Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2011, 11:06

wiolaw, no jakos nie wiem gdzie w wawie ortopedy szukać :ico_noniewiem:
zresztą sama nie wiem, pojde do pediatry za tydzien wiec wogóle zapytam go jak on sądzi czy rzeczywiscie jej ta jedna stopa ucieka czy mi sie tylko wydaje
a rossmanowskich pieluch za 120 zł miałabyś 240 :ico_noniewiem: są tam takie dwupaki sprzedawane nie wiem za ile za 1 lub 2 zł juz nie pamiętam, kup ze 2-3 takie paczuszki i przekonasz sie, ja tak właśnie na początku zrobiłam by zobaczyć czy będą ok
to jest właśnie fajne że można kupić "próbkę"
w tesco tez chyba mają, ale że ja potrzebowałam dużo pieluch bo olisia kupała jak najęta to wziełam odrazu pake, ale sie nie opłaca, a były jeszcze tesco tesco że 1 szt wychodziła 40 gr! :ico_szoking: ale dobrze że sie nie skusiłam bo ciekawe co to by było, pewnie na 1 siknięcie
wiolaw, a ty gdzie z alą byłaś w wawie u ortopedy daj namiar, prywatnie czy nfz?

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 mar 2011, 12:58

ja byłam w Falcku, prywatnie bo tam mamy wykupiony abonament z P pracy
ja byłam u doktora Bronarskiego , przyjmuje we wtorek po południu na ul. Sapieżyńskiej
najlepiej sprawdz sobie w internecie jak przyjmuje , jak byś chciała oczywiście :ico_haha_02:

a z tymi pampkami na sz to fajnie , napwno kupię na próbę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 mar 2011, 13:10

Ja dopiero witam.
Niuśka wstała o 7. Teraz już ciągle tak wstaje, a bywało, że spała do 8-8.30.
Po śniadanku pojechaliśmy do lidla, bo są fajne chodaki ogrodowe i do biedronki bo są fajne mokasyny damskie. Zaraz muszę jechać na mniejsze jednak wymienić, bo mierzyłam na skarpetkę, a w kolanówce się noga ślizga.

Teraz mała śpi. Udało mi się ją wcześniej położyć, bo na 13.30 mamy lekarza.
Ja kontrol z płucem, Mati odczytanie wyników z krwi i moczu, a mała na szczepienie.
Potem prosto do przedszkola na 15.

Wiolaw ja zawsze robię wszystko z samego rana z biegu. Potem już mamy wolny czas i możemy być dłużej na dworku.
Teraz tak fajnie, bo już ciepło i popołudniu mnóstwo dzieci przychodzi i wesoło jest.

Magda33
ja kupiłam te pampki z rossmana. Tragiczne są. Nawet T tak powiedział. A jak już facet to zauważa to wiadomo :ico_brawa_01: Zależy może kto czego oczekuje i z czym porównuje, ale dla mnie pampers bije wszystko. Przede wszystkim jest miękki i giętki. A te tańsze to wszystkie takie sztywnawe. Nawet jak dotykałam krocze by sprawdzić, czy już trzeba wymienić to tak szorstko było.
Ja jej zmieniam chyba tak wypadnie co 3-4 godziny. Żadna przyjemność nosić to dłużej. Zresztą jak się przyciśnie dłonią po nocy, to jednak czuć wilgoć także wolę częściej zmieniać jak każde.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 mar 2011, 13:21

Tragiczne są.
ciekawa opinia bo wg wszystkich dookoła mnie i mnie są rewelacyjne i pampy biją na głowe, no ale co kto woli

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

24 mar 2011, 13:25

Wiola babydream, za jedna paczkę 20zł, więc za 120zł kupie 6 paczek. :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

24 mar 2011, 13:51

Tragiczne są
ja też się tu zgodzę z matikasią, bo po jak dałam te pampy Zosi do żłobka, to zaraz miała straszne odparzenia i to po jednym dniu, a po active baby nic :-) pupcia gładziutka :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-24, 13:58 ]
przyjechał kolega, który ze mną kiedyś pracował, a teraz pracuje w lorenz i przywiózł nam chipsy i znowu będzie obżarstwo :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 mar 2011, 16:25

no właśnie z tymi pampkami to tak jest ,że wszystkie sąż sztywne dlatego używam tylko pampersa,
kilka razy kupiłam hagisa i Lolek miał zaczerwienienia przy zapięciach , a przy pampersie tego nie ma ,
chłonność też mają rewelacyjną, kiedyś zdażyło się że Lolek był w jednym pampku przez cały dzień (bo siedział z dziadkiem i on zapomniał ,że dziecko ma pampka :ico_oczko: ) i jak mu zdejmowałam po 12 to owszem był napakowany ale nic nie przeciekło i zaczerwień też zero :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 mar 2011, 22:10

Tak jak napisałam każdy ma jakieś tam oczekiwania.
Nie mówię, że one nie trzymają moczu czy coś. Dookoła mnie koleżanki też używają i tamtych tańszych i pampków, ale to chyba dla oszczędności. W sumie dlatego i ja chciałam spróbować tych tańszych, ale szlag mnie trafia, że w pampkach jest taka mięciutka, a w innych jakaś szorstka i sztywna. Nawet w huggiesach.
Milenka raz po nocy miała dosłownie cały mega zapchany, i nic nie przeciekło, nadal był miękki i jedynie trochę wilgotny.

U nas dzionek zalatany. Milcia zaszczepiona. Byłam w szoku. Oczka podeszły jej łzami, ale dosłownie nawet nie wydała z siebie ani jednego dźwięku.
Wyniki krwi Matiego ok, ale i tak mu nagadałam, że ma jeść warzywa i owoce. Oczywiście i tak jak grochem o ścianę.
Z moim płucem ok w miarę. Coś tam jeszcze słychać, ale postanowiła zakończyć leczenie żeby nie brać kolejnego antybiotyku. Może już przejdzie to wszystko.

Idę lulu bo wszyscy już śpią. Nawet T :ico_haha_01:

Magda33 Mati na tłusty czwartek chciał bym mu chipsy kupiła, bo przecież są tłuste to można je jeść :ico_haha_01:
I co pojadłaś?? mnie na szczęście jakoś nie ciągnie do tego. Ostatnio moją zmorą są krówki, ale tylko te z lidla. Na szczęście nie mogę iść do lidla piechotą, więc nie jestem aż tak często :ico_haha_01:
A no co do chipsów to mam jedynie słabość do pringlesów naturalnych, ale to tylko u rodziców w Niemczech lub jak przywiozą.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

25 mar 2011, 07:45

witam z rana, jak ja sie ciesze ze juz piątek! dzis w nocy oli nie spała od 1:30 do 3:30 :| a i tak dzien zaczełyśmy o 5:30 :ico_zly:
dobrze ze piotrka dzis w nocy warta bo ja po całym takim tygodniu padam na twarz

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

25 mar 2011, 07:50

I co pojadłaś??
byłam twardzielką i nie zjadłam, szczególnie odechciało mi się, jak kolega mi powiedział, że w tych smakowych np. paprykowych, to nie ma ani grama papryki i że "najzdrowsze" są tylko solone, bo jedynie w nich nie ma konserwantów i te od czasu do czasu można zjeść jak ktoś lubi :-)

matikasia :ico_brawa_01: dla dzielnej Milci, my dziś z Zosią jedziemy na szczepenie, ale mam obawy, ze będzie płakać, bo od rana marudna jest, znowu płakała w żłobku, ale coś w nocy nie mogła spać i co chwilę się budziła i chyba przez to, bo wczoraj było super, a ja zwaliłam na to, że tatuś nie odprowadzał córci :ico_wstydzioch: a po prostu wczoraj dziecko się wyspało.
po 12 to owszem był napakowany ale nic nie przeciekło i zaczerwień też zero
no właśnie u nas to samo, choć aż tak długo nigdy Zosia nie nosiła :-D ale po tych zwykłych nawet po godzinie miała czerwoną dupcię. Myślę, że to zależy od skóry dziecka, a nie tak bardzo od pampkow, a moja Zoska to jakaś wrażliwa jest. :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-25, 06:51 ]
oli nie spała od 1:30 do 3:30
jejku, widzę, że i u Was bezsenne noce :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość