kwiatunio ja ci szczerze tego zazdroszczę :ico_oczko: Teraz już nie przeżywam tego tak, jest mi obojętna, ale wcześniej byłam chora z powodu tej kobiety :ico_wstydzioch: Ale to też wina, że tak szybko zaczęliśmy się spotykać po ich rozstaniu i tego, że ona się tak nami interesowała... I wszyscy wokół zresztą...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 paź 2007, 19:19

Kwiatunio, to masz szczęście!!
Jesteśmy ze sobą ponad 2 lata, a jeszcze do dziś mnie telepie jak słyszę jej imię :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: na poczatku się bardzo interesowała nami, teraz juz nie.. a moze mój K. poprostu mi nie mówi nic :ico_noniewiem: no ale..czego opczy nie widzą, tego srecu nie zal..

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

31 paź 2007, 15:30

Świetny temat!!!

Ja jesatem zazdrosna o mojego męza...i nie nawisdzę jego eks!!!!! I to wszystkich a bylo ich trochę i do tego miał kilka przelotnych jednorazowych numerków :ico_zly: :ico_zly: Ale powiedział że to było i wyrusł z tego i chce byc tylko ze mną i ja jestem tą jedyną....

Ostatniuo kilka miesięcy temy wzięłam jego telefon i co :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tam mms od jego jednej eks z nagą wypiętą pupą!!! Pokazałam mu to wzięłam małego wsiadłam do samochodu i pojechałam do mam powiedziałm koniec z nami....Dzwonił przepraszał powiedziałam nie...Błagał żebym wróciła porozmawiała nawet pieszo za mną chciał przyjś (8km)...Przeprosił było mu głupio napisał do nie że to było niemądre co zrobiła bo on kocha tylko mnie :ico_oczko: :ico_oczko:

lilo

31 paź 2007, 15:41

Izunia pisze:tam mms od jego jednej eks z nagą wypiętą pupą!!!

:ico_szoking: :ico_zly: :ico_nerwusek: :wpale: :503: :514: :505: :534:
W głowie się nie mieści....... :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

31 paź 2007, 17:29

Izunia, i jak jemu wierzyc ,nie wiem co bym zrobila .......

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 paź 2007, 17:50

IZUNIA az mi gały wylazły!! Co za pomysł.. ku...szon jeden!!!!!!!!!!!!!!!! Dlaczego nie ma ustawy jakiejś na te eks????? Powinno być karane :ico_oczko:
Ja miałam podobny numer , tyle byl to jakiś romantyczny mms, zamówiony specjalnie dla telefonu K. (wówczas to byl najnowszy model i nie było standardowych mmsów jak to jest w kazdej gazecie czy stronach internetowych) wysiliła się zołza jedna!!!!!!! tam jakieś słowa wróc, kocham srele duperele :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: takchciała nas rozłączyć, ze juz robiła wszystko co umiała!!!!!!!!!
Aha tego mmsa wysłala o 5.30 czym mnie jeszcze bardziej wkurzyła piiiiiiiiii piiiiiiiiiii

(słownictwo na tym wątku chyba jest dopuszczalne trochę bardziej wulgarne, co? ze względu na temat :-D :-D :-D :-D )

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

31 paź 2007, 23:13

rany dziewczyny :ico_szoking: powyrywałabym kłaki i wogóle :ico_nerwusek: :wpale: :503: :505:
Do mojego tylko raz czy dwa wysyłały sms-y z życzeniami na urodziny i święta. Przechwyciłam, odpisałam " Dziekuję w imieniu Mariusza, doceniamy ze o nas pamiętasz" Slowo "nas" podziałało piorunująco, od tamtej pory spokój. :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

01 lis 2007, 16:32

sensibel, :ico_brawa_01: ale fajnie, hihi
konkretnie i kulturalnie, hihi

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

01 lis 2007, 16:34

sensibel pisze:Dziekuję w imieniu Mariusza, doceniamy ze o nas pamiętasz"



:ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość