Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 cze 2010, 17:05

a dziewczyny brałyście zaświadczenie od ginekologa do becikowego czy nie?
No... bez tego ani rusz :ico_zly:
A Ty jeszcze becikowego nie brałaś? Ja już zapomniałam że było :ico_oczko:

Ufff... jak gorąco :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 cze 2010, 17:20

my wlasnie wrocilimy ze spacerku. nie bylam u kierownika tylko dzwonilam do niego on powiedzial ze to wyjasni i tak nie moze byc. w pon ma przyjechac glowna dyr i ma jej to powiedziec a jak nie to ja we wtorek rano tam pojde i wszystkich ustawie. kurde mala byla w samym rampersie i tak jest cala mokra nawet skarpetek nie miala

riterka no potrzebne jest zaswiadczenie do becikowego

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2010, 19:33

jejku no masakra tak sobie plecy opaliłam, że szok a niby w cieniu spacerowałam :ico_noniewiem:
wisnia3006, no to trzymam kciuki, żeby się szybko sprawa wyjaśniła!
Qanchita, no nie brałam becikowego jeszcze bo właśnie zaświadczenia nie mam ostatnio mój gin się tak spieszył, że mi nie wystawił :ico_zly: muszę się za to zabrać :ico_oczko:
Lenka śpi chłopaki na dworze czas na relax :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 cze 2010, 19:53

hej!

ja już też o becikowym nie pamiętam. jhehehe
u nas było potrzebne zaświadczenie, ale moja kochana położna przyniosła mi je sama do domu na wizycie patronażowej :ico_sorki:
słoiczki....pewnie, raz dziecko je tylko kupne, a raz domowe jedzonko...ale ja gotowałam w większości. kupne były tylko sporadycznie. A że mam swoje warzywka, to gotowanie szło pełną parą....1dwieczór w tyg gotowałam 3-4gary różnych zup i mroziłam ....a potem cyk i w 2minuty był obiadek...wygoda szczególnie dla mojej mamy, która była z Hanią i się nie musiała głowić czym ją nakarmić.
wisnia3006, no to nieźle Cię urządzili! oby wszystko poszło ok!

u nas też był upał jak diabli
Tomcio dziś w bodziaczku na ramiączkach, gołe nóżki, głowa też...masakra , bo jeszcze spocony! więc dużo czasu w domu jednak, dla ochłody...
dziś jedziemy na cycu, bo przez butlę mam cycki jak dynie znów....ech....

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

10 cze 2010, 21:57

ja już też o becikowym nie pamiętam. jhehehe
ja też

[ Dodano: 2010-06-10, 21:57 ]
upał dziś był okropny,dziecko mi po kąpieli padło

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 cze 2010, 21:09

a co tu tak cichutko czyżby upał???
u nas znowu masakra i atak zębów na dokładkę i z mężem się pokłóciłam no ja nie wiem co to się dzieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

11 cze 2010, 21:33

hej!

no gorączka masakryczna!
mój Tomuń dziś w cieniutkim body, na tetrze tylko i gorący! zafundowałam mu ok. południa chłodną kąpiel...byście widziały ten uśmiech na jego twarzy!!!
wszystko ok, tylko z jedzeniem mam znów problem...butli już nie chce, herbatki też..na cyca miał dziś alergię! normalnie histeria, sztywny i się prężył i nie....dopiero w śpiku zjadł...albo jak był meeeeeeega głodny
mam dość.....chyba zacznę się modlić, żeby polubił butlę i koniec z cycem, bo mnie to wykończy...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2010, 22:14

Uff... w cieniu nawet oddychać się dziś nie dało.

Niunia śpi od 19 :ico_szoking: co nie jest normalne bo dotychczas zasypiała zawsze po 20:30. Zdążyłam dzięki temu na tescowe zakupy skoczyć i kupiłam kleik ryżowy, słoiczki i soczki chyba na cały miesiąc :ico_szoking: Taki wybór że aż w głowie mi się zakręciło :ico_brawa_01:
Jutro do południa spróbuję jej podać odrobinkę kleiku.
Zresztą same mi doradźcie... jak Wy zaczynałyście karmić maluszki to jak? Najpierw wprowadzałyście kleik czy mus owocowy? Bo chyba jak na pierwszy raz to za dużo dać i jedno i drugie??? I chyba bezpieczniej wcześnie żeby zobaczyć reakcję w ciągu dnia???

Jolka też dziś była tylko w body na cienkich ramiączkach i jeszcze się kleiła.
normalnie histeria, sztywny i się prężył i nie....dopiero w śpiku zjadł...albo jak był meeeeeeega głodny
Wiesz co, ja też dziś miałam podobny problem i pomyślałam że może jej za gorąco. Ja klejąca, ona też więc średnio miło. Położyłam ją więc na tapczaniku, główka wyżej, ja obok z cycem i ślicznie piła :-) Próbowałaś?
mam dość.....chyba zacznę się modlić, żeby polubił butlę i koniec z cycem, bo mnie to wykończy...
Ojej :ico_olaboga: Rozumiem Twoje nerwy bo ja też w takich sytuacjach ronię łzy z bezsilności, ale wiem że muszę karmić póki co bo nie chcę jej dawać śmierdzącego nutramigenu. Ale powoli wprowadzę posiłki stałe i mam nadzieje że jakoś damy radę.

Mój mąż śpi oddelegowany w drugim pokoju żeby nas nie zarażał. 30 st w cieniu a ten smarka i gardło go boli :ico_olaboga:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 cze 2010, 22:31

zborra z tego co piszesz masz problemy ze swoim małym mężczyzną .
Ja miałam to samo z Martyną. Nie chciała cyca, jak ją dostawiałam darła się :ico_olaboga: początkowo zależało mi aby dostawała mimo wszystko moje mleko, odciągałam ale to jej nie wystarczało bo było tego nie wiele, dokarmiałam ją modyfikowanym aż w końcu się poddałam - wytrwałam 6 tygodni i przeszłam całkowicie na modyfikowane mleko. Ale i tak jej to do końca nie pasowało... chwytała tylko po śpiączku. W efekcie było tak że po konsultacji z pediatrą jak skończyła 3,5 miesiąca zaczęła jeść zupki. Jak wypiła 250 mleka w ciągu dnia to byłam szczęśliwa...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 cze 2010, 22:40

moni26, a jak Ci się chowa dziewczyna? Zdrowa?Wygląda kwitnąco. Może to mleko wcale nie jest dziecku niezbędne :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość