Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 lut 2009, 12:25

Cześć Baboski
Magdalena_82, biedaczku... :ico_pocieszyciel: . Trzymaj się.
Iwonka, ja też słyszałam o takich przypadkach. Sama kilka lat temu pilnowałam dziewczynkę, która "bała się " robienia kupki. Też wstrzymywała się kilka dni, później ból brzuszka. Biedny Piotruś. Musi się przełamać. Iwonuś, zaglądaj troszkę częściej.
Kristi pisze:Nicole mu reki nie podala na przywitanie,a pozniej jak sie juz zegnalismy a lekarz dal jej wczesniej Zelke owocowa to na pozegnanie odrazu mu raczke podala..

Kristi, Kinga czasem też tak robi. Czasem przychodzimy do dziadków, a ona nie chce się przywitać. A kiedy wychodzimy to i buziaka da, i pomacha i powie "Do widzenia" albo "narazie" . Małe chytruski.
A Marcusek pięknie waży i rośnie :ico_brawa_01: .

Ostatnio pisałam do Izy. Dzieci chorowały, Mateuszek nie chodził do przedszkola.Był płaczliwy i marudny.Juleczka jest płaczliwa i mało śpi. Iza ma mało mleczka a malutka nie chce pić sztucznego. Widać, że nasza Iza jest trochę załamana...

Moje skarby wstały dziś o 6:30 i trzeba było podnieść się z wyrka. :ico_spanko: . Teraz Patryk odsypia. Jak wstanie, to pójdziemy na spacer i zakupy. Kinga zażyczyła sobie bziś na obiad pierogów "z kapustą i ćebulą" (z kapustą i grzybami).
Ostatnio używa takich zwrotów: i co moi bohaterzy, mamo jesteś stary niedźwiedź, i co mój maluszku (do G.). Zainteresowała ją też różnica płci. Przy kąpieli Patryka pyta, czemu Patryk ma taką pupę, a ona inną. I trzeba jej tłumaczyć, że ona jest dziewczynka, a Patryk to chłopczyk. No i pada pytanie, czy ja jestem też dziewczynka, a tatuś to chłopczyk. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 lut 2009, 15:16

Dzien dobry :)
A u nas Zima i to na Caelgo.. Caly czas z malymi przerwami sypie snieg i trzeba czesto odgarniac.. Teraz moje dzieci sobie spia,a my juz po obiadku z mezulkiem dzisiaj moj maz troche szybciej konczyl prace bo jest piatek.A my juz do polodnia bylismy na spacerku ( w sklepie) bo jutro Walentynki i kupilam mojej rodzince po takim serduszku z Lindta :-> A dzisiaj jeszcze jedziemy na zakupy jak sie moje skarbki obudza.. to moze kupie tez czekoladke tesciowej.. tak sobie mysle ze ja ja Lubie.. taka jaka jest.. i ze jest marudna czasami ale mimo wszystko Ja Lubie..
I tak to wszystko Oki.

Mama_Ania ale udana Kingusia,i jaka juz madra tak szybko odruznia ze Patryczek ma cos innego niz ona ma.. Mala sprytna dziewczynka :-) Fajnie masz tak ze corcia ci juz mowi co masz na obiad zrobic .. hehe .. moja Nicolka to zje wszystko co ugotuje i jakos jej wszystko smakuje.. a za moim Zurkiem to bardzo przepada i za Plackami Ziemniaczanymi.. ogulnie wszystko je.. a pierogow raczej nie robie.. jak cos to kupie juz gotowe.. :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Gabi a jak tam Emilka.. co slychac u Was??

Nicolka zaczyna sobie fajnie tancowac w rytm muzyki.. jak ona sie rusza.. siedzi na kanapie i zaczyna machac ramionami i do tego sie usmiecha.. piekny widoczek :-)
A Marcusek caly czas Usmiechniety i jakie ma laskotki.. I jak lubi jak go gonie a on szybko tak raczkujac mi ucieka i sie smieje na Glos.. :-D

Mama_Ania pisze:Czasem przychodzimy do dziadków, a ona nie chce się przywitać. A kiedy wychodzimy to i buziaka da, i pomacha i powie "Do widzenia" albo "narazie"


A my jak przychodzimy do dziadkow to Nicolka raczej sie wita i zegna i daje buziaka im i,ale jak tesciu przychodzi do nas to Nicolka odrazu do jego kapsy zaglada i wie ze zawsze dostanie cos slodkiego takie male czekoladki.. oj te dziadki.. najpierw sami naucza a pozniej tacy sa dumni z tego.. ale tak sobie mysle ze oni wlasnie od Tego Sa :-D :ico_haha_02:

Zycze wam Milego dnia i do uslyszenia pozniej papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 lut 2009, 16:25

Gabrysiu Sliczna ta Twoja Królewna :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-14, 14:25 ]
witam ....

Ale mamy zimę ....śniegu jest bardzo bardzo dużo ... aż nie mogłam się oprzeć i dzieci puściłam dziś na chwilkę na spacer .... a ja od rana się okropnie wymarzłam ....byłam na działce - dziś była pani elertryk .... wszystko już dobiega już ku końcowi ... przawdopodobnie - jak nic nigdzie nie utknie wszystkie dokumenty będę miała w kwietniu :ico_brawa_01: jejku - jak się ciesze .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 lut 2009, 23:26

Mama_Ania pisze:Magdalena_82, biedaczku... :ico_pocieszyciel: . Trzymaj się

dzieki Aniu...kurcze , u nas juz cały dom choruje...mi juz przechodzi, za to męzuś i aAntoś sie rozłozyli...grypa żołądkowa....także Walentynki z glowy :ico_noniewiem: :ico_chory: :ico_noniewiem:
Tosiek calą noc poprzednią wymiotował, ta się wymęczył do teo gorączkuję...b też :ico_olaboga:
Och moje biedne chłopaczki.
Mój męzus smieje się że podarowałam mu na walentynk wirusa rota....hehe, no niestety :ico_noniewiem:
Mama_Ania pisze:Widać, że nasza Iza jest trochę załamana...

Biedna Izunia, ja tez pisałam do Niej jakiiś czas temu...ciekawe czy z mezem Jej się wyrównalo....oby :ico_noniewiem:
Gabi, ale masz strojnisię, śliczna :ico_brawa_01:
Mój Antek też lubi przebieranki :ico_oczko:
Aginka pisze:byłam na działce - dziś była pani elertryk .... wszystko już dobiega już ku końcowi ... przawdopodobnie - jak nic nigdzie nie utknie wszystkie dokumenty będę miała w kwietniu :ico_brawa_01: jejku - jak się ciesze .....

super ze tak gładko idzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lut 2009, 10:32

Dziedoberek dziewuszki.
U nas ociupinke lepiej...Moje dziecko cos zjadło :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lut 2009, 11:17

Dzien dobry :-)
U nas wszystko Super.Dzieci na szczescie NIE choruja i jest Ok. Wczoraj Walentynki byly i bylo Milusio.Dostalam od meza piekna roze i pod wieczor poszlismy sobie do greckiej restauracjii cos zjesc :-)Gyrosik byl pyszny :-) A na moje dzieci uwazala tesciowa,i ja jej kupilam bombonierke na Walentynki ale sie ucieszyla a zarazem niespodziewala.. To byl taki mily gest z mojej strony. No i bylo jej Milo..
Dzisiaj idziemy tez do tesciow na Kawke.. Piekna pogoda naprawde mamy Prawdziwa Zime i ogromnie duzo sniegu.. Takze jak zjemy obiadek to idziemy na spacerek.. na Balwana snieg sie nie nadaje bo za bardzo lekki i puszysty jest.. ale mam nadzieje ze tej zimy ulepimy jeszcze balwanka.. I takie piekne slonce swieci.. i zima i Zima.. :ico_haha_02:

Gabi piekne foteczki a Emilka zachwycona Kapelusikiem.. i jaki ma ladny plaszczyk na Wiosne :ico_brawa_01: :ico_oczko: Dobrze ze u Was wszystko Ok.

Magda zycze wam Wszystkim Zdrowka..

A teraz Marcusek sobie spi,a Nicolka rysuje..
Milego dnia wszystkim zycze i do uslyszenia papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lut 2009, 11:36

Kristi fajne mieliście walentynki.

Dziewczyny macie konto na facebook'u??

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

15 lut 2009, 11:44

Magda a co to takiego?? Niemam tam konta.. ??

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 lut 2009, 13:47

to cos takiego jak NK tylko miedzynarodowe.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 lut 2009, 16:28

witam .... skoro o bałwanach mowa .....


Obrazek

to nasze dzisiejsze dzieło - niespodzianka dla Malwinki - gdy ona spała z tatusiem ja z Kacperkiem bawiłam się jak za dawnych lat :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Magdalena_82 pisze:Dziewczyny macie konto na facebook'u??


ja nie mam :ico_wstydzioch:

Madziu fajny prezent dałaś mężowi na Walentynki - mam na myśli rowawirusa :ico_smiechbig:

Kristi, jak zwylke śliczne zdjęcia w podpisie :ico_brawa_01:


Dziewczyny powiedzcie w czym Wasze dzieci chodzą po domu ? bo u nas za "pachochle" ostatnio służą wczesno jesienne półbuty ... uparła się na nie i tyle .... wogóle wcześniej biegała w skarpetach antupoślizgowych ale zaczęłam ją inegrować z "pachochlami" :ico_wstydzioch: jak to jest u Was ?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość