Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 gru 2008, 20:16

Ja dokladnie to samo robie,nawet cotygodniowe zakupy robie przez internet bo mnie zabija ten tlok w marketach przed swietami,nie mam sily na lazenie z dzieckiem
kurde mnie tez to wkurza ludzie biegaja jak oparzeni :ico_szoking: dzis weszlismy do sklepu z ozdobkami i babcie sie do mnie zlecialy i do Kacperka , ogladaly i zachwycaly, no nie powiem to bardzo mile gdy dzidziusia chwala ale mailam swoje sprawy a tak stalam i sie usmiechalam, tak mi go wychwalaja ze on potem w domku jest nieznosny :ico_nienie:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 gru 2008, 20:29

Miszka no to nic tylko sie cieszyc ze tyle sypia :) moja w dzien prawie w ogole oczu nie chce zmruzyc - a jeszcze przy tym oduczanie od tego noszenia ;( prawie caly dzien musze ja zabawiac - fakt faktem ze coraz wiecej juz lezy sama i sie smieje do siebie ale to nie to samo co wczesniej :[ ale jeszcze kilka dni i wrocimy do normalnosci :)))
Ale te nasze dzieciaczki to szybko sie rozwijaja - i pomyslec ze niedlugo beda mowic pierwsze powazne slowka typu "mama" :P i mbeda nam kroczyc pomiedzy nogami takie malutkie szkrabusie :D
Swoja droga juz mam pierwsze postanowienie noworoczne! :) od stycznia zapisuje sie na silownie! :) musze zrobic cos z moim brzuchem i plecami bo miesnie mi zupelnie zanikly! Jak przychodzi mi wstac z lozka to mam problem i musze reka sobie pomagac :[ a przy karmieniu sie garbie wiec trzeba cos z tym zrobic!! No a wesele brata sie szykuje i musze miec sukienke z odslonietymi plecami :)) wiec glupio miec wystajace lopatki igarbiace sie plecy ffujj :))
Swoja droga Pati napatrzec sie nie moge na te wloski!! Jak to mozliwe w ogole .. moja tez ma dlugie wloski tylko jej sie kreca bardzo zwlaszcza na czubku, ale sa rzadkie .. a Twoj Eyrczek nie dosc ze geste to jeszcze takie dlugie! Jak powazny mezczyzna wyglada :))
A co do Wagi Miszka z tego co widac w tej tabelce to Natalie chyba calkiem dobra wage ma.. zwlaszcza ze malutka sie urodzila! Moja jest mlodsza o prawie 3 tygodnie a wazy lekko ponad 5kg, ale urodzila sie duza - prawie 3400, wiec chyba nie ma sie czym martwic :)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 gru 2008, 21:20

heja....ale jestem zmęczona.....ludzie zwariowali.....przepchać się w sklepach nie można....zwłaszcza z tym moim gigantycznym wózkiem.... :ico_olaboga: masakra....
od niedzieli ruszam z gotowaniem-na pierwszy ogień bigos i piernik......
moja rodzinka przylatuje w wigilie o 5, więc musi być wszystko gotowe. dzięki Bogu Alex śpi od 9 do 5 rano bez przerw na jedzenie i ucina sobie 3-4 drzemki w ciąśgu dnia, więc powinnam się ze wszystkim wyrobić......będe gotować w nocy, najwyżej potem mnie zastąpią :ico_oczko: odciągnę cyca i odeśpię świąteczną gorączkę :-D

dziś mierzyłam Alka centymetrem krawieckim-ma 65 cm.... :ico_noniewiem:
I straszna gaduła z niego, generalnie więcej gada niż płacze :ico_brawa_01: jak wrzuce filmy-dam znać :ico_oczko:

buziaczki, lecę zrobić sobie cos do jedzenia bo na jednej kanapce cały dzień ciągnę :ico_puknij: ja nie wiem skad te mleko się bierze....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 gru 2008, 22:18

Pati napatrzec sie nie moge na te wloski!! Jak to mozliwe w ogole .. moja tez ma dlugie wloski tylko jej sie kreca bardzo zwlaszcza na czubku, ale sa rzadkie .. a Twoj Eyrczek nie dosc ze geste to jeszcze takie dlugie! Jak powazny mezczyzna wyglada :))
dziekuje kochana :ico_sorki: :ico_sorki: ma duuuuuuuzzzzzzzzo wloskow i kreca mu sie, polozna badajac mnie przed porodem stwierdzila ze nasz synek nie bedzie mial wloskow, fajna niespodzianka :-D

A ja dzis kapalam sama baka mojego, kurcze jak ciezko samej, co on wyprawia podczas kapania :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Balam sie ze mi z rak wyleci :ico_olaboga:

A moj maly to sobie raczki oglada, bawi sie nimi, paluszkamii przebiera i wklada je do buzki, sie smieje, gada bryka jest kochany i bardzo go kocham, nie wyobrazam sobie, ze moglo by go nie byc,az plakac sie chce- dziekuje Bogu, ze dal mi ten cud i nam sie udalo

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 gru 2008, 23:03

moj maly to sobie raczki oglada, bawi sie nimi, paluszkamii przebiera i wklada je do buzki, sie smieje, gada bryka jest kochany i bardzo go kocham, nie wyobrazam sobie, ze moglo by go nie byc,az plakac sie chce- dziekuje Bogu, ze dal mi ten cud i nam sie udalo
prawda Pati ja mam to samo, patrze na malego i mysle sobie jak by moglo cie nie byc no nie wyobrazam sobie tak zmienil nasze zycie ,mamy tyle mocy dla niego i checi do zycia tak pozytywnie nas napedza :ico_brawa_01:
choinka ubrana :ico_sorki: P. mecz oglada i przeklina :ico_szoking:
ślyszałyscie ze dzis w Polsce pijana matka urodzila pijane dziecko mialao ponad 1 promil normalnie zatluklabym taka :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-12-17, 22:25 ]
Obrazek
od razu milej w domku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 gru 2008, 23:33

bardzo go kocham, nie wyobrazam sobie, ze moglo by go nie byc,az plakac sie chce- dziekuje Bogu, ze dal mi ten cud i nam sie udalo
Chyba wszystkie tak mamy,ochamy nasze malenstwa z kazdym dniem bardziej i bardziej.Mam coraz wiecej cierpliwosci do tej mojej slodyczy,czasami patrze jak spi i placze dziekujac Bogu.Powiem Wam,ze ostatnio myslalam sobie,jak to mozliwe ze ja dzwiglam smierc mojego Mateuszka ,przeciez on byl od niej 2 tygodnie starszy :ico_placzek: Czlowiek widocznie przezyje wszystko,chociaz teraz patrzac na Natalke sama nie moge w to uwierzyc ze dalam sobie z tym rade,jakbym to nie byla ja...
choinka ubrana P. mecz oglada i przeklina
Przesliczna :ico_brawa_01: Oj musze wkleic swoja tez,bedziemy mialy swiatecznie.
ślyszałyscie ze dzis w Polsce pijana matka urodzila pijane dziecko mialao ponad 1 promil normalnie zatluklabym taka
Ja bym ja k*****wlasnymi rekami z**************a :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 gru 2008, 00:07

miszka, ja Cię podziwiam....może dlatego tak dzielnie znosisz choróbska Natalki.... :ico_sorki:
ja też nie wyobrażam juz sobie zycia bez Ala....taki mały ludzik, a tak wiele zmienia....

acha-dziś widziałam w Bootsie przekomiczna bluzeczkę-
"All my Mummy wants for Christmas is....SILENT NIGHT" :-D :-D

ja właśnie siedzię i planuję tydzień pod kątem przygotowań do swiąt-co kiedy gotuję, strategia sprzatania....i jakos bezpieczniej sie czuję :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 gru 2008, 00:27

"All my Mummy wants for Christmas is....SILENT NIGHT"
:ico_smiechbig: No przedobre!!!!
może dlatego tak dzielnie znosisz choróbska Natalki....
ja też nie wyobrażam juz sobie zycia bez Ala....taki mały ludzik, a tak wiele zmienia....
Wierz mi kochana,ze wspomnienie tego co sie stalo odkad mam Natalke sa troche jak wspomnienie obejrzanego filmu,trudno to opisac,ale ona mnie uleczyla.Wiele lat plakalam codziennie wieczorem,teraz w koncu potrafie byc szczesliwa :ico_sorki: Ona jest najwiekszym szczesciem jakie mnie w zyciu spotkalo :ico_sorki:
ja właśnie siedzię i planuję tydzień pod kątem przygotowań do swiąt-co kiedy gotuję, strategia sprzatania....i jakos bezpieczniej sie czuję
Widze ze jestes podobnie jak ja "very organized"-jak mowia o mnie znajomi Anglicy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 gru 2008, 00:51

miszka, no...taka jestem i jest łatwiej....zwłaszcza przy dziecku. dzieci nienawidą chaosu. Alex jest tak ustawiony, ze mozna pod niego zegarek regulować :ico_oczko: a ja wiem dokładnie co mam kiedy robic, kiedy moge wyjśc z domu itp

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

18 gru 2008, 11:37

My sie zegnamy na kilka dni bo wracamy do domu :) a tam internetu brak :) Wesolych Swiat Wam zycze :))) :-) :-) :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość