Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 lip 2009, 17:56

mnie tez... :-D :-D :-D

ja juz jestem w domku... dzisiaj wieczorem przychodza do nas znajomi, wiec pewnie juz nie zajrze...

przyszly ubranka - sa swietne, a sukieneczka - super :)

mala wlasnie spi w nowym stroju - rozowych majteczkach i koszulce na ramiaczkach.. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 lip 2009, 18:46

Shoo witaj! :)

Ja tylko szybciutko, pozniej napisze wiecej a poki co polecam fotelik samochodowy Ramatti (calosc produkowana w Polsce, krzyzowe pasy bezpieczensta - 6 punktowe, i ciezar rozklada sie az w 6 miejscach - duzo bezpieczniejsze niz normalne foteliki). Ogladalam na TVN Turbo program i wlasnie pokazywali je - do tego jest ISOFIX system montazu ze nie trzeba przypinac pasami i tylko sie wklada fotelik - bardzo latwiutko sekunda i dziecko przypiete (ale z IXOFIXem fotelik kosztuje 900zl a bez 450) wiec ja chyba skusze sie na ten bez i zapne normalnymi pasami.

http://allegro.pl/item654240561_fotelik ... od_ss.html

A teraz zmykam bo moj M dzwonil 5 minut temu ze tesciowie wpadna za chwile a mnie caly dzien nie bylo w domu (ale niespodzianka co? Ponad 100km nas dzieli a ja dowiaduje sie jak juz sa w Krakowie :/ nienawidze tego!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: )

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 lip 2009, 21:50

hej hej babeczki :-)

shoo jak miło cię widzieć :ico_sorki:

my dzisiaj bylismy w aqua parku w łodzi, było super :DD

a w ogóle to znowu nie gadam z dupkiem który jest moim mężem podobno :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 lip 2009, 08:16

dzin dybry :-)

Gie, ta sukienka z napisem "coreczka mamusi" przyszla? bardzo fajny pomysl, slodki :-) i sukieneczka tez cudo

margarita83, uu przykro mi... my tez mielismy hardcore w trakcie przeprowadzki, tak sie klocilismy, ze szok :ico_olaboga: zawsze sie klocimy, jak cos stresujacego sie dzieje... to nie jest dobre :ico_noniewiem:
co do fotelika, to my mamy Jane Racing Team http://allegro.pl/item672655407_fotelik ... _noir.html
jest super... ale 0-18 kg, takze nie wiem, na jak dlugo nam starczy..

yoanna, ja juz nie mam slow na tych Twoich tesciow... moze bawi ich taka konspiracja, zeby wpasc i Cie "zaskoczyc".. moze mysla, ze takie niespodzianki sa mile :ico_noniewiem: ale chyba pisalas, ze im juz mowilas, ze tego nie lubisz... kurcze, mnie tez denerwuje, jak ktos wpada bez zapowiedzi :/

a propos tesciow, to moja tesciowa przylatuje na urodziny Jasperka w sierpniu... przylatuje sama, bo tesc powiedzial, ze jest za goraco i on nie przyleci :ico_noniewiem:
spoko.. 2 razy w roku ma szanse widziec sie z wnukiem i odpuszcza... whatever ;-)

a w ogole, Jasper zrobil sie taki energiczny i nie wiem, jakiego slowa uzyc... napastliwy? co go wezme na rece, to rzuca mi sie na twarz, wlosy (doslownie sie rzuca i chce zlapac, pociagnac, podrapac)... podchodzi tez do mnie i wali mnie lapkami w nogi, a jak mu mowie "nie nie nie", to tylko kreci glowa i sie smieje... chyba nie rozumie, co znaczy NIE :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 lip 2009, 09:48

Dzien dobry :)

Widzisz Shoo chodzi o to ze wydaje mi sie, ze oni nie robia tego celowo tylko sa tak bezmyslni. Wydaje im sie, ze skoro to ich syn to prawie jakby to bylo ich mieszkanie i moga wpadac kiedy im sie zachce. Najgorsze jest to, ze ja znowu nie wiem czy oni tu beda spac, bo nic nie wspominali a dzis miala spac u mnie moja przyjaciolka bo chcialysmy isc na impreze.. achh szkoda slow, oni sa starzy i ja nie zmienie ich przyzwyczajen :( ale postanowilam ze nie oddam Niny tesciowi i nie bedzie mi jej wychowywal bo wczoraj do niej podszedl z goraca kawa i cos z nia robil trzymajac kawe w drugiej rece i tesciowa krzyknela ze nie dosc ze moze wylac na dywan to jeszcze nina kopnie nozka i poleci na nia :[ o nie nie nie!! Absolutnie!!!

Poza tym dostalam troche dokumentow do zrobienia wiec dzis popracuje i moje wakacje nad morzem srodziemnym staja sie coraz bardziej realne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moi rodzice wczoraj pojechali do Chorwacji, a siostra do Wloch, wiec mi psycha siada jak sobie pomysle, ze ja poki co siedze i nic nie robie :)

W ogole ostatnio jak chcialam pojechac zobaczyc czy sa moje stroje kapielowe w innej galerii o rozmiarze 36 albo 38 (a nie 42 tak jak kupilam) to samochod nam dymil na srodku skrzyzowania i mama juz byla tak zestresowana ze powiedziala, ze nigdzie nie pojdziemy :ico_zly: :ico_zly: ale stwierdzily tez ze stroj kapielowy wyglada bardzo ladnie i ze to niemozliwe zeby to bylo 42 :)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 lip 2009, 16:49

IWONKA - ja robie czesto dwie bardzo dobre słodkie salatki - jedna jest z kukurydza, szynka z wedzonego indyka (pokrojana w kostke), ananasem, jajkiem i majonezem, a druga podobna, tylko zamiast indyka - gotuje ravioli z mięsem i dodaje jeszcze pokrojony świeży koperek i papryke czerwona - mniaaaam...
Gie, dziękuję za przepisy na sałatki, kiedyś zrobię ale pewnie sama będę musiała je zjeść, G.nie lubi sałatek z owocami.

[ Dodano: 2009-07-04, 16:52 ]
Witaj shoo, fajnie,że już jesteś podłączona ze światem :ico_oczko: .
Iwona H, zdjecia Pauli, jak je maliny, sa bezcenne :ico_brawa_01: super ujecie
dziękujemy, a co do ujęcia minki - nie łatwo było... :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-04, 16:56 ]
przyszly ubranka - sa swietne, a sukieneczka - super :)
cyknij fotkę i pokaż jak Su w niej wygląda
my dzisiaj bylismy w aqua parku w łodzi, było super :DD
Maja już pewnie przywykła do wody.... :ico_noniewiem:
a w ogóle to znowu nie gadam z dupkiem który jest moim mężem podobno :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
my tez mielismy hardcore w trakcie przeprowadzki, tak sie klocilismy, ze szok :ico_olaboga:
oj te chłopy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-07-04, 16:58 ]
My jutro idziemy na urodzinki do mojej siostrzenicy, dziś jeszcze czeka mnie zrobienie tortu dla niej

[ Dodano: 2009-07-04, 23:52 ]
Torcik gotowy, pochwale się Wam moim dziełem
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 lip 2009, 08:20

a ja wpadlam powiedziec, ze Zuzia ma goraczke... :ico_olaboga: :ico_placzek:

wczoraj wieczorem byla bardzo rozpalona, miała gorace czolko, skronie, nozki, raczki... Bylysmy troche na dworku, ale mala byla czesto smarowana kremem z filtrem 40 i chodzilysmy albo w zacienionym parku, albo w lesie, wiec nie byla wystawiana bezposrednio na slonce... :ico_noniewiem:

zmierzylam Jej wieczorem teperature, miala stan pogoraczkowy 37,5 - podalam jej na noc Panadol w syropie... nocka jak zwykle, raz ja karmilam, troche marudzila...

dzisiaj wstala tradycyjnie po 5:00, znowu cala goraca, zmierzylam temperature - juz 38,47 :ico_olaboga: :ico_olaboga: Nakarmilam Ja i znowu chcialam dac syropek, ale niewiele wypila z zalecanej dawki... Ok. 10:00 znowu sprawdze Jej temperature, zobaczymy... Mala generalnie zachowuje sie normalnie, troche marudzi, ale smieje sie tez jak zwykle, wiec nie wiem co z ta goraczka... Moze to ta 3-dniowka?? Jak myslicie?? Eeehh, szkoda mi Jej strasznie i martwie sie... :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-07-05, 08:21 ]
IWONKA - torcik swietny, widzialam juz wczoraj na N-k - zdolniacha z Ciebie...
a to prawdziwa lalka jest w tym torcie??

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

05 lip 2009, 08:28

postanowilam ze nie oddam Niny tesciowi i nie bedzie mi jej wychowywal bo wczoraj do niej podszedl z goraca kawa i cos z nia robil trzymajac kawe w drugiej rece i tesciowa krzyknela ze nie dosc ze moze wylac na dywan to jeszcze nina kopnie nozka i poleci na nia :[ o nie nie nie!! Absolutnie!!!
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
racja... jak najdalej od tego tescia (sam na sam z Nina).. mogloby sie to zle skonczyc..
Poza tym dostalam troche dokumentow do zrobienia wiec dzis popracuje i moje wakacje nad morzem srodziemnym staja sie coraz bardziej realne
powodzenia, trzymam kciuki, zeby wypalilo
Torcik gotowy, pochwale się Wam moim dziełem
:ico_szoking:
wow! jak to zrobilas? wyglada SUPER! ta lalka Barbie jest taka normalna plastykowa, czy do zjedzenia? :ico_haha_01:
swietny pomysl, na pewno spodoba sie solenizantce... a Ty skad taki pomysl wzielas?
jestem pod wrazeniem!!

ja sie juz wczoraj nie odezwalam, bo ok. 14 pojechalismy na plaze i zostalismy tam do 19.
ale jak goraco bylo!! znowu 39 st! nie dalo sie oddychac, a piasek tak parzyl, ze normalnie mialo sie ochote krzyczec z bolu :(
to bylo jak chodzenie po rozżarzonych weglach :ico_olaboga:

na dzisiaj mialam plan zrobic male przemeblowanie, przestawic lozko i wielka szafe, zrobic porzadek w graciarni... ale do tego jest mi potrzebny A.
problem w tym, ze on poszedl spac o 4... i pewnie do 11 nie wstanie, a pozniej bedzie mowil, ze jest zmeczony i chce odpoczywac... spoko, ale ja sama tego nie zrobie.
chcialam, zeby mi wczoraj obiecal, ze dzisiaj to zrobimy, to powiedzial "zobaczymy" :ico_zly: :ico_zly:

no to zobaczymy...

[ Dodano: 2009-07-05, 08:29 ]
Gie, ahoj :-)

[ Dodano: 2009-07-05, 08:31 ]
a ja wpadlam powiedziec, ze Zuzia ma goraczke... :ico_olaboga: :ico_placzek:
ojjjj.. obserwuj ja.. poki co, nie wyglada, zeby dzialo sie cos zlego... moze masz racje, moze to 3-dniowka :ico_sorki:
zdrowka dla Zuzi!!

[ Dodano: 2009-07-05, 08:33 ]
aa.. Jasper wczoraj tak sie walnal o sciane lozeczka, ze przecial sobie warge... na poczatku tego nie zauwazylam i wzielam go do siebie do lozka, a ten ryczal i tarzal sie po poscieli... patrze, a tam czerwone plamy!! :ico_olaboga: serce mi normalnie stanelo..

ale w sumie wszystko ok, teraz ma maly slad... dobrze, ze zabkow sobie nie wybil :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

05 lip 2009, 11:04

Cześć

Gie, może jest tak jak mówisz,że to 3-dniówka skoro nic prócz gorączki Su nie jest.
IWONKA - torcik swietny, widzialam juz wczoraj na N-k - zdolniacha z Ciebie...
wow! jak to zrobilas? wyglada SUPER!
swietny pomysl, na pewno spodoba sie solenizantce... jestem pod wrazeniem!!
dziękuję :ico_sorki:
Lalka jest taka prawdziwa, plastikowa, nie do zjedzenia :ico_oczko:
Pomysł zaczerpnęłam z innego foruma, dziewczyny się chwaliły swoimi wypiekami, postanowiłam,że i ja spróbuję zrobić coś takiego. Trochę miałam pietra czy mi wyjdzie, szkoda by było składników ale udało się :-D
To tylko pozory,że trudne do wykonania, w rzeczywistości łatwa sprawa, wystarczy wycinać krążki biszkopta, na początku normalnej wielkości potem coraz mniejsze a na koniec wbija się lalkę i wszystko pokrywa masą. A i górę sukienki zrobiłam z szerokiej wstążki (poprzyklejałam taśmą dwustronną).
Teraz myślę nad wykonaniem torcika dla Patryka, może ciuchcia :ico_noniewiem:
aa.. Jasper wczoraj tak sie walnal o sciane lozeczka, ze przecial sobie warge...

dobrze,ze nic poważnego się nie stało.

Zmykam, wieczorkiem zdam relację z wrażeń solenizantki.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

05 lip 2009, 11:38

hej dziewczyny, gorąco prosimy z Wiktorkiem o glosik
z góry dziękujemy :)


http://smyki.pl/fotki/zobacz_940121_Z-k ... rowka.html

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości