CZY TWÓJ PARTNET JEST ROMANTYCZNY ?

a) Tak
23%
14
b) Nie
34%
21
c) Czasami tak
44%
27
 
Liczba głosów: 62
tolanowacka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:22

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

19 wrz 2013, 12:57

Mój mąż jest bardzo romantyczny i strasznie mnie to kręci ;)

ribka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 paź 2013, 20:21

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

12 paź 2013, 20:46

Całe życie marzyłam o romantyku :) a mam męża śmieszka...
Gdy pewnego wieczoru wróciłam do domu zastałam pizze, piwo i zapaloną świeczkę :) dzień wcześniej nagadałam sie ile wejdzie, że miło byłoby gdyby zorganizował coś romantycznego... I nie doceń kobieto starań!!! :)

bruklogan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2013, 11:05

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

24 paź 2013, 11:08

no to się postarał ;) mój też jest generalnie wesoły, ale romantyczny również, tylko musi się trochę bardziej nagłówkować, jak dać upust tej romantyczności ;)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

10 kwie 2015, 11:54

Mój mąż jest romantyczny wtedy kiedy trzeba. Na naszą rocznicę dostałam od męża przepiękny bukiet ( http://www.twojekwiaty.pl/do/item/BOU13 ... kochanych- ) i poszliśmy do restauracji na romantyczną kolację. Po przyjściu do domu oczywiście poszliśmy grzecznie spać. :))

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

11 kwie 2015, 23:54

Moj partner lubi mnie zaskakiwac w rozny sposob. Czasem potrafi nawet wstac w weekend przed 8, zeby pojechac do mojej ulubionej knajpki po sniadanie :) Rozczula mnie wtedy

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

09 cze 2015, 12:48

Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy kwiaciarni internetowej i zamówić kwiaty przez Internet bez wychodzenia z domu - oszczędność czasu i pieniędzy na podróże. Wiadomo, że najlepiej dać kwiaty osobiście, ale nie zawsze tak się da - anonimowe kwiaty wręczane przez kuriera też są miłym prezentem. :) Polecam http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-warszawa

gladiator01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 cze 2015, 10:10

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

11 cze 2015, 09:49

Jestem romantyczny jak rosyjski kalosz.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

05 sie 2015, 13:56

Jestem bardzo romantyczny :) Ciągle kupuje mojej żonie kwiaty, zabieram ją na kolacje, do kina. Moja żona najbardziej cieszy się z kwiatów, bo je uwielbia. Od jakiegoś czasu kupuje je w kwiaciarni w Radomiu http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-radom, bo mają bardzo ładne bukiety, szybko dostarczają i dbają o klientów.

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

19 sie 2015, 20:37

Jest romantyczny, ale na swój sposób. Jeżeli chodzi o romantyczne kwiaty czy jakieś spontaniczne kolacje w super restauracjach, to raczej nie mam na co liczyć, no chyba, że dam mu do zrozumienia, że mam ochotę gdzieś wyjść. Ale jest bardzo opiekuńczy, a dzisiaj kupił mi kask motocyklowy, o którym marzyłam. Ot taki romantyzm w motocyklowym małżeństwie ;)

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Czy wasi mężowie są romantyczni ?

20 sie 2015, 12:36

Moj ostatnio po prostu przeszedl samego siebie. Pojechalismy do Warszawy. Tzn gdyby tylko to zrobil to nic takiego. No ale nie dosc, ze zabral mnie do takiego mega ekskluzywnego hotelu w samym centrum, Rialto, to jeszcze ogarnal tam jakis pakiet chyba i mielismy zwiedzanie Warszawy limuzyną.
Najlepsza rocznica ślubu EVER.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość