Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 mar 2008, 17:48

Kajunia25 mnie tez bardzo przykro... :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-03-25, 17:00 ]
olala, zagłosowałam na Asię i nie mogłam się powstrzymać żeby nie umieścić tam zdjęcia Niny - tak że proszę o głosy :)

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

25 mar 2008, 18:20

Kajuniamoje najszczersze wyrazy współczucia.... [*]

olala, przykro mi z powodu usuniecia waszej fotki...tez bym sie wkurzyła gdyby mnie wyrzucili!!miałas tyle głosów ze myslalam ze pojedziesz do wawy....ciekaweo co to za TIT...to zrobił!!

[ Dodano: 2008-03-25, 17:27 ]
olala ale oba zdjecia Asiunoi sa jeszcze n konkursie:D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 mar 2008, 18:55

anilewe77, tak, zdjecia są jeszcze, ale dzisiaj, jak napisałas ze mam tyle głosów to sprawdziłam ile mam i mało nie padłam, myślałam, ze mam mniej. A nieco później dostałam mejla, ze zdjęcie zostało usunięte.
A tak bym chciala wygrać zabaweczke dla Asi!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 mar 2008, 19:50

olala, wciąż jest to Wasze zdjęcie
A to link do mojego
http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... to&id=4077

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 mar 2008, 22:19

qunick, tak, nasze zdjecie jeszcze jest, ale około 40 juz usunęli. Myśle, że do jutra zniknie. Mojej koleżance też usuną. A może brali pod uwagę liczbę głosów powyżej jakiejś liczby i je odrzucili?
A wyobraź sobie, że zdjęcie, które teraz jest liderem, dostało 10 000 głosów przez jedną noc i jeszcze go nie usunęli.
Fajne zdjęcie Ninusi, podobne do zdjecia Asi, które już nie bedzie brało udziału w konkursie.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

25 mar 2008, 22:38

Dziewczynyco myslicie o pracy telemarketera lub o chałupnictwie??

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

25 mar 2008, 22:50

olala, a czemu ci zdjecie usuneli? niekumam? byl jakis powod? to by bylo bez sensu jakby usuwali ze wzgledu na glosy, glosow nie da sie dublowac wiec nawet jak ta osoba dostala 10000 tys glosow to nie ma powodu do usuniecia, pewnie dlatego ze jest liderem kazdy co wchodzi to na nie klika, pewnie duzo ludzi zaglada na ta stronke. Szkoda ze usuneli to zdjecie Asiuni, bo na nie glosowalam, ale etraz glosuje na to drugie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kajuniu bardzo cie wspolczuje, kurcze najpierw Karolas dziadzius, ateraz twoj....ona to cie chyba teraz najbardziej rozumie, bo dopiero co przez to przechodzila, tak mi przykro, mi dziadek umarl juz dawno wiec nawet nie pamietam dokladnie jak sie czulam, ale wspolczuje ci teraz bardzo mocno, musisz sie czuc napewno potwornie....nic juz lzom nie pomoze, niech dziadek spoczywa w spokoju... :ico_placzek:

katelajdka, no wlasnie cena nei ejst za przyjemna, zeby do dobrego fryzjera sie wybrac co ci nie obetnie wlosow wsio wzio to trzeba wydac na samo sciecie w miescie 300-500 zl, za samo sciecie :ico_szoking: ja jade poza miasto z mezem zawsze, ale wtedy i on sie obcina, za dwoch beirze kobieta tanio, zeszlym razem 240 zl wziela. Ale to tylko sciecie, nie am mowy o ulozeniu, myciu, ani nic z tych rzeczy, najgorsze jest farbowanie i trwala, nawet nie chce myslec o cenie, ale ludzie tu i tak chodza do fryzjera, stac ich, ale ja po prostu mysle ze to strata pieniedzy, bo jak sie pofarbuje czy zrobi trwala, to wyda sie z 600 zl :ico_szoking: najmniej, a i tak potem trzeba scinac, wiec ja zawsze tylko scinam i dlatego mi szkoda na to kasy, bo co to sciecie daje. Zeby sie czuc ze sie ma zmiane trzeba jakis kolorek wprowadzic lub cos, albo z ulozeniem. Ja zawsze farbuje sobie sama w domciu, chcialabym trwala, ale chce ja zrobic w polsce, dziesiec razy taniej hihihih W sumie masz racje ze jakbym nie kupila Julce ciuszka to bym oszczedzila, ale ja tam wole na to spedzic pieniazki, takie mam hobby jakby hihihi, ona nie czuje roznicy bo wogole sie nie interesuje ciuszkami, nawet sie wkurza jak ja ubieram czasem, ale to chyba kazde dziecko, ale za to to przyjemne dla mojego oka hihihi, teraz dostaje bardzo malo po kuzynce wiec jej duzo rzeczy brakuje, a dla mnie to sama przyjemnosc kupic jej cos slodkiego hihiih. Ale musze cos zrobic z wloskami, tak wam zazdroszcze zawsze jak ty, karolas, dorotka, malgorzatka i inne dziewczyny wklejaja zdjatka z takimi czadowskimi wloskamia ja to sie tylko schowac moge hihhi za taka czadowska fryzurke naprawde musialabym fortune zaplacic, a czy sie oplaca? co ci katelajdko najbardziej podoba w zrobieniu nowej fryzurki, bo ja w sumie w zyciu to tylko scinalam a jak farbe to sama sobie po domowemu, wiec nawet nie wiem jak to jest, mzoe ejdnak warto sie wybrac do fryzjera na wieksza zmiane, co myslisz??

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

25 mar 2008, 22:58

anilewe77, ja pracowałam w firmie, w której byli ludzie od telemarketingu, ja na szczęście tylko pisałam im skrypty do rozmów, bo w życiu nie chciałabym być na ich miejscu. Ale to zależy od charakteru człowieka. Ja nie lubię dzwonić tam, gdzie mnie nie chcą.

MamciaKochana, ten lider na 100% ma głosy nabite w nielegalny sposób. Tyle głosów jest nie realne, bo tam nikt przypadkowy nie głosuje. Wygrywa ten, kto ma więcej lojalnych znajomych. Przez kolejny cały dzien dostał zaledwie 5 głosów.
a dublowac głosy sie da i to ponoć bardzo łatwo, nawet zadnego programu specjalnego do tego nie potrzeba, ale ja tego nie praktykowałam.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2008, 23:02 przez olala, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

25 mar 2008, 23:01

olala, fakt musi byc duzo osób które głosujanielegalnie przez proxy czy moze neostrade...bo to az nie mozliwe zeby dostac z tysiac głosów dziennie jak ja np dostawałam po 40...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 mar 2008, 23:04

Kajunia :ico_placzek: bardzo mi przykro, przyjmij serdeczne kondolencje :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości