mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

25 gru 2008, 22:08

cześć dziewczyny, ja tylko na chwile :-) kompletnie nie miałam czasu na forum ;-)
całe dnie poza domem :-)

święta, święta i zaraz będzie po świętach :-)


Iśka dostała troche zabawek, pełno lalek barbie i całe dnie siedzi i się bawi w domek :D

a poza tym to tysiące odwiedzin po rodzinach, tysiące zjedzonych potraw ;-)

może jutro wkleje jakieś fotki :-)

pozdrowionka!!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 gru 2008, 20:16

Mam małego Leniwca... więc jeżeli chcecie zobaczyć foteczki zapraszam na naszą klasę :P
Nie wiem jak Was ale mnie troszkę drażni wstawianie zdjęć na nasze forum...

Święta i po Świętach... jak zawsze...

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

26 gru 2008, 21:11

ja wam też pokaże fotke którą wkleiłam na NK ;-)
a pokaże wam bo mnie nie macie w znajomych..

Obrazek

[ Dodano: 2008-12-26, 20:13 ]
aha, mnie nawet nie drażni wklejanie ;-) tak więc moge wklejać :ico_haha_01: :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 gru 2008, 14:01

Ja Ciebie Mam :PP

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

27 gru 2008, 20:30

moni26 pisze:Ja Ciebie Mam :PP

wiem wiem :-)

[ Dodano: 2008-12-28, 12:08 ]
witam :-D

jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na bloga Dominiki ;-) tam można zobaczyć kilka jej fotek..
www.dominika.lovely.pl

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 gru 2008, 19:12

Fajny pomysł... bedzie fajna pamiątka :D
Ja pisałam jak byłam w ciązy taki pamiętnik z brzucha... ale niestety komputer mi padł i utraciłam :ico_placzek: i juz tego nie odtwarzałam...

Moniś my chyba tylko tutaj urzedujemy... inne jeszcze świętują

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

28 gru 2008, 19:31

moni26 pisze:Moniś my chyba tylko tutaj urzedujemy... inne jeszcze świętują

no chyba tak :lol:

[ Dodano: 2008-12-29, 16:51 ]
gdzie jesteście?


a ja się chciałam pochwalić że nasze dziecko od 2 dni nie ma kontaktu ze smoczkiem :-D wreszcie się zdecydowałam na ten krok i powiedzieliśmy Dominice że smoka już nie ma i tyle... nawet nie zapłakała :-) dzisiaj sobie przypomniała i chciała do drzemki, ale po 5 minutach tłumaczenia że smoka już nie ma, ale ma za to laleczki barbie do usypiania, to uspokoiła się :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 gru 2008, 23:50

Super sprawa :)

My mamy trochę gorzej bo Marti do spania bierze butelke z piciem... W ciagu dnia juz jej ograniczyłam, ale do spania jeszcze prosi i ustępuję. Jak się uprze to koniec, ostatnio wolała nie pic wogóle niz z kubeczka. Małymi krokami musze z nia postepowac, bo to nie zły charakterek hmmm ciekawe po kim to ma :027: :027:

[ Dodano: 2008-12-30, 10:30 ]
Udało się znalezlismy wolne miejsce noclegowe w Białce Tatrzanskiej :) Jedziemy na 3 dni. Marti jedzie z nami, wiec ja nie pojezdze na desce a raczej nie po upadam :D hihihi

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 gru 2008, 13:56

Cześć Dziewczynki :ico_oczko: I ja was witam po świętach. Dziś odpoczywam w pracy po 2 bezsennych nocach. Joasia od niedzieli nam gorączkuje i momo zbijania ciągle temperatura wraca do ponad 39 stopni. Nic innego jej nie dolega więc lekarka wymyśliła, że albo ma infekcję nerek :ico_olaboga: albo trzydniówkę , momo że już ją przechodziła w wieku kilku miesięcy, to podobno ok 2 latek znów inny wirus dzieci atakuje i można mieć po raz drugi trzydniówkę. Rano próbowaliśmy złapać siuśki do badania i się nie udało do wizyty, bo Asia strasznie mało pije. Na szczęście potem Adaś jej złapał i bezpośrednio do laboratorium zanieśli i wieczorem będą wyniki. Mam nadzieję, że wykluczą nerki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Przez to wszystko już zapomniałam o świętach, a było naprawdę super, bo duuużo rodzinki nareszcie miałam blisko. Tu w warszawie to tylko moja teściowa i jedna ciotka Adama, reszta albo umarła albo nie ma ją kontaktu, bo teściowa z mężem rozwiodła się jak adam miał roczek. A tak moja rodzinka to cała w Poznaniu i nareszcie się zobaczyliśmy :ico_brawa_01: Oczywiście wszyscy joasią zachwyceni - dostała tonę prezentów, jeszcze nie wszystkie rozpakowała :-D Ale chyba damy jej dopiero na urodzinki hihi
No i też zaczęła mówić, chociaż jeszcze nie zdaniami. Za to powtarza każde nowo usłyszane słowo :ico_brawa_01: i albo wyjdzie jej super dobrze albo mówi tylko końcówkami. Ale dobre i to , bo teraz można się z nią już zupełnie dobrze słownie porozumiewać. :ico_brawa_01:

mikusia, to super, że tak szybko o smoczku zapomniała twoja córcia :ico_brawa_01:

moni a dlaczego drażni cię wstawianie zdjęć na nasze forum ??? To ja rzeczywiście może za dużo wklejałam, muszę się powstrzymać :-)

[ Dodano: 2008-12-30, 12:56 ]
moni26, udanego wyjazdu :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 gru 2008, 14:18

Magdzinka ale mnie nie drażnią zdjęcia, uwielbiam je oglądać... tylko drażni mnie sposób w jaki je możemy zamieścić tzn że nie możemy bezpośrednio tylko najpierw np na fotosiku a póżniej dopiero link...

Magdzinka jeszcze taka prośba jak zrobisz badania i nie daj wyjda że są jakies bakterie to nie załamuj sie i powtórz je tylko w innym laboratorium.
Nie uwierzycie jakie niedbalstwo jest z tymi badaniami. Mojej kolezanki córka ma problemy, praktycznie cały czas jest na furalginie i czesto robią badania moczu i posiew. Ostatnio wyszło małej że ma krew w moczu. Sylwia juz z doswiadczenia nie wpadała w panikę tylko nastepnego dnia złapała znowu mocz i wiecie co zrobiła.... podzieliła go na 3 części i oddała na badania. Nie uwierzycie, ale wyszły 3 rózne wyniki :ico_puknij: Dwa były zblizone do siebie i poprawne a ten trzeci to masakra... dziecko nadawałoby sie do hospitalizacji... i jak powtórzyła znowu posiew to okazało się ze jest ok. Ciekawe jakim cudem...

Ide teraz przygotowywac jedzonko na Sylwestra :D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość