basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

08 sty 2009, 10:38

witam :ico_kawa:
spac ,spac spac, sliczna pogoda u nas swieci slonce a ja jestem zmeczona, posprztalam w domku i jem teraz sniadanko, zuza tez :-)
znow duzo napisalyscie :ico_olaboga: zirafka, Brawo dla Kubusia prawie wszystkie dzieci sa tutaj na tym samym poziomie, tylko moja Zuza na parterze caly czas, chociaz wczoraj poraczkowala dwa droczki ale to tylu, wiec postanowilam pozyczyc jej dywan od mojej cioci ma nowy i ona go nie chce, ach wszystko dla zuzi tylko pewnie zawsze rano jak bede brala sie za sprztanie go to :ico_placzek: :ico_zly: :ico_zly:
dziewczyny czy wasze dzieci bawia sie grzechotkiami jeszcze???? bo zuza juz nie chce woli klocki piłeczki :ico_noniewiem:
. Mąż powiedział że chcetnie by z Zuzią zatańczył na Manieczkach
no spoko ja same beda ja tam zabieraz :ico_noniewiem: super impreza byla cyba 4 razy :ico_oczko:
a te manieczki to sa jakies 2 km ode mnie
:ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2009-01-08, 09:41 ]
hmm znow zapomnialam co chcialam napisac :ico_wstydzioch:
ach juz wiem ja nic nie studiowalam , skonczylam technikum ekonimiczne 5 letnie i potem wyszlam za maz i wyprowadzilam sie na 2 lata z poznania nie chialo mi sie jezdzic codziennie 70 km do poznania ,a zaocznie chyba bym nie dala rad, mam zawod technik ekonomista i nie ma problemu z praca dla mnie w poznaniu.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 sty 2009, 10:49

dziewczyny czy wasze dzieci bawia sie grzechotkiami jeszcze???? bo zuza juz nie chce woli klocki piłeczki
już się nie bawi. Moj ateraz bawi się troszke lalkami, wrzuca klocuszki do "garnuszka na klocuszek" i do takiej rakiety tylko trzeba jej pokazać w który otwór ma wlożyć i baiw sie też wieżami ściaga kółka i nakłada tylko że naklada w nieodpowiedniej kolejności. Lubi też sie bawić samochodzikami i traktorkami Kuby i lubi też pianinka no i książeczki lubi oglądać

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sty 2009, 11:01

Kubusiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Asiu u mnie podobnie bylo ze studiami, bylam na stazu i sama sobie oplacalam...
chociaz wczoraj poraczkowala dwa droczki ale to tylu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zobaczysz ze niedlugo zacznie
a tak a propo, rozmawialam z lalunia, jej Tosia tez nie raczkuje
basia24 napisał/a:
dziewczyny czy wasze dzieci bawia sie grzechotkiami jeszcze???? bo zuza juz nie chce woli klocki piłeczki
już się nie bawi. Moj ateraz bawi się troszke lalkami, wrzuca klocuszki do "garnuszka na klocuszek" i do takiej rakiety tylko trzeba jej pokazać w który otwór ma wlożyć i baiw sie też wieżami ściaga kółka i nakłada tylko że naklada w nieodpowiedniej kolejności. Lubi też sie bawić samochodzikami i traktorkami Kuby i lubi też pianinka no i książeczki lubi oglądać
Marcys tak samo, kolko potrafi wlozyc bez pomocy, areszte trzeba mu pokazac...
no i ulubione sa ksiazeczki, dostal taka fajna Male zwierzatka, dotknij i poznaj - ta by ogladal caly czas :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-08, 10:02 ]
http://www.taniaksiazka.pl/male-zwierza ... 48795.html
o tej pisalam, polecam

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 sty 2009, 11:04

czesc, dziewcyzny :-)

przede wszystkim brawa :ico_brawa_01: dla Kubusia za pierwsze kroczki :-) pikna chwila, co? :-) :-) :-)

Sylwia.O., ja tez czesto pozwalam sobie na szklaneczkę, ale nie upijam się jakos wielce :-) nie martw sie, przypuszczam, ze chcemy w ten sposob obluzowac miesnie... przez caly dzien napięte, zreszta rowniez zmysly...
dziewczyny czy wasze dzieci bawia sie grzechotkiami jeszcze????
nie bardzo, choc czasem bierze i nimi o cos wali, tlucze, ze glowa boli! :ico_olaboga:

Emilia
, pranowalam w zawodzie, ale nie chce, szlag mnie trafial, ze dzieciaki nie czuja potrzeby uczenia się francuskiego :ico_puknij: :-D :-D tylko sa do tego zmuszane. Prawda jest, ze najwazniejszy jest angielski dla wiekszosci. a ja za bardzo kocham francuski i Francje i nie potrafię zrozumiec, ze ktos nie kocha tego jak ja :ico_puknij: wiem, moze glupia jestem, ale dlatego nie hcę uczyc...

[ Dodano: 2009-01-08, 10:06 ]
MOnika, no to masz juz po trzydniowce :ico_brawa_01: , wysypka zejdzie jutro albo pojutrze. NIe smaruj niczym, to nie swedzi :-)

[ Dodano: 2009-01-08, 10:08 ]
dziewczyny, te ktorcyh dzieci nie raczkują, a puszczacie dziecko caly czas na podloge??
bo ja mam kolezankę, ktora ma syna 12 miesiecy i on nie raczkowal, tylko zaczal chodzic za raczki, a potem sam okolo 11 miesiaca. Ale on nie raczkowal, bo ona nie mogla go puszczac na podlogę, gdyz wprowadzili sie do nowego domu i wszedzie bylo bardoz brudno, bo byl remont. No i dziecko bylo caly czas w kojcu. Ale nic sie wielkiego nie stalo, bo zaczal chodzic bez raczkowania :-)

[ Dodano: 2009-01-08, 10:09 ]
emilia7895, jak nocka?

u nas nawet nawet, Olo ladnie spal, budzil sie ze 2-3 razy, nie pamietam :ico_wstydzioch: ale obylo sie bez wiekszych awantur :-) i juz na szczescie nie je tak duzo w nocy...

[ Dodano: 2009-01-08, 10:10 ]
no i ulubione sa ksiazeczki, dostal taka fajna Male zwierzatka, dotknij i poznaj - ta by ogladal caly czas :ico_sorki:
moj tez lubi :-) tez oglada. Ta ksiazeczka Twoja faktycznie wyglada na swietna :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sty 2009, 11:12

Anuszka mi tez sie podoba francuski, ale w moich szkolach nie bylo, tylko angielski i o zgrozo - niemiecki - strasznie nie lubie tego jezyka :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-08, 10:14 ]
emilia7895, jak nocka?
nienajgorsza, kilka pobudek standart

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 sty 2009, 11:14

Anuszka mi tez sie podoba francuski, ale w moich szkolach nie bylo, tylko angielski i o zgrozo - niemiecki - strasznie nie lubie tego jezyka :ico_olaboga:
ja tez nie lubie niemieckiego, a moj mąż to prawie szwab :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sty 2009, 11:17

snilo mi sie ze jestem w ciazy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 sty 2009, 11:26

emilia7895, mnie sie to snilo kilka dni tmeu, zanim dostalam okres. Zobaczylam dwie kreski i wstalam taka niedorypana ze szok...

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

08 sty 2009, 11:32

oczywiscie, puszczam ja caly czas ona siedzi na podlodze bo tam sie bawi, ale stanie na czworaki i zaraz nogi jej sie rozjezdzaja i woli pelzac :ico_noniewiem: , etam jak nie bedzie chciala to nie ja jej juz nie pomagam,

[ Dodano: 2009-01-08, 10:33 ]
snilo mi sie ze jestem w ciazy
_________________
:-D

[ Dodano: 2009-01-08, 10:33 ]
strasznie nie lubie tego jezyka
ja tez nie

[ Dodano: 2009-01-08, 10:34 ]
czasem bierze i nimi o cos wali, tlucze, ze glowa boli!
no wlasnie ona tez tak robi chyba wydam juz komus bo ma tego tysiace a wcale sie nie bawi.

[ Dodano: 2009-01-08, 10:35 ]
ja bym sie bardzo ucieszly jak bym byla w ciazy, ale....... nie pracuje nad tym :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 sty 2009, 11:36

Zobaczylam dwie kreski i wstalam taka niedorypana ze szok...
tak jak ja brrr

[ Dodano: 2009-01-08, 10:38 ]
Basiu a ja bylam przerazona :ico_szoking:
a dlaczego jeszcze nie pracujecie hehe :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość