Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

29 sty 2008, 13:16

Ale tu cisza ostatnio :ico_placzek: A mnie dopadlo przeziebienie :ico_chory: Cala sobote i niedziele praktycznie przespalam i dzisiaj juz jest lepiej, jeszcze tylko kaszelek zostal.U mnie ubrania jeszcze pasuja chociaz juz widze powoli jak brzuszek sie powieksza :-)

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

29 sty 2008, 18:14

Wronka, to słodkie jak braciszek martwi sie o swoje rodzenstwo :-)
szkrab, ja też jeszcze wchodzę w normalne ubrania, ale już troche brzuch mi się w nich ściska i zaczyna być mi niewygodnie. Ogólnie jestem trochę przerażona, w poprzedniej ciązy jakiekolwiek oznaki przytycia pojawiły się w piątym miesiacu, a ja juz teraz mam brzuch taki jak wtedy, a to zaledwie 11 tydzień! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

30 sty 2008, 13:05

sensibel teraz to nam inaczej brzuchy beda rosly bo juz skora rozciagnieta i szybciej bedzie widac:)

[ Dodano: 2008-02-03, 14:49 ]
dziewczyny gdzie jestescie !Jak samopoczucie wasze?

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 lut 2008, 14:01

Dzień dobry wszystkim :)


Kochane, długo mnie nie było (aż miesiąc), bo w Święta Bożego Narodzenia moje mdłości się baaardzo nasiliły, wymiotowałam po wszystkim (jedzeniu, piciu...), nawet jak nie jadłam i nie piłam... Potrafiłam cały dzień przesiedzień nad kibelkiem i na zmianę płakać i wymiotować... szkoda słów...
Ale moja gin mnie pocieszała, że jeśli kobieta tak przechodzi początek ciązy, to znaczy, że ma dużo hormonu podtrzymującego ciążę i to dobrze - więc ta myśl trzymała mnie przy życiu...
Skończył się I trymestr, za mną już, niewiarygodne - 14 tygodni ciąży, wymioty prawie ustały, więc jestem znowu w pracy i z Wami :)

Wszystkie badania, które robiłam podczas mojej nieobecności - wyszły dobre, 24 stycznia byliśmy z Panem na usg i miałam robioną biometrię - wszystko ok - kość nosowa obecna, na swoim miejscu, wielkość serca prawidłowa, uwidoczniono napływ do dwóch komór, ilośc płynu owodniowego prawidłowa, etc.

Widzieliśmy już naszą dzidzię - rączki, nózki, paluszki, główkę... niesamowite uczucie i widok, chociaż nie ukrywam, że oboje z Panem czuliśmy się tak, jakbyśmy na monitorze oglądali jakiś film, zupełnie nie związany z nami... Dzidzia strasznie rozrabiała w brzuszku (ja oczywiście jeszcze tego nie czuję...), nie sądziłam, że będzie się az tak ruszać!!!

W każdym razie - wszystko jest ok, wg usg, dzidzia ma 12 tygodni i 6 cm :) Nasz wielkoludek ;)

Wstawiam fotki brzuszka i dzidzi :)

domek w 5 tc

Obrazek

domek w 10 tc

Obrazek

domek 13 tc

Obrazek

a to zdjęcie dzidzi w 6 tc (kiedy naprawdę była jeszcze fasolką) i w 12 tc

Obrazek


jak Wam się podoba????

Wszystkim przesyłam fluidki i cieszę się, że znowu jestem z Wami :)

##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################
##########################################################

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 lut 2008, 14:39

Gie fajny masz brzusio, tak szybko zaczal Ci rosnac w 5 tygodniu :ico_szoking: sliczny, a maluszek cudaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ja jestem w 6 tygodniu i 3 dzien i wydaje mi sie , ze brzuszka nie mam, tylko sadelka troche :-D juz nie moge sie doczekac kiedy brzuszek zacznie rosnac

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 lut 2008, 14:52

ja w 5 tc mialam zaokraglony, ale to pewnie nie dzięki dzidzi ;)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 lut 2008, 15:09

Gie dobrze ze juz sie lepiej czujesz i ze u dzidzi wszystko w porzadku :ico_brawa_01:
U mnie apetyt na jedzenie wszystkiego co jest pod reka sie wlaczyl :ico_haha_01: obojetne slodkie czy slone.A za tydzien ide zobaczyc moja dzidzie juz sie nie moge doczekac.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

08 lut 2008, 13:28

Witajcie, chciałabym dołączyć do Waszego grona. termin mam na 23 sierpnia i po raz drugi zostanę mamą. Witam Was serdecznie i pozdrawiam. Na razie za często nie zaglądam na forum bo zmieniamy mieszkanie i stąd problemy ale myślę,że niedługo to się skończy.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

08 lut 2008, 13:53

Iwona ogromne gratulacje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

11 lut 2008, 08:04

IWONKA - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość