Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 maja 2010, 21:22

eve.ok, wiesz ja mysle że jakby TOM przyjmował butle to zborra dałaby mu coś na tę kupe :-D ale to uparte stworzenie
riterka,
katar nie jest przeciwskazaniem ale większosc sie boi
przeciwskazaniem jest ciężka reakcja na poprzednie szczepienie bądz ostra infekcja wirusowa bądz bakteryjna przebiegająca z gorączką lub bez

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 maja 2010, 21:29

też słyszałam, ze katarek przeciwskazaniem nie jest, co wiecj ostatnio w przychodni szczepione było kaszlące i zakatarzone roczne dzieciątko :ico_noniewiem: Jaga raz miała przez zapalenie oskrzeli przełożone szczepienie.

jagódka ja Ci powiem, że u mnie najgorsze z tym spacerowaniem jest 3 piętro na którym teraz mieszkam - masakra z tym wózkiem :ico_zly: i dlatego jak juz wychodzę to wolę na kilka ładnych długich godzin, bo jak mam na 2-3 razy to masakra a w deszczu chodzić dłuzej niz godzinke sie nie da :ico_noniewiem:

a mojego meża znowu brak :ico_placzek: jejuś....żeby dwa arzy w tygodniu się widzieć? po marne kilka godzin? :ico_placzek: czasami mnie złosć na całą tą kase bierze :ico_zly: i wolałabym go przy sobie niż te PLNy wszystkie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 maja 2010, 21:39

eve.ok, ja jak jestem w domu to jak pada to nie wychodze bo musiałabym gumofilce założyc
ale jak jestem u mamy to tez jak zejde z drugiego piętra i zaczyna padac to mam to w D i ide dalej

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

31 maja 2010, 21:51

no ja też pewnie bede tęsknić do tego 3 piętra ale w centrum, jak się na te peryferie wyprowdzimy :ico_olaboga: ale to najwyżej Młode całe w kominezony i szorowac na ogród :-D jeszcze kompletnie nie zagospodarowany to poligon będa miały :-D

ja mykam bo sie przy necie zasiedziałam a jeszcze naczynia czekają i coś zjeść trzeba co by w nocy miało się co odłożyć :-) ksiażki niestety wszystkie pochłonęłam, musze się zaopatrzyć w kolejne więc się wyśpie przynajmniej :-) to spokojnych nocy kochane :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 maja 2010, 21:55

riterka dzięki za podpowiedź! z syropem będzie łątwiej niż z herbatką, hehehe
eve.ok no wiesz. ja wiem, że brak kupy to nie zmartwienie w takim czasie, ale on codziennie robił i było ok, a teraz widzę, że go męczy to i nic nie wychodzi...no trudno
słuchaj...każdy by wolal rodzinę , niż kasę...ale bez kasy się żyć nie da....a w tym kraju posiadanie kasy wiąże się z prawie całodobową nieobecnością w domu...niestety....

moje dzieci śpią fjanie, odpukać! Tom od przed 19, Hania przed 20....zaraz idę ją wysiusiać, wypijam herbatkę i idę spać...mam nadzieję, że spać...
buziaki!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 cze 2010, 08:32

dla waszych kochanych szkrabów z okazji Dnia dziecka :ico_brawa_01:

Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 cze 2010, 09:38

my idzmy dzis z zuzia do lekarza na 12 powiedziala ze przyjmie nas bez kolejki bo jest strasznie duzo dzieci. mala cala noc chrapotala i kaszel ma taki mokry no i w nocy miala stan podgoraczkowy.mam nadzieje ze nic na pluca nie padlo

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

01 cze 2010, 10:01

my idzmy dzis z zuzia do lekarza na 12 powiedziala ze przyjmie nas bez kolejki bo jest strasznie duzo dzieci. mala cala noc chrapotala i kaszel ma taki mokry no i w nocy miala stan podgoraczkowy.mam nadzieje ze nic na pluca nie padlo
oj biedactwo,ucałuj mocno

[ Dodano: 2010-06-01, 10:03 ]
a ja was tylko czytam i nie mam czasu pisać,bo w piątek egzamin,w sobotę egzaimn i w niedzielę... egzamin :ico_placzek: wyć mi się chce,bo nie ma warunków do nauki,a wieczorem padam na pysk,zamiast spać to do książek :ico_noniewiem: ale muszę dać radę,nie ma wyjśćia
Wszystkiego naj dla dzieciaczków :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 cze 2010, 10:07

wisnia3006, jejku ale niedobrze
mam nadzieje że szybko zareagowałas więc nic gorszego sie nie stanie

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

01 cze 2010, 10:50

Dzień dobry :-D

Dla wszystkich dzieciątek wielki buziak z okazji ich święta :ico_buziaczki_big:... dla Was również mamuśki, w końcu każdy jest czyimś dzieckiem :ico_oczko:

A ja właśnie robię torcik z okazji dzisiejszego święta i zapraszam bratanice dziś na ciacho i herbatkę :ico_brawa_01:

Wczoraj się nie odzywałam bo miałam zwariowany dzień. Chudzielec mój mały zamiast jeść to się prężyła przy cycku i wyszło na to że jak zjadła rano o 8 to później dopiero o 13:30 ale chyba tylko dlatego że spać jej się chciało i chwyciła cycka i zasnęła. Potem skręciłam jej łóżeczko bo kołyska zrobiła się troszkę już mała i zamiast zasnąć o 20 męczyła się do 22:30 :ico_szoking:
No ale odpłaciła się przynajmniej piękną nocką bo tylko raz się obudziła na jedzonko po 3. O 6:30 już była wyspana niby więc wzięłam ją do łóżka, dostała cyca i spała do 8:30 :ico_brawa_01:

karmelka, współczuje z tymi egzaminami. Sama pewnie nie dałabym rady bo teraz ani czasu człowiek nie ma na naukę ani ochoty :ico_olaboga:
Podziwiam Kochana i trzymam kciuki !

wisnia3006, żeby to nie było nic groźnego i szybciutko puściło naszą Zuzie :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2010-06-01, 11:03 ]
A... i jeszcze co do tych wczorajszych akcji z prężeniem się przy cycku, to później zaczęła robić kupki. Widocznie ją brzuszek bolał bo zrobiła chyba ze trzy. Najpierw wodniste a potem sam śluz.
A wszystko pewnie przez to że w niedziele na festynie mąż kupił mi kawę i zapomniał się i dolał mi mleka :ico_zly: A ja głupia wypiłam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-01, 12:29 ]
No to bomba kaloryczna z okazji Dnia Dziecka

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość