Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 wrz 2007, 17:10

CO TU TAKIE BRAKI, ANI WIDU, ANI SłYCHU :625:

[ Dodano: 2007-09-28, 17:16 ]
urmajo, no hej, ktos jedna jest :-) no niewiem co jest pojadę to sie dowiem, żal mi go :ico_placzek:
Widzę, że też nie masz tak łatwo a my tak się staramy żeby było jak najlepiej! Próbuj kochana może dziś niemiała dnia na to!!! J utro będzie lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 wrz 2007, 17:29

dziewczyny!!!!! :569: :569: :569: :569: przywołuje was do porzadku piszcie coś :568: bo tu mało co sie dzieje jesteśmy na samym dole w przeciwieństwie do innych miesięcy mamy duze zaległości :ico_haha_01: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-28, 17:30 ]
dla niegrzecznych kara :-D :wpale:

pokazywac tu nowe zdjąteczka ale zaraz :ico_zly:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 wrz 2007, 17:41

beatris75, ooooooooooooooooo cioteczka jakie chcesz zdjęcia ? A co z tą karą jak jest? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 wrz 2007, 17:49

nana wszystkie jakie sa mozliwe do wklejenia :ico_haha_02:

chwalic sie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

28 wrz 2007, 19:44

widzę, że tu ani prośbą, ani groźbą nie można Was zmobilizować do pisania, ha ha :-D :-D :-D

Nana faktycznie nie mam wesoło z tą moją księżniczką. Jak nie skaza, to inna alergia albo bunt. :ico_olaboga:

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

28 wrz 2007, 19:46

Dobry wieczor ale sieposmialamczytajac tewasze posty z ta kara nie no swietnie ja niestety nie mialam kiedy zajzec boalbomaluch domagal sie pieszczot albo moj chlop siedzial i cos buszowal teraz chwila bo Oskar Spi a tatusia wywialo plytki jakies ukladac znajomym.U nas pogoda bla dzisiaj i wczoraj ladna cieplutko nawet wczoraj wyszlam z niuniem na dwor wprawdzie bylam zmuszona do tego bo pytalam sie o zlobek a moj niunio przeziebiony katar i pokasluje le juz mu przechodzi,wiec co do zlobkow to sie zdenerwowalam bo nigdzie nie ma miejsc musialam go na liste rezerwowa wpisac a od poniedzialku mialam isc do pracy alenie pojde bo jak no trudno poczekam az zlobek bedzie.A czy wy juz dawalyscie swoim boblam serek homogenizowany bo ja dzis dalam i wcinal az mu sie uszy trzesly,byl taki grzeczniutki dzis ze nawet dal nam swoim rodzicom chwile dla siebie......... :DD :589: :-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 wrz 2007, 19:56

Tosia_84 ja juz daje oprócz danonków najlepszy jest serek BAKUŚ jego konsystencja jest taka puszysta super mniam mniam :ico_oczko: POLECAM :ico_oczko:

Tosia_84
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:43

28 wrz 2007, 20:01

aha a tylko smak waniliowy czy tez jakies inne a i co jeszcz mozna z takich jedzonek podawac maluchom bo nie wiema nie chcial bym mu dac czegos co by mu zaszkodzilo,chcialm mu zrobic kisiel ale jakos sie boje sama nie wiem dlaczego,moj maluszek to praktycznie wszystkiego probowal co mu wolno oczywiscie i tylko na kaszke gruszkowal dostal wysypki i na deserek z jagodami abo z pozeczkami nie pamietam juz za dobrze,a mozna np ugotowac troszke budyniu czy na to jest za maly jeszcze bo sa w sklepach juz takie gotowe budynie ale nie chce ryzykowac.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

28 wrz 2007, 20:31

przepraszam was, wogóle ja ostatnio miałam gorsze dni i zaniedbałam wszystko, w środe po nie przespanej nocy ryczałam cały dzień, dzis mi już lepiej wiec jestem z wami

to może ja zaraz poszukam jakis fotek to wkleje

[ Dodano: 2007-09-28, 20:35 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-09-28, 22:20 ]
no i nie ma żadnej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
dobranoc kochane, dobrych nocek

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 wrz 2007, 09:06

witam z rana :-) uuuuuuu przez cały wieczór nic nie napisałyscie :ico_zly: nie ma co czytac tylko 2 nowe posty :ico_zly: a ja myslałam ,że jak mnie wczoraj zwalio z nóg to jak wejde to bede musiała maaaaaaaaaaaaaaaaaaaase nadrobić a tu d.... :ico_olaboga:



A tak pozatym nocka do d.... ale nie przez Amelke..... w nocy o 24 miałam pobudke az sie wystraszyłam usłyszałam głuchy huk i brzdęk sypanego sie szła ,zerwałam sie na nogi ,a tu patrze :ico_szoking: oooo włamali sie do sklepu AGD I RTV dosłownie naprzeciwo mnie sie znajduje sklep ,potem alarm sie oczywiście włączył :evil: no to Mela zaczeła sie wiercić no ale sie na szczescie nie obudziła, bo szybko przyjechała ochrona i wyłaczyła alarm :ico_brawa_01: ale skubańce zdązyli wynieśc co trzeba jabym ich złapała to nie wiem :wpale: :502: :502: :502: ahhhh no i jeszcze tak sie składa ,że na dole mieści sie szklarz na parterze mojej siedziby :one: tez narobił troche hałasu dziś go :ico_zly: :612: nie bedzie zmiłuj :ico_nienie: oczywiście jeszcze zaczoł bić na koniec szczątki tej szyby wystawowej to dodatkowy hałas no i sie Mela obudziła bo przy tym to 3 razy sie alarm włanczał..... oooo dzizasss :ico_olaboga: nie spałam 3 h rano wstalismy o 7.30 myślałam ,ze se zapałki wstawie w oczy :ico_haha_01: nieprzytomna :549:



więc nocka była zajebista i pełna wrażeń :ico_brawa_01: :-D superrrrrrrrrr jak ja to uwielbiam :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-29, 09:12 ]
aaaaaaa .... dzis sie usprawiedliwiam nie bedzie mnie przez całe południe bo przyjezdzają goście no i musze iśc do mamy w takim wypadku jej pomuc zatem zjawie sie ok 16-17 no to :607:


a jak wróce widze tu conajmiej stronke do przeczytania!!!

[ Dodano: 2007-09-29, 09:18 ]
Tosia_84 mozesz dać dzidzi jaki chesz smak truskawkowy albo inny jakich zalezy jaki bedzie jej smakował , możesz dać budyń ugotowany przez siebie albo kupny(z torebki) tylko na mleku tego co używasz dla dzieci :ico_nienie: nie zwykłe mleko ,to samo z kisielem ugotowac sama lub z torebki ja daje czasem taki z jednej porcji na kubeczek wsypuje i dodaje wode przegotowana bez gotowania bo to kisiel instant ,ale nie za czesto bo zawiera sztuczne barwniki ..pozdrawiam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości