fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

03 kwie 2008, 23:15

hihihi. Magdzinka w którym parku byłyście? Bo ja też z Wawy :)córcia faktycznie śliczna popieram i pozdrawiam cieplutko :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

04 kwie 2008, 08:32

ale się uśmiałam magdzinka :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: Rewelacyjna historia :-) Pogratulować mężowi zapobiegawczości :) Chciałabym widzieć mine pielęgniarek :-D

A u nas wiosnę gdzieś wywiało i śladu po słońcu nie ma :ico_noniewiem: Najwżniejsze , ze weekend tuż tuż i będe miała więcej czasu dla Jagi. W ciągu tygodnia roboczego mam Jej niedosyt :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

05 kwie 2008, 14:01

co tam u was słychać ? nareszcie weekend :ico_brawa_01: Eve bawi się ze swoją słodką Jagusią :ico_oczko:
Chociaż ja jeszcze godzinkę w pracy muszę siedzieć :ico_noniewiem: ale za to Asia z mężusiem przyjeżdżaja po mnie :ico_brawa_01: i jedziemy na małe zakupy, a jutro chyba się wprosimy do teściowej, przynajmniej cały dzień będziemy na ogrodzie, może do lasu pojedziemy na dłuuugi spacer. Bo miały przyjść do nas koleżanki Joasi hihi ale u nich w przedszkolu panuje ospa, angina i grypa żołądkowa i narazie jeszcze są zdrowe ale nie wiadomo do końca więc spotkanie odwołane. Może to i dobrze bo za tydzień mamy szczepienie więc Joasia musio być zdrowa.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 kwie 2008, 19:04

oj magdzinka tak się z Jagą nabawiłam, że mi kręgosłup zaczyna odmawiać posłuszeństwa :-) Gdzie my dzisiaj nie byłyśmy...na dworze u nas, potem na placu zabaw, na zakupach, w domu szalałyśmy, książki czytałyśmy, klocki układałyśmy...widać, że Jej też brakuje mamusinych ramion na co dzień, bo się przytulała ile wlazło :-)
No i okazało się, ze mój ślubny prawdziwego rajdowca z Jagi zrobi, bo moja córka w wieku 15 m-cy wie jak odpalić samochód, choć nie rozpracowała jeszcze który pedał do czego służy :ico_noniewiem: Marcin Ją brał czasem na troszkę na swojej kolana do samochodu i czegoś tam po swojemu uczył, ale nigdy nie zwracałam uwagi. A dziś na spacerku przed domem mąż mył samochód a Jaga korzystając z okazji, ze drzwi były uchylone wdrapała sie na miejsce kierowcy, pokazuje mi kluczyk w stacyjce, majstruje chcąc go przekręcić, krzyczy na mnie że nie pozwalam jej biegów przełączać i pokazuje na pedały... :ico_noniewiem: Coś mi sie wydaje, ze będzie trzeba daleko i wysoko kluczyki już za kilka lat chować :-)
Poza tym doszliśmy z Marcinem do wniosku, ze kaskadera mamy :-) Na placu zabaw się uśmialiśmy po pachy, bo tam jest taki duży tor przeszkód - wchodzi się stromo pod górę po belach drewnianych (z tym Jaga sobie radzi po kolanach), potem jest most zwodzony, schody w dół, dwie zjeżdżalnie i mnóstwo drabinek i innych przeszkód. No więc na placu są inne dzieci, 2, 3, 4 -letnie i stoją i patrzą na ta konstrukcję, za nic nie dają sie rodzicom przekonać by tam wejść. A tu śmiga Jaga, nie patrząc czy za nia nadążamy i zanim sie zorientowaliśmy juz byław połowie drogi na tej dużej zjeżdżalni :-) Zrobiła furorę wśród wszystkich rodziców :ico_haha_02:

A wczoraj zaszalałam sobie sama dla siebie i sie obkupiłam - spódnica, bluzka, spodnie, buty...a co tam :ico_haha_02:
Nie obyło się oczywiście bez małych trudności - Jaga jakiemuś przystojnemu młodzieńcowi usiadła w kafejce na kolanach, po prostu sie wprosiła i w niego wpatrywała, usmeichała sie, opowiadała po swojemu... Za nic nie chciała z niego zejść...
ciesze sie na ogoł, ze jest tak otwarta i wciąż uśmiechnięta...ale czasami to bywa na prawdę uciążliwe, a nawet i kłopotliwe :-D

To sie rozpisałam :-) magdzinka to Ty w każdą sobotę musisz pracować/

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

05 kwie 2008, 22:42

eve.ok, gratuluję odważnej, mądrej, sprytnej, towarzyskiej, otwartej, wesołej i uśmiechniętej córeczki i :ico_brawa_01: i zazdroszczę zakupów :ico_oczko:
czyli sobota się udała :ico_brawa_01:
Mi też po pracy udało się wyjść z Joasią na plac zabaw - ale fajnie,cieszę się bo w tygodniu nie mam czasu, a dziś rano tylko małą odprowadziłam na spacerek. Dobrze, że jeszcze jutro wolne i ma być ładna pogoda to poszalejemy w Radości.

eve.ok pisze:to Ty w każdą sobotę musisz pracować/
jedną w miesiącu mam wolną :ico_brawa_01: a reszta pracująca dlatego, że w tygodniu pracuję po 7 godzin a nie 8.

fasolka pisze:hihihi. Magdzinka w którym parku byłyście?

zapomniałam wcześniej odpisać :ico_wstydzioch:
ten park na zdjęciach to Morskie Oko na Mokotowie, często też wybieramy siędo Łazienek, Królikarni, a właściwie do takiego fajnego parku za Królikarnią, na Pola Mokotowskie i do parku Ujazdowskiego. :-D wszędzie tam gdzie są fajne place zabaw (oprócz pól) bo teraz Joasia ma taki okres , że spokojnie obok placów nie przejedzie :-D A dzisiaj byłyśmy w ogródku jordanowskim na rogu Odyńca/Al. Niepodległości

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

06 kwie 2008, 18:40

magdzinka no to możecie z fasolka razem pospacerować :ico_brawa_01:

A u nas ale historia dzisiaj wyszła :-) wzięliśmy Jage na basen, bo otworzyli niedaleko taki, który oczyszczany jest ozonem a nie chlorem, co dla alergiczki-Jagi stanowi ogromna różnicę :ico_haha_02: Wcześniej zaopatrzyłam się w pieluchy dla niej niby na basen specjalne..ale mieliśmy z Marcinem oczy jak po 5 min. przebywania Jagi w wodzie z tej pieluchy urosła ogrooooomna bomba :ico_haha_02: Pani w sklepie musiała nas po prostu w pole wywieść :-) Najważniejsze, ze Jadze się podobało a pieluchy można było na miejscu dokupić :ico_haha_01: Na początku sie przestraszyła bardziej całego hałasu niz wody, a potem to już kółka do pływania nie chciała tylko skakała sama sobie (basen dla dzieci ma 0,5 m. głębokosci). Do końca przekonała ja oczywiście zjeżdżalnia prosto w brodzik :ico_haha_02:

Szkoda po tak udanym weekenddzie wracać do rutyny szarej trzeba a raczej nieustannych problemów w pracy :ico_noniewiem:
Życzę więc nam wszystkim kochane dziewczynki przesympatycznego niedzielnego wieczorku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 kwie 2008, 16:16

eve.ok, to rzeczywiście mieliście udany weekend :ico_brawa_01: ale przygoda z tą pieluchą na basenie hihihi :-D
a u nas cała niedziela deszczowa była :ico_noniewiem: i mimo że byliśmy na ogródku, to nic nam się nie chciało robić, plac zabaw mokry :ico_noniewiem: ale Joaś skorzystała i spała sobie w wózku na świeżym powietrzu, a my czekaliśmy aż łaskawie wstanie, żeby wracać do domu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

08 kwie 2008, 09:52

magdzinka a ja czasem to i chciałabym tak posiedzieć, zatrzymac się na chwilę...ale jak tylko zbliża mi się troszkę wolnego to coś planuję, gdzieś wybywamy z Małą pod pachą i tak jakoś okazuje sie że weekend przeleciał a my tak samo w biegu jak w ciągu tygodnia i jeszcze bardziej zmęczeni zamiast wypoczęci... :ico_noniewiem: [/b]

Awatar użytkownika
mika;)
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwie 2008, 21:57

10 kwie 2008, 20:15

Hej stycznióweczki!!Coś mało Was tutaj,mam nadzieję,żenie jest to zamknięte foruym.Pozdrawiam Was gorąco i Wasze pociechy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 kwie 2008, 09:22

mika oczywiście że nie zamknięte :-) zapraszamy serdecznie, może rozkręcisz gaduły :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość