Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 lip 2008, 19:33

[quote="shoo"][/quote]

mam nadzieję że u mnie jak przyjdzie co do czego to też zadziałają te przytulanki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a jak nie to nie mam pojęcia - postaram sie cosik porobić w nastepnym tygodniu - zresztą jak zawsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2008, 20:09

Dziewczyny mi odbiło... :ico_olaboga:

Chyba załączył mi się syndrom"wicia gniazda"bo sprzatam jak wariatka.
Właśnie popastowałam sobie podłoge :-) odkurzyłam wykładzinę,podlałam kwiatki(a mam ich mnóstwo)musiałam troche powspinac sie na palce,aby ściągnąć te z szafy :ico_noniewiem: Wysprzatałam łazienke i powycierałam kurze.Nie wspomne jak pot po dupsku mi sie leje.Ale teraz jestem zadowlona i nie denerwuje mnie kurz na meblach :ico_puknij: Boze co sie z kobieta wyrabia...sprzatać w taki upał :ico_puknij:

shoo, nie ani przytulanki nic nie dały,ani łażenie 3 godz.po sklepach... :ico_placzek: Jedyne co to masaż brodawek...faktycznie zaczęły się skurcze dośc bolesne.Ale po zaprzestaniu ich dotykania,wszystko ustapiło.

Ja juz w to nie wierzę,jeżeli "dół" nie jest gotowy na poród nic nie pomoże :ico_placzek:


Skakać ani biegać nie zamierzam...ale za to dzisiaj jak już pisałam trochę podzwigałam..efektów narazie brak...


Aha spotkalam dzisiaj sasiadkę a ta mi mówi,że do niedzieli urodzę :ico_szoking:
Nie wierze w jakies jasnowidztwo :ico_noniewiem: ale tym razem bardzo chciałabym aby miała racje :ico_sorki:


Moj mąż znowu się śmieje,że mała czeka na niego.

Ciekawe jak tam Gie :ico_noniewiem: Czy to faktycznie problem ze sprzetem,czy juz lezy na porodówce :ico_noniewiem:


Jutro 1 sierpnia,więc jak z Gie wszystko ok...to żadna z sierpniówek nie została lipcówką... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-31, 20:19 ]
Widzę ,że żadnej z Was nie ma...

Wpadnę póżniej.........................

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 lip 2008, 21:22

No cóż Jagna ja też jeszcze w dwupaku - chciałbym urodzić tak samo jak Ty.
Nie przesadziłaś troszkę z tym sprzątaniem??? Zresztą nie będę Cię tu naganiać bo sama lepsza nie jestem :ico_nienie:
Jeżeli chodzi o Gie to coś mi tu nie gra- cały dzień popsuty komp???

Dobranoc moje kochanieńkie i szkoda że dziś Was nie było.
Kolorowych snów.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2008, 21:39

Dobrej nocki dziewczyny i do sklilania jutro :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 sie 2008, 07:49

Witam kochane :ico_ciezarowka:

Wczoraj chyba wszystkie dostalysmy syndromu wicia gniazda :ico_haha_01: Ja tez pralam prasowalam itd.Nie chce jechac na porodowke ze swiadomoscia ze w domu sie pietrzy gora do prania prasowania i do tego sprzatanie :ico_haha_01: :-) Niby chlop bedzie w domu ale to jego sprzatanie :ico_olaboga:

Ciekawe co z Gie moze juz po tak jak chciala :-)

A noc dzisiaj u mnie katastrofa :ico_olaboga: Wiki marudzila od drugiej wkoncu zasnela kolo 3 u mnie w lozku i juz o 5.30 byla wyspana i koniec lezenia :ico_zly: Tak wiec troche mi snu brakuje.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

01 sie 2008, 08:22

szkrab, to wspolczuje dzisiejszej nocki... ja sie zdziwiona obudzilam bo tylko raz (!!!) pobieglam do kibelka, a pozniej spokoj, takze jestem wyspana (chcialam napisac "i pelna energii", ale z tym to gorzej hehe).

Co do syndromu wicia gniazda, to ja mialam kilka akcji w ubieglym tyg. ale juz mi przeszlo :ico_oczko:
A tak serio, to juz jestem po prostu zmeczona i najchetniej, to bym tylko lezala i rozmyslala (bardziej moze obrazowala to, co nastapi w ciagu najblizszych tygodni.. i pozniej). Zapytalam tez mojego A. jak sadzi, czy nasz synek urodzi sie z wloskami na glowie, czy nie... to mi powiedzial, ze nie ma pojecia i ze faceci nie spedzaja czasu na rozmyslanie o takich rzeczach :ico_noniewiem: mowi, ze przekonamy sie po porodzie.
Cos mi sie to dziwne wydaje, ale moze rzeczywiscie, oni maja inne rozumowanie.. kto ich tam wie. Ja juz mam dokladnie wyobrazona wiekszosc rzeczy, ale moze jego podejscie jest lepsze - bo jak czegos nie oczekujesz, to sie nie rozczarujesz... najwyzej sie ucieszysz :-)

I dzisiaj sie pewnie bede wkurzac, bo wczoraj oznajmiono mi, ze wozek dla malego jest ciagle w UK i problem z wyslaniem go jet taki, ze samo wyslanie kosztuje 110 funtow !!!! :ico_olaboga: I na tym stanelo...
Bede chyba szukac dzisiaj jakiegos taniego kuriera, o ile mozliwe... bleeee.

Do pozniej :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 sie 2008, 08:54

Dzień doberek:)


Wstałam wyspana... :ico_brawa_01: poszłam spać okolo północy i spałam sobie do 8-mej :ico_brawa_01:(z jednym spacerkiem do wc) Ale co zrobiłam zazraz po wstaniu z łóżka?

Zaczęłam szorować kuchnie(zlew,blaty) :ico_puknij:
A że w łazience wydawala mi się brudna wanna...to ja też umyłam(chociaż robiłam to wczoraj :ico_puknij: )
A teraz siedze sobie z kawką...niech się dzieje co chce,juz nic więcej nie robię dzisiaj :ico_noniewiem:
No jeszcze tylko na zakupy.....


Mój małżonek dzisiaj wraca :ico_sorki: :ico_brawa_01:

A ja czuję się znakomicie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 sie 2008, 09:29

Dziewczyny GIE nadal jest w dwupaku i nic się nie dzieje. Dzisiaj na 12.00 jedzie do Warszawy na KTG i wtedy się odezwie.
Jest ciekawa czy jakaś sierpniuweczka już urodziła :ico_oczko: i swszystkie was nardzo pozdrawia!

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

01 sie 2008, 09:30

Jagna30 pisze:Mój małżonek dzisiaj wraca :ico_sorki: :ico_brawa_01:

A ja czuję się znakomicie :ico_zly:


Więc obie jesteśmy dziś szczęśliwe!!!
Mój też dzisiaj wraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ma imieninki - nic mu nie kupiłam bo szczerze przyznam że nie miałam ani siły ani ochoty uskuteczniać spacerków po sklepach. Byłam raz na zakupach w dwóch konkretnych sklepach ale to po sprawy dla Majki. Chyba zaproszę go na jakąś kolacyjkę do nowo otwartej restauracji :ico_noniewiem:

Wczoraj przewiozłam troszkę swoich rzeczy z powrotem do siebie i zaraz biorę się za resztę, bo tę noc spędziłam jeszcze u ojca. U mnie jeszcze troszkę śmierdzi farbami, ale dam radę.

Noc miałam ciężką, 5 spacerków i w ogóle nie mogłam zasnąć. Jakaś taka wylękniona byłam :ico_noniewiem: co chwila się budziłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 sie 2008, 09:31

Izunia, dzięki za info :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość