Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

29 lip 2009, 10:19


mariquita, :ico_oczko: :ico_oczko:
może ona troszke nieśmiała jest nie chciała być pierwsza, teraz moze coś ruszy :ico_oczko: :ico_oczko: w sumie jeszcze nie sierpień :ico_oczko:
Taaaa już to widzę, uparciuch mały rośnie w mamusię :-D a nie tam nieśmiała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 10:22

mariquita, no to poprostu jej dobrze w brzusiu :-D :-D :-D :-D moze za bardzo ją rozpieszczasz :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 lip 2009, 10:23

być może ja będę następna bo czuje ze to juz tuż tuż. Dziś w nocy juz prawie chciałam jechac na porodówke. O pierwszej w nocy obudziły mnie straszne skurcze. Były co 10-15 minut. O trzeciej udało mi sie zasnąć na godzinke i skurcze przeszły ale jestem cała obolała, odbija mi sie i zbiera na wymioty, robi mi sie co pare minut słabo. Do tego mała sie nie rusza mimo ze ja klepie. zaraz zjem sobie czekolade zeby ja rozruszac. Do tego miałam tez skurcze łydek, ale wogole na to nie zwracałam w nocy uwagi bo ból skurczy łydek w porównaniu ze skurczami brzucha to był pikuś.

Awatar użytkownika
mariquita
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2870
Rejestracja: 05 sty 2009, 14:44

29 lip 2009, 10:28

O kurcze olala czyzby to juz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

29 lip 2009, 10:37

O kurcze olala czyzby to juz :ico_oczko:
nie wiem, ale mysle, ze do końca tygodnia wszystko jest możliwe. A to jeszcze 20 dni do terminu!!!!
Mój mężulek jutro miał jechać do klientów do Warszawy ale wysle kogos innego. Tez w ten weekend miał z Asią pojechać nad morze, bo stwierdzilismy, ze to ostatni weekend przed porodem kiedy moga tego lata gdzies pojechac a ja sobie odpoczne ale juz nie pojada. Popołudniu pojde na KTG. Szkoda, ze moj gin dzisiaj nie przyjmuje.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 10:46

olala, ojej to już...
a wiec trzymamy kciuki żeby wszystko poszło łatwo i zgodnie z planem :ico_sorki:
daj znac po ktg :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 lip 2009, 10:47

No ja sobie kiślu i tych brzuchów też nie wyobrażam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Mi mała coś wczoraj też się obijała, i czułam jakby mi coś w szyjkę wkładała.
Ale te kucia to już chyba wszystkie mamy :ico_oczko: Mój gin ma urlop do piątku, więc czekamy czekamy ... Będę marudzić teraz że już bym chciała koniec :ico_ciezarowka: ale wiem że jeszcze potrzebuje, samolub ze mnie :ico_puknij:

olala, jajku jak Ci fajnie że coś już czujesz że tuż

Ja jeszcze wczoraj miałam okropne wahania nastroju, dziś nie powiem żeby mi minęło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 11:02

Ja jeszcze wczoraj miałam okropne wahania nastroju, dziś nie powiem żeby mi minęło :ico_oczko:
a ja znów złapałam lenia... juz było oki, latałam gdzie popadnie... a teraz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: siedze w domu i do sklepu mi sie nie chce zejsć... byłam z Hakerem i przyszłam szybko bo czekam na kominiarzy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: pukali już rano do mnie że bedą za pare minut kratke wentylacyjną wyznaczać, mineły 3 godziny a ich dalej nie ma :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

29 lip 2009, 11:43

olala, oooooooooo matko
ja tak mam juz 2 noc z rzedu a dzis jak wstalam okolo 4ej to prawie pawia puscilam a glowa to mnie bolala :ico_olaboga:
a skurcze te nieregularne mam caly czas czasem czesciej ,czasem rzadziej,ale bola bardziej niz kiedys
no i moja niunia sie nie rusza prawie,a zawsze byla wierciuchem 100%owym-az sie martwie...czemu sie nie wierci???
czuje ze jest nisko ,ale chyba kolanem moze sie przepychac

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 lip 2009, 11:54

rybcia82, może i ciebie złapie niebawem :-D

moja Myszka sie dziś rano obróciła... tzn wpycha pupe pod żoładek, teraz leży wzdłóż pionowo a do tej pory była ułozona bokiem i wypychała nogi przez boki :ico_noniewiem:
teraz kopie mnie w tył kręgosłupa :ico_olaboga: ałć, czuje takie ukłucia w krzyżu :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość