nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

08 cze 2013, 21:11

elibell to prawda francja, a przynajmniej tu centrum czyli Paryż i okolice jest opanowana przez islamistów. W midi około 12-14 nie wiem dokładnie, potrafią zamknąć niektóre ulice bo muzumani rozkładają swoje dywaniki i się modlą. Ogólnie są nieszkodliwi i dość sympatyczni, przynajmniej Ci których znam, ale jest tu ich naprawdę dużo. Ogólnie na całym świecie islam dominuje, wyznawców islamu jest najwięcej. Ale Francja jako kraj jest katolicki.
W ogóle tutaj w Paryżu jest takie zbiorowisko najróżniejszych kultur, narodowości i religii że szok. Nie do opisania. Jak byłam w Lodnynie na wakacjach to takiej różnorodności nie widziałam jak tu. Mnóstwo rumunów, arabów, turków, hindusów, anglików, niemców, najróżniejsze plemiona murzyńskie, japończycy, chińczycy, koreańczycy i oczywiście polaków od groma (trzeba uważać co się mówi), i pełno takich których narodowości nie znam. Do wyboru do koloru jak to się mówi. Taki miszmasz, do tego przeróźne mieszanki

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

08 cze 2013, 22:08

szkieletorek no wlasnie a rodzina juz wie o ciazy???
Tak wie.Już p-isałam dawno o tym na forum . Jakiegoś łał nie było.
Juz teraz nie da sie ukryć bo brzuszek szczegolnie popołudniu i wieczorem jest spory.Choc wagowo mam 1 kg na plusie.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 12:35

hej dziewczyny

szkieletorek twój suwaczek mknie do przodu a nóż będzie półmetek :-)

nina ty pytałaś jak można dostać mieszkanie komulane? mieszkanie komunalne to jest mieszkanie z zasobów miasta czyli urząd miasta ma do dyzpozycji iles tam mieszkań i można się zapisac na liste oczekujących na mieszkanie
aby odstać takie mieszkanie trzeba -albo czekac na swoją kolej (pierwszeństwo mają oczywiście małzenstwa z małymi dziećmi, osoby niepełnosprawne, rodziny wielodzietne itp.)
-albo obejrzeć mieszkanie które nam się podoba i jest wystawione na przetarg (odbywają się oględziny mieszkań w asyście pracownika UM) i wtedy wpłacasz wadium w wysokości 300zł i licytujesz czynsz, tzn stawkę za metr kwadratowy np. zaczynasz od 4,50zł /m2 i licytujesz np., do 7,50zł jak będzie za dużo możesz zrezygnować i przestać licytować wtedy wadium jest zwracane, albo przepisujesz je na inny przetarg
jak wygrasz- wadium idzie na poczet czynszu a ty dostajesz umowę najmu z wylicytowaną kwotą, kwota ta obowiązuje przez dwa lata od licytacji, potem wraca do stanu pierwotnego uwzględniając podwyżki statusowe

musisz w domu przeliczyć ile mieszkanie ma metrów x stawka czynszu ile to będzie, do tego dochodzi woda+scieki i ewentualnie C.O. jeśli jest w budynku wtedy wiesz ile byś płaciła miesięcznie ;)

tak jest w Chorzowie w zakładzie komunalnym PGM, wszytsko załatwia się w Uzrędzie Miasta w dziale mieszkań, tam też są adresy i opisy, stawki czynszów wywieszone w gablocie i można licytowac

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 18:56

Dziewczyny, byłam na USG i w ciąży jestem, ale lekarz wiele nie powiedział. Zarodek mniejszy niż wiek ciąży by wskazywał, za to pęcherzyk duży... nie wiem co mam o tym myśleć. Pewnie nie mam się co nakręcać, ale jednak porównuje się do poprzednich ciąż i wtedy (w oby przypadkach) zarodek był już pomierzony, a serce waliło jak dzwon.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 20:49

inia kochana nie nakręcaj się, może przez te tabletki miałas jakąś rozregulowana owulację i przez to źle policzyłas tygodnie? może ta owulacja wypadła tydzień później niż powinna wg ostatniej miesiączki? wtedy ciąża jest młodsza prawda? mój ginekolog powiedział zę serduszko musi się pojawić do 10 tygodnia bo tyle może być granicy pomyłki w dacie szczególnie przy stosowaniu jakichś tabletek anty
trzymam kciuki &&&&&&&

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 21:17

szkieletorek twój suwaczek mknie do przodu a nóż będzie półmetek :-)
Oj tak .Czas leci ;) A brzuszek ślicznie się zaokrągla.
Dziewczyny, byłam na USG i w ciąży jestem, ale lekarz wiele nie powiedział.
Ja tak miałam wtedy gdy poroniłam.
Może u ciebie będzie inaczej. Choć nie wiem za co mam trzymać kciuki. Ważne byś była szczęśliwa.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 21:28

Dziewczyny płakać już nie mam siły.
Dzis jak co dzień od dawna przechodziły burze,ale nas mijały .Aż w końcu jedna zacumował.spadł grad wielkości hmmm większe niż jaja przepiórcze ale ciut mniejsze niż kurze. Całe pole zboża,ziemniaki,wielki ogród mamy gdzie miała marchew pietruszkę por seler kapusta kalafior sałata ogórki pomidory i wiele innych (ma bardzo duży ogród) wszystko jest zniszczone i zrównane z ziemia. O truskawkach nawet nie będę mówić bo chyba wiadomo jak to wygląda. Grad był tak silny i duży że płytki balkonowe nam porozbijało i poodpadały. Do tego ulewny deszcz i rzeka wzbiera w oczach.Na zmiany chodzimy patrzeć jaki jest jej stan bo jak będzie pełna to znów worki i jada. Straż już monitoruje to .Ahhh powiem wam że mam czasem dość tych zjawisk pogodowych.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 21:40

Widzisz, szkieletorek, to jest właśnie nasza przewrotna natura... Nie chciałam tego dziecka, ale dziś chciałam zobaczyć bijące serduszko i usłyszeć, że wszystko jest ok. A zobaczyłam duży pęcherzyk i mały zarodek bez oznak życia... zapytałam lekarza, czy wszystko ok, czy to może tak wyglądać, to mi powiedział dokładnie: "ciąża jest"... bardzo wyczerpująca odpowiedź na moje pytanie.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 21:41

współczuję strat... tyle pracy, tyle pieniędzy... szok!

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

10 cze 2013, 21:43

mi powiedział dokładnie: "ciąża jest"... bardzo wyczerpująca odpowiedź na moje pytanie.
A według niego i ciebie to który tydz by był??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość