Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 cze 2010, 21:28

zborra no to brawa dla Młodego :ico_brawa_01: ale Ci pięknie zjadł :-D tearz do 7.oo rana pośpi jak nic - zobaczysz :ico_brawa_01:

quanchita no to my to smao mamy z Tymkiem - jak tylko wpadają goscie albo my jedziemy to dziecko idealne, w ogóle nie wymagające, grzeczne i mało sie udzielajace. Drzwi sie zamykają a Tymkowa buzia otwiera na całego :-D

no ja Jadze jak na alergika i tak szybko domowe zaczęłam dawać, słoiczki awaryjnie na wyjscia były, bo ona wciągała normalnie po 2 szt. tych największych, wiec normalnie jadła z nami na ogół obiad. tyle, ze dla niej z zupki miesko gotowane na ogół było, ziemniaczki rozdrobnione widelcem, marchewka też, chociaż ona szybko miała ząbki wiec ja jej praktycznie od 7-8 m-ca zycia jak 4 ząbki miała dawałam jedzenie w normalnej postaci, bez rozdrabniania zupkę blenderem raz rozdrobniłam to mi jej nie zjadła i nigdy problemow z jedzeniem, gryzieniem itd, nie było a do słoiczków jak sie Maluch przyzwyczai bywa róznie ze stałymi pokarmami :-) no i nigdy nie miałam problemów z podwójnymi obiadami :-) wszystko kwestia chcenia, mozna całą kuchnię w domku tak przeorganizować, ze wszyscy jedz smacznie i zdrowo jak dla niemowlaka. np. placki ziemniaczane jagoda jadła majac 8 m-cy, wszystko na sinlacu i my pałaszowaliśmy razem z nią :-D
wszystko od dziecka zależy - czy, co i w jakich ilosciach lubi jeść :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 cze 2010, 21:32

oby to były prorocze słowa
ale w takim razie ja powinnam już też spać i się wreszcie wyspać! :ico_haha_01:

a ja gotowałam dla Hani długo....bo jak szłam do pracy, a moja mama gotowała obiady dla nas wszystkich to nie chciałam jej zmuszac do wymyślania takich dań, żeby i Hania pojadła...więc gotowałam i mroziłam jej oddzielne. ALe jak było coś, co mogła zjeść, więc ogólnie więszkość zup, to jadła....a mrożone były wtedy zapasie...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 cze 2010, 21:43

zborra to wyspania maksymalnego życzę :ico_sorki:

ja zaraz też mykam bo mnie net znowu wciagnął i czas pożarł :ico_zly: a musiałabym jutro sie kopsnać to p-kole prywatne w końcu wybrać dla Jagi, cholerka na wszystkoc czasu brak, a od jutra ostatni tydzień chodzenia do p-kola czyli dwójka na pełnym etacie przez 2 m-ce. przy ciągłym braku marcina odjadę chyba nerwowo z tymi moimi adhd-owcami w samotnosci 24h/dobę :ico_noniewiem: byleby pogoda była to bedziemy jeździć, wycieczkować, zwiedzać i odwiedzać, zawsze łatwiej mi ich zawinać, Jadze świat pokazywac, czymś ją zainteresowac i w sport jakis zagnać niz w domu w edukacyjne zabawy i ich wymyślanie sie bawić :ico_noniewiem:

dobra...letem do wyrka. miłego :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

13 cze 2010, 21:51

eve.ok, :ico_brawa_01: za4 miesiąc
zborra, no to Tomuś podjadł, zycze przespanej nocki
qanchita :ico_brawa_01: za jabłuszko

no to ja bedę chyba miała 2 niejadka :ico_puknij: Lenka z całego słoiczka jabłek zjada 2 łyżeczki :-D wczoraj też nakupiłam zupek i deserków i soczków ale czekam jeszcze z podawaniem. no i najgorsze od 2 dni mało mi je, za to troszkę w nocy nadrabia ehhhh
no i mamy odzyskane łóżko bo Lenusia ślicznie śpi w łóżeczku :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-13, 21:57 ]
i jeszcze pozaśmiecam kilka fotek z dzisiaj
Ostatnio zmieniony 04 lip 2010, 12:01 przez riterka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 cze 2010, 22:35

karola a tak sobie dumam może ty jesz coś co zmienia ci smak mleka i kurde dlatego on sie wkurza?

moja też wydziwia przy cycku ale wtedy ją odstawiam i juz

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 cze 2010, 07:45

witajcie porannie :ico_haha_01: mnie dziś dzieci przed 6.oo z łożka wygoniły, tzn. Jaga pobudziła całą resztę :-D teraz już w p-kolu, Młody drzemke sobie ucina aja w końcu za rozsylanie cv musze sie zabrać bo powoli czas za nowa pracą sie rozglądać w nowej lokalizacji :-)

riterka ale Mała jest cudna i ma taka delikatną, dziewczęca urodę :ico_brawa_01: ale muszę Ci powiedzieć ze synek mnie z tą różą rozczulił, wygląda genialnie - taki mały przystojniak, super :ico_brawa_01:

co do wydziwiania przy cycu to my tez tak mieliśmy i okazało sie, ze Młodemu za mało leci - niby było mleko, ale mało i wtedy się denerwował, nie chciał jeść, wykrecał sie i płakał. od kiedy pracuję w dzień nad laktacją a wieczorkiem daję mu butlę, wszystko jest ok.
a tym czy Mała jadek czzy nie się riterka nie przejmuj - dziecko samo najlepiej wie ile potrzebuje. mi przypadły w udziale głodomory ale siostra ma niejadka od urodzenia a chłop jak dąb :-)

a ja dzis domowo chyba, przynajmniej do południa. pogoda sie zdecydować nie moze i na razie chmurami straszy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 cze 2010, 08:54

no ale moja wydziwia nawet jak jej leci
bo cycki twarde jak kamienie i w buzi mnóstwo mleczka

u nas tez dzisiaj kiepska pogoda
wiecie co żeby z 35 spadło do 14 to lekka przesada

do tego auto mam u mechanika bo nie mogą kupić serwa używanego no i kurde jestem uziemniona

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 cze 2010, 09:04

jagódka ja ci powiem, ze nawet było dobrze jak 2 tyg. nie miałam samochodu. w deszczu czy nie, śmigaliśmy na całego - czyli można. a samochód jednak rozleniwia bardzo. no chyba, ze na przedmieściach gdzieś mieszkacie, to faktycznie ciężko.

dobra...porozsyłałam kilka ofert, akurat Młody się zbudził więc do potem :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 cze 2010, 09:06

eve.ok, ja mieszkam 10km od miasta
a do najbliższego sklepu gdzie mogę kupić jedynie podstawowe artykuły mam 2 km szosą więc nie jest wesoło

[ Dodano: 2010-06-14, 09:08 ]
a jesli chodzi o nasze spotkanie to wiesz swarzędz tez mam po droodze :-D

[ Dodano: 2010-06-14, 09:23 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 cze 2010, 09:42

hej kobietki!!!
śliczne zdjęcia!!! :ico_brawa_01: ale rosną nasze szkraby!!!

nocka taka...do 2.30spał...potem dobrze że się obudził głodny, bo pierś jak dynia już....a potem jakoś przed 6jadł...także nieźle, nieźle...oby częściej łykał butlę...
no i nie wiem o co mu kaman...jem normalnie....nie wzdymających....no może z tym kefirem przegięłam ostatnio, a tak to nic....nie wiem.........ale spoko, damy jakoś radę chyba
ja jestem leniwa i nie lubię wychodzić ostatnio...
eve.ok, powodzenia z małymi adkami :ico_haha_01: ja mam na razie tylko w starszej wersji tę nadpobudliwość i już mam dość.
riterka, super, że śpi w łóżeczku!!! a z jedzeniem sie pewnie rozkręci...na razie to tylko nowość, smak może nie pasować, no i nieumiejętność jedzenia///

mój w łóżku się śmieje, a w leżaku usypia....matko!
lecę sprzątnąć dom....pa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości