aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 mar 2008, 08:42

Kajunia bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel: tak to już w życiu bywa że odchodzą nasi ukochani dziadkowie i babcie. Kiedyś przeżywali to nasi rodzice żegnając swoich ukochanych dziadków teraz przyszła pora na nasze pokolenie. Mój dziadziuś zmarł dwa lata temu i było ciężko.

U nas pogoda zimowa, śnieg pada jak najęty :ico_zly:

Święta minęły nam bardzo spokojnie. W sobotę byliśmy w kościółku ze święconką a potem dopiero zakupy pojechaliśmy obić bo niestety u mnie wcześniej szans na to nie było. A w niedzielę po śniadanku od razu jechaliśmy w góry do mojej babci i tam byliśmy do poniedziałku do wieczora :ico_brawa_01: Ja tam relaksuje się na maksa i powoli nawet zaczynam myśleć żeby tam postawić nasz domek i przenieść się na wieś, gdzie czyste powietrze i dzieciaki mają więcej swobody.

A w pracy od pierwszego dnia okropnie. Moja kierowniczka po prostu od grudnia zbzikowała i stosuje wobec nas najzwyczajniejszy mobbing :ico_puknij: Jakbyśmy tak z kumpelą chciały się pośmiać czy pogadać o byle czym to zaraz warczy i rzuca papierami, tak więc z biurka do biurka piszemy sms'y albo gadamy na GG. Żałosne co nie? Do tego doszła do nas nowa dziewczyna do działu a ta piękna kierowniczka nie raczy jej niczego tłumaczyć tylko patrzy na nią jak na debila!!
Powiem Wam okropność!!!
Ja pewnie długo tak nie wytrzymam i znów jej coś nagadam.

Małgorzatko ja ci normalnie zazdroszczę tych wszystkich przygotowań :ico_oczko: Tak czasem myślę ze najfajniejszy czas to jest właśnie ciąża potem przygotowania do przyjście maluszka na świat i pierwszy rok życia , no i uwielbiam czas kiedy dzieci zaczynają mówić po swojemu takie śmieszne są wtedy hihi A później to już czas leci potwornie szybko. Ja to jak patrze na mojego Radka to uwierzyć nie mogę już mam 7 letnie dziecko ...szok!!! A dopiero był taki Malutki.. ehh

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 mar 2008, 09:02

olala no chodzilo mi o to ze w Polsce jest ponad 36 milonow ludzi, nawet tu na portalu u nas tysiace, wiec to zaden problem dla takiej stronki ze ma 30000 a nawet 50000 jesli nawet nie wiecej odwiedzajacych, wiec to by bylo mozliwe, nawet ja zawsze jak wchodze na jakas stronke z konkursem to glosuje na te co sie znajduja na pierwszym miejscu, bo sa najszybciej widoczne. Wiec tak czy siak te tysiace ludzi moglo zaglosowac, choc wcale nie znaczy ze musialo, moze to jest jakas sciema, nie mam pojecia, za to wiem ze taka mozliwosc ze po prostu ludzie tyle glosow nabili jest mozliwa. jak ktos ma zdjecie w tylnej kolnosci to oczywiscie ze trudniej bedzie zdobyc glosy. Szkoda tylko ze ci usuneli zdjecie bo bylo przesliczne, ale juz trudno, to tez nie az taka wazna rzecz zeby sie nia przejmowac, glowa do gory, bedziemy dzielnie glosowac na to drugie zdjatko! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga0406, jezusiu co za durna baba! z takimi ludzmi nie potrafilabym pracowac, ja to szybko sie podlamuje w takich sytuacjach, badz twarda i niej sie zdurnialej babie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 mar 2008, 09:15

Mamcia ja z nią walczę od grudnia, bo ja to raczej cięta jestem na takie typy, ale żal tej nowej dziołchy. Byłam nawet u szefa że chcę przejść do innego działu bo w takiej atmosferze pracować się nie da, no i czekam na przeniesienie ale najprawdopodobniej dopiero w sierpniu będzie możliwość, bo tam jakieś kobitki na emeryturę odchodzą.
Fajny mamy zakład, ludzie są super tylko taki jeden człowiek niszczy ten dział do potęgi, ja to bym już ją dawno zdegradowała i wtedy by się dopiero zaczęło jak by nie miała nadzoru nad nikim. Oj biedna by była hihi

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

26 mar 2008, 09:27

aga0406 i to jest wlasnie najgorsze jest super mila atmosfera i przez jedno babsko wszystko sie psuje i nie chce sie chodzic do pracy

Kajunia25 najszczersze wyrazy wspolczucia

Qunick olala Anilewe zaglosowalam na wasze dzieciaczki w ostatnich dniach

olala to niesprawiedliwe ze wam usuneli zdjecie. szkoda

karolas moze w piatek bede w Poznaniu, co Ty na to?

a nam w ogole w niedziele sie wozek zepsol, zlamala sie nozka na ktorej zamocowane jest kolko i przez swieta bylismy uziemieni. wczoraj moj maz pozyczyl od kolegi spacerowka. ale to jest taki najprostszy model, bez niczego,nawet kosza na zakupy, do tego miekkie oparcie ni i ma raczki za krotkie i musze sie troche schylac zeby go prowadzic, ale co zrobic, juz wczoraj zamowilismy nowe kolko.

milego dnia wszystkim zycze

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 mar 2008, 10:29

olala kurcze tam jest napisane ze jak bedzie uzasadnione podejrzenie ze głosy są zdobywane w nieuczciwy sposób to beda usuwać,, no i pewnie można , tym bardziej że jak mówisz tam nie ma przypadkowych głosujących (albo jest ich niewielu a zdjęć ponad 3000)

Nina dzisiaj w nocy miała gorączkę - i tak dość szybko - zwykle łapie od Zuzi po 5, 6 dniach a tym razem po 4...Mam już opracowane które leki na gorączkę jak na któą działają; ale musze sobie kupić jakiś termometr z możliwością pomaru na czole i w uchu bo te któe mam są zbyt "inwazyjne" i mi dziecko się musi rozbudzić i krzyk jest wtedy większy.
Polecacie jakiś termometr - najlepiej z mozliwoscia pomiaru w kilku miejscach?

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 mar 2008, 10:35

aga0406, ja tez mysle o tym, żeby przeprowadzić sie na wieś, gdzie cisza i spokój a rano słychać śpie ptaszków a nie porąbaną muzyke sąsiadów studentów. Tylko mamy dylemat, czy dom pod Poznaniem czy rzucić wszystko i spełnić swoje marzenie i wyprowadzić sie na dolny śląsk. tyle ze tam nie mamy nikogo, żadnej rodziny, zadnych znajomych.
A poza tym, teraz w miescie jest mi wygodnie, wszedzie blisko a tak to tylko autem wszedzie. Ale za cene ciszy chce na wies.

MamciaKochana, pewnie, ze nie ma sie czym przejmowac, to tylko konkurs i zabawa. A jesli przy tym bylaby jakas nagroda to juz by bylo super.

kelly, a czy ty nie kupowalas czasem nowego wózka ostatnio? bo nowy czy stary wam sie zepsuł? ty chyba mialas graco, dobrze kojarze?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 mar 2008, 10:39

qunick termometru ci nie polecę bo Wojtuś swobodnie daje sobie mierzyć tymi elektronicznymi co można pod pachą i w buzi mierzyć. I oby gorączka szybciutko
minęła :-)

kelly ja nigdy nie przypuszczałam, że można psykaniem, rzucaniem papierami i podobnymi rzeczami tak człowiekowi zatruć życie.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 mar 2008, 10:43

qunick, wyobraz sobie, ze jestes przypadkowa osoba, która chce zagłosowac na ciekawe zdjecie. I co? Przeglądasz 700 stron? Na pewno nie. nasze zdjecie jeszcze jest mimo, ze napisali, ze juz usuneli. a tak wogole to powinni cofac glosy, ktore są podejrzane a nie od razu zdjecie, bo bardzo łatwo mozna tak wykonczyc konkurencje. poprostu komus ponabijac i go wywalaja. np. ci co maja neostrade to maja zmienne IP i mogą głosowac do woli, podobno tez jak sie ma kilka kont na kompie to mozna głosowac z kazdego, jesli ktos ma różne przeglądarki zainstalowane, to tez z kazdej zaglosuje a jeszcze łatwiejsze to usunac pliki cookies i glosujesz dalej. no i na pewno tez sa jakies programy do tego. a tego nie praktykowalam, ale widac ktos wykancza w ten sposob konkurencje.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 mar 2008, 10:45

olala ja właśnie za tą ciszą przepadam. Coroczne wakacje u babci na wsi zrobiły swoje. Z tym że ja mam tam całą swoją rodzinę kuzynostwo i w ogóle. Uwielbiam tam przebywać, a całkiem dobrze ta wieś jest rozwinięta jest tzw. centrum, gdzie podstawowe rzeczy można zakupić, szkoła jest przedszkole też, a samochód posiadamy więc żaden problem. Mi aż serce skacze jak myślę o zamieszkaniu tam. Mogłabym godzinami o zaletach opowiadać. A poza tym działki są o wiele tańsze niż u nas na śląsku.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

26 mar 2008, 10:46

qunick, ja mam termometr do mierzenia temp. w uchu w kilka sekund. sprawdze jaki to jest i ci napisze.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości