Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 wrz 2008, 21:52

Zuzka dała dziś nam popalić przy pisaniu E.W porównaniu z tym,to A i O szło jej świetnie.
E to tragedia dosłownie,8 rządków liter i 2 szlaczków robiła...ponad 3 godziny :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_puknij: Ja już wychodziłam z siebie i po prostu wyszłam z pokoju,ona wyła,mąż zawsze cierpliwy też już tracił cierpliwość i wreszcie skończyła sporo po 20.Jestem przerażona,bo to dopiero poczatek nauki liter.
Z resztą sobie dobrze radzi,ładnie czyta i rozwiązuje zadania itp,ale pisanie to droga przez mękę.A do tego strasznie pyskuje.

[ Dodano: 2008-09-18, 21:53 ]
Jak tak ma wyglądać nauka w klasie 1 to ja wysiadam.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 wrz 2008, 12:03

Zulcia, ja tez powoli wysiadam , a co mnie najbardziej niepokoi to anty nastawienie do czytania mojej Ali , już nie wiem jakich argumentów używać , wczoraj wymyślałam jej zabawy ,żeby lakom poczytała itp. , co nieco podchwycił ale czy zrealizuje zobaczymy dziś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

19 wrz 2008, 12:51

witam
u nas przeraiali O ,A, T i dzisiaj mieli zaczac , kolejna literke , a powiedzcie mi czy wasze dzieci tez maja zeszyt do kaligrafii ??
u nas czytanie też tepo idzie :ico_noniewiem:
pani zaproponowala mojemu synowi zeby przychodzil na zajecia rytmiki , bo zalwarzyla ze ma wyczucie rytmu , oni tam tancza troche rozne uklady potem wystepuja na roznych uroczystosciach szkolnych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 wrz 2008, 13:41

Lady, to bradzo fajne musza być te zajęcia , a synek chce chodzić ?

no i dzwoniłam do niej i niestety nie wzieła książki do ręki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

19 wrz 2008, 20:15

wiolaw, no wlasnie mu nie bardzo na reke te zajecia :ico_noniewiem: , "mam tańczyć"!! to jego slowa

moje dziecko dzisiaj z placzem pisalo , szok po jednej linijce bardzo bolala go reka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 wrz 2008, 22:16

moje dziecko dzisiaj z placzem pisalo , szok po jednej linijce bardzo bolala go reka :ico_noniewiem:
Jakbym moją Zuze widziała :ico_noniewiem:
wiolaw, to może niech Ala czyta sobie nie czytanki,tylko jakas swoją ulubioną książkę.
czy wasze dzieci tez maja zeszyt do kaligrafii ??
Moja ma ćwiczenia do nauki pisania z"wesołej szkoły",a zeszyt do kaligrafii założymy jej sami,niech cwiczy

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 wrz 2008, 11:05

my też zeszyt mamy z wesolej szkoly , ale właśnie tak pomyślałam że sama jej założe dodatkowy ,żeby się szklila :ico_oczko:

Zulcia, wczoraj właśnie zaproponowalam jej ,żeby sobie bajki poczytała (oczywiście już wcześniej też jej proponowalam ), .ale o dziwo nie zaprotestowała i przeczytała całą książeczkę taką twardą dla dzieci i jej sie spodobało i na dobranoc czytała dla mnie jeszcze raz huraaaaaaaaa, chyba załapała bakcyla , bo dziś powiedziała że poczyta czytanki z E i L w podręczniku :ico_brawa_01:

i jeszcze wczoraj chętnie odrabiała lekcie a miała ich dużo bo z dwóch dni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

21 wrz 2008, 17:31

wiolaw, :ico_brawa_01: dla Ali :-) oby tak dalej :-)
Basia też co raz lepiej pisze i czyta :-) rytmikę ma też ws szkole ale odpłatna (18 zł na m-ąc) raz w tyg ale ona lubi te zajęcia .
zeszytu do kaligrafii nie ma ale pani mówiła że warto kupić .

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

22 wrz 2008, 09:17

moja poszla dziś już do szkoły po tygodniowej przerwie , ciekawe w jakim nastroju wróci i czy zapała do odrabiana lekcji :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-22, 14:55 ]
no i wrócila zadowolona i szczęśliwa , bo dostała 7 ocen B, czyli 5 za pisanie literek :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

22 wrz 2008, 22:08

Witam dla Magdy solenizantki spóźnione życzonka urodzinowe samych 6 w szkole i spełnienia najskrytrzych marzeń

Co do podręczników to my mamy Wesołą szkołę
ogólnie mało mają zadań domochy a szkoda bo Klaudi się nudzi , w literkach jest dobra o zajeło jej chyba 5 min.Z pisanym L było gorzej chyba bo widzę że dużo gumowała . Co do czytania to nawet nie źle sobie radzi , najpierw sobie pocichu składa a potem na głos czyta

Co do świetlicy to ja ją zapisałam na dwa razy w tygodniu , nie było takiej potrzeby ale bardzo chciała , tak samo zajęcia plastyczne też chce i już nie może się doczekac
Ogólnie bardzo lubi szkołę i żałuje że jeszcze w sobotę nie ma

Godzin tygodniowo ma23

Mają zajęcia wyrównawcze ale pani nie pozwoliła chodzic bo Klaudia dobrze radzi :-D
Co do oceniania to moja ma:
W-wzorowo
Z-znakomicie
P- przeciętnie
S-słabo
Jak narazie W- dostaje , ja pytam a za co ten minus .A Klaudia bo nie pokolorwała obrazka :ico_haha_01:
Ogólnie narazie uwielbia szkołe i uczyc się z zadaniami domowymi też nie ma problemu ( odrabiamy je zaraz jak przydzie bo potem zapomina)
Żałuję że u nas w szkole nie ma żadnych zajęc dodatkowych na które mogła by uczęszczac

[ Dodano: 2008-09-22, 22:13 ]
No to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
za postępy oby tak dalej

Szkoda że u nas nawet głópiej rytmiki nie ma , płaciłam bym za to nawet

[ Dodano: 2008-09-23, 09:11 ]
Witam ale się zdenerwowalam , na początku roku była mowa że dzieci będą mialy tytę jedną wypchaną watą , żeby nikomu żalu nie robic.Więc moja Klaudia tą którą dostała poprostu zjadła no i nie stety zaraz musiala oderwac z niej naklejki lalki barby i winx
no i po tycie.
A dziś się dowiedzialam że jednak tyty we własnym zakresie , no normalnie nie wiem co mam teraz zrobic , raczej drugiej jej nie kupię bo tą od chrzestnej dostała i mimo tego że prosiłałm ją żeby sobie zostawiła to ona ją po prostu zniszczyła

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości