Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 10:16

Magda---striptis superowski no poprostu bomba.A czego spodziewałas sie po gratisie? a propo kiedy twój małz bedzie w zielonej?

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 10:19

Gosia- wiem, że jeszcze wcześnie na nocnik bo nie zawoła przecież , ze chce siku ale chciałam, żeby się powoli przyzwyczajał tak mi radzili znajomi, tymbardziej , że zawsze sika jak zdejme mu pieluchę, wczoraj był zadowolony, zawsze jak go kapiemy i mówie psi psi to on sika więc spróbowałam w nocniku i się udało

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 cze 2007, 10:20

Witam z rana.

Szogun już wyje więc krótko :ico_olaboga:

Dla Dominiczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

JOLU gratuluję wielkich jedynek :ico_brawa_01: Przepraszam że ten fakt gdzieś mi umknął :ico_sorki:

WITAMINKO szokujesz mnie koleżanko bardzo ale nie snami bo ja też różne miewam :ico_oczko: (oczywiście nie mówię o nich mężowi żeby mu przykrości nie robić) tylko tym co piszesz o Waszym związku. Nie kapuję jak można nie być o siebie zazdrosnym (w zdrowy sposób) jak się kogoś kogoś kocha i się z kimś sypia :ico_szoking: Dla mnie wygląda to na to że łączą Was bardziej koleżeńskie stosunki niż małżeńskie ale to tylko moje zdanie i nie mi to oceniać więc przepraszam.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 10:21

A moja mamcia już mi wykłady robi, że powinnam sadzać na nocnik, już sama nie wiem, przeciez ona nie jest świadoma że nawet do pieluchy robi.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 10:27

Aniu- Tom w przyszły tygodniu rusza w tygodniową trasę, ale jeszcze nie wiem gdzie . Coś mówił o rzeszowskim. ALe jakby co, dam znać. Sama bym tam do Was pojechała :-)

Gosiu- jak Ty się smucisz, to słońce się chowa. Dawja kochana, co Ci na serduchu leży. Albo opijmy wirtualnego kilonka :ico_oczko: ALbo otwóz sobie maila, to choć na chwilkę zapomnisz o bolączkach.

KAsiulka :ico_brawa_01: wróciłaś kochana. Ja mojemu stwotzyłam plac zabaw, to tfu tfu - może na chwilę się sobą zajmie...

A co do zazdrości- ja też jestem wybitnie o mojego zazdrosna. Ale nie wyobrażam sobie miłości bez zazdrości. Te silne emocje zawsze idą w parze, oczywiście w granicach rozsądku, ale jednak...

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

27 cze 2007, 10:29

humorku raczej nie da mi się poprawić, a nic poważnego się nie saąło, po prostu jestem mega zmeczona, od rana Julka drze buźkę, nic jej nie pasuje, tylko by się gramoliła na mnie a potem jak się już wgramoli to jęczy :/ ehhh Drugi ząb wyszedł i chyba teraz tak będą szły ekspresowo :ico_olaboga: Chyba ją wyciągnę na długi spacer, moze jej to coś pomoże.

Na nocik nie wysadzam, poczekam mniej więcej do roczku, aż dziecko będzie cokolwiek kojarzyć, bo w ten sposób zrobię tylko zamęt, bo w koncu nie będzie wiedzieć, kiedy ma na nocnik siadać i po co.... jeśli wysadza się po piciu i jedzeniu, to mała musiała by przesiedzieć na nocniku przez cały dzień.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 cze 2007, 10:29

Witaj Kasiu. Skąd miałaś wiedzieć, że jedynki u naszego Bugsa wyszły jak szogun Tobie popisać z nami nie daje :-D Przecież nie sposób później tyle stron nadrobić :-D

Asiu, codziennie mam pytać jak tam Twoje gardło? Lepiej?

A ja rozumiem, że mozna już dziecko na nocnik sadzać. Ja mojego trolka jeszcze nie sadzam, bo słabo jeszcze siedzi. Ale mój chrześniak był sadzany już od 8 m-ca i bardzo szybko przestał robić w Pampersy. Zresztą znam kilka przypadków dzieci, które w wieku 1 roku już wołały o siusiu. Ale to kwestia indywidualna. Jeżeli dziecko nie płacze to można sadzać, oswajać z nocniczkiem. Takie moje zdanie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

27 cze 2007, 10:30

Co do nocnika- kwestia dziecka. Jedne są szybciej gotowe, inne później. Kuby to jeszcze nie ten czas, tym bardziej, że ma delikatną skórę i tyłek mu się od tego nocnika smali :-D Ale ja na przykłąd byłam sadzana jak miałam pół roku - ze skutkiem :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 10:31

Ja też jestem zazdrosna, zreszta męzuś tez bardzo, teraz juz nie jest taki zaborczy moze dlatego, ze jestem w domu ale dawniej to przeginał czasami z ta zazdrością

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 cze 2007, 10:32

Gosiu :ico_pocieszyciel: ja tez wczoraj miałam paskudny dzień, ale potem już wszystko super było. Mam nadzieje, że Juleczka da Tobie w końcu odpocząć........

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość