mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

29 wrz 2011, 18:25

NowaSejana, no na pewno sam sobie tego nie wymyślił :ico_sorki:
musisz uważać na dziewczynki jak idą na podwórko ,niestety skoro jest z chłopcem tak jak mówisz to niestety dziewczynki trzeba pilnować że zdwojona czujnością :ico_sorki:
no chyba ze jakiś cud się zdarzy i chłopiec w aniołka się przemieni

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 wrz 2011, 19:35

no chyba ze jakiś cud się zdarzy i chłopiec w aniołka się przemieni
raczej bym w to nie wierzyła, jeżeli ma "wzorzec" do naśladowania to z każdym rokiem może być gorzej

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 wrz 2011, 21:15

dziewczyny póki co poczekam na efekty psychologa, jeśli takowe w ogóle się pojawią :ico_noniewiem: jeśli sytuacja się nie poprawi będę atakowała matkę. no a jeśli to nie pomoże to tak ajk piszecie porozmawiam z innymi matkami i może razem coś zdziałamy

NowaSejana, przerażające jest to co piszesz. Kurcze niektórzy to nie powinni mieć dzieci :ico_zly: nie wierzę, ze tylko matka obrywa, pewnie mały też. Poważna sprawa :ico_noniewiem:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2011, 10:08

ja dzisiaj chyba znowu pojde do dyrektora :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: juz mam dosyc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Paulina powiedziala w piatek, ze mlody ja dusil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
chyba ja go kiedys udusze...
a pomyslec, ze juz byl spokoj w przedszkolu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 paź 2011, 10:58

Paulina powiedziala w piatek, ze mlody ja dusil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
:ico_szoking: a nie możecie z matkami zwołać zebrania i postawić ultimatum. ALbo to dziecko albo cała reszta????
Moja Ola już by nie chciała chodzić do tego przedszkola po czymś takim. A co w takich chwilach robią nauczycielki, gdy ten łąpie inne dzieci za szyję????

Ja na razie mam spokój bo Ola ciągle choruje :ico_olaboga: ale byłam w piątek u Olci na pasowaniu przedszkolaka i obserwowałam tego małego. I jestem pewna, że on ma coś z psychiką. Na pewno ma ADHD. gówniarz idzie i koniecznie musi zawadzić nogą o krzesło, żeby się przewróciło, znęca się nad zabawkami :ico_olaboga: kopie inne dzieci, a ojciec stał w drzwiach i się przyglądał :ico_puknij: poruszę ten temat jak tylko zjawię się w przedszkolu. Szczerze nie trawię tego małego, ale tak czy inaczej ktoś temu dziecku musi pomóc. rodzice widzę olewają sprawę,a mały nie ma oporów przed niczym.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2011, 12:51

Blanka26, pytalam pan.. one podobno nic nie wiedza :ico_szoking:
zygac mi sie chce tym przedszkolem... a w innym nie ma miejsca :ico_zly: :ico_zly:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

24 paź 2011, 13:33

NowaSejana, ale ostatnio pisałaś ze to tego chłopca maja przenieść a nie dziewczynki. :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 paź 2011, 14:33

panie doskonale wiedzą co się dzieje tylko z jakiegoś powodu wolą milczeć .....
chyba musisz powiedzieć dziewczynkom żeby na drugi raz mocno go palnęły ,skoro nie ma innego wyjścia ,,nie żebym popierała takie zachowanie ale skoro nie ma innego to one muszą się bronic same gdy ciebie nie ma a na panie nie mogą liczyć
i rzeczywiście trzeba z tym iśc do dyrektora ,może nie wiele pomoże ale będzie wiedział z twoich ust co się stało ,a może nawet złóż pismo u niego ,powinien ci na nie odp :ico_sorki: (chyba)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

24 paź 2011, 16:50

zgadzam się z mal , może faktycznie jak raz dostanie to już więcej nie podniesie ręki na dziewczynki

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 paź 2011, 17:21

ja im caly czas tlumacze, ze maja go tez uderzyc, a one tylko jak ... stoja i nic nie robia :ico_olaboga: :ico_olaboga:

chcialam je przeniesc do przedszkola, ktore jest blizej, ale nie maja miejsc...no a mlodego matka postanowila nie przenosic.

Przedszkolanki twierdza, ze mlody zmienil sie w pozytywnym sensie i one nic nie wiedza o tym zajsciu.. Nie raz jak sie pytam, czy wszystko ok to one mowia, ze tak, a dziewczynki w domu mowia, ze on na nie plul, albo je za wlosy ciagnal :ico_olaboga: nie wiem juz czy moje dziewczyny sciemniaja, czy przedszkolanki udaja, ze nic sie nie dzieje :ico_olaboga:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość