magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 lip 2011, 19:11

witam
DZiewczyny śliczne foteczki wasz dzieciaczki to takie pyzunie :-D bo mój jak na razie chudziutki ale myslę ze w koncu te policzki mu sie napełnią :ico_sorki: dzis dłam mu obiadek :ico_brawa_01: zjadł na szczescie i chyba bede mu kaszkę dawac łyżeczką bo mu lepiej wchodzi niz butelka a tak nie chcialam ale cóz jak tak chce :ico_sorki:

[ Dodano: 15-07-2011, 19:11 ]
dostalam świecę i szatke na chrzest który mamy za tydzień szatka prześliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

15 lip 2011, 19:54

dostalam świecę i szatke na chrzest który mamy za tydzień szatka prześliczna
super my juz tez po chrzcinach i fajnie ze malutki chce jesc kaszke i ze mu smakuje :ico_brawa_01:
ja jestem na nk jako Patrycja Stagraczyńska ;)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 lip 2011, 20:02

Patrycja, mi wyswietla brak wynikow wyszukiwania :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

15 lip 2011, 20:37

Patrycja, mi wyswietla brak wynikow wyszukiwania :ico_noniewiem:
mi też

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 lip 2011, 08:16

patrycjaaa, a ja Cie zaprosiłam do znajomych :-)

Do mnie wczoraj przyszla sukienka na chrzest.Fajna jest.
Dzisiaj wieczorem mamy chrzciny :-) Pogoda jak narazie nie za fajna ale mam nadzieje ze sie wypogodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 lip 2011, 11:48

hej dziewczyny
doczytałam co u was ale nie wiem co której odpisać
wybaczcie
ja ta na szybciutko
u nas ok
mała dziś wstała o 9 i jak to często bywa ,kupa na plecach ,wszystko do przebrania,łącznie z poduszka,teraz zasneła :ico_sorki:
dziś no grilla jedziemy do rodziców
mam jeszcze trochę sprzatania ale myśle że szybko to ogarnę

z moim się nie wodzywam
wczoraj mnie wkurzył
dzwonił że się spóżnii bo jedzie do kolegi na wode zobaczyc co i jak,no ta ja że ok ,ale nie się pośpieszy bo chce na zakupy jechac jeszcze,pracuje do 18 to myśle sobie najpóżniej o 18 30 będzie,ale gdzie tam przyjechał o 19,30 i się jeszcze z uśmiechem pyta czy jedziemy,ale się wsciekłąm
kurde co tydzien jest na tych rybach
cały tydzien go prawie nie ma bo jes w pracy wiedzimy sie po 3 godz wieczorami
w weekend na nockę przeważnie jakąs zawsze jedzie na te ryby
i jeszcze powie że cały tydzien pracuje to chce w weeknd wypocząć
cholera a ja kiedy mam wypocząc
już nie pamietam kiedy ja gdzies się wyrwałam z domu żeby zrobic cos dla siebie
ja uwielbiam zajmowac sie naszą cóerczką
ale niech zrozumie
że ja tez chce czegoś dla siebie,zainteresowania sobą i wogóle
mówie wam że ryczec mi się chciało
wykąpałam małą,uspałam,poprasowałam,i tak była już 23 i poszłąm spac
dla facetów to my chyba tylko siedzimy w domu ,pijemy kawke i na spacery chodzimy i dla nichc sie to nie liczy
mi nie chodziło juz o te głupie zakpuy tylko jak mi obiecał to mógł dotrzymac słowa,ale nie,oczywiscie ryby wazniejsze od wszystkiego i tak co tydzień :ico_sorki:

sory że tak o sobie ale jakoś
musiałąm sie komuś wyżalic :ico_sorki:

teraz sa w pracy z małym więc mogłam wam napisać

nie wiem jak na tym grilu będzie

życze wam udanego wekendu!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 lip 2011, 11:59

dla facetów to my chyba tylko siedzimy w domu ,pijemy kawke i na spacery chodzimy i dla nichc sie to nie liczy
oj, niestety chyba tak...
my tez od tygodnia na sciazce wojennej :ico_zly:
ale od wczoraj jest troszeczke lepiej... i zawsze przeciez kobiety najgorsze...

uslyszalam, ze ja tez wychodzic moge... :ico_noniewiem: tylko, ze ja zawsze wychodze "z ogonkiem".. a on sam... i jak wychodze to na spacer, albo na zakupy... i tylko tyle :ico_zly: :ico_zly:

i tak samo jest jak P. wraca z pracy.. on musi odpoczac i nie moze sie dziecmi zajac...
w nocy tez musi spac... a ja kiedy mam odpoczywac?? dla mnie takiego czasu nie ma...
tez mnie to wkurza, tak jak Ciebie Aga, ale chyba nic nie zmienimy, bo niestety juz chyba za pozno na wychowywanie naszych facetow :ico_zly: :ico_zly:

ja mam jeszcze inny problem z P., ale nie chcialabym o tym tutaj pisac...

no i wystarczy mi, ze wczoraj sie na mnie wyzalil siostrzycce, ponad 40minut gadali przez telefon :ico_zly: :ico_zly: a ja to jak zwykle nie mam komu powidziec :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 lip 2011, 12:20

hej, my wróciliśmy od moich rodziców. było jak zwykle super, odpoczęłam, mama i sistra zajęły się dziećmi :ico_haha_02:
a dziś Olenia pojechała z dziadkami na działkę, jutro po nią pojedziemy.
a ja zaprzątnęlam sobie głowę szczepionką, bo 2 tygodnie temu mały powinien być zaszczepiony i nigdzie jej nie ma i nie wiem czy będzie. No i się martwię.

NowaSejana wszyscy jesteście piękni, a na twoje bliźniaczki nie mogę się napatrzeć :ico_haha_02:

agusia22
powodzenia :-)

aga216 rozumiem Cię, też bym się wkurzyła, mój na szczęście nie lubi ryb i dzięki Bogu bo ja mam wielki uraz do wszelkich wód, ale kolegów też nie ma i też dobrze. A jak chce gdzieś wyjśc to się mnie pyta. ale ostatnio wpadł na pomysł, że może by sobie motor kupił :ico_nienie: nigdy się na to nie zgodzę. Faceci niestety nie myślą tak dogłębnie jak my kobiety. To takie duże dzieci.

i tak samo jest jak P. wraca z pracy.. on musi odpoczac i nie moze sie dziecmi zajac...
skąd ja to znam.....
w nocy też nigdy nie wstał. Boże jak bym mu kazała wstać to nie wyobrażam sobie, wielka obraza by była, że go obudziłam :ico_olaboga:
no i wystarczy mi, ze wczoraj sie na mnie wyzalil siostrzycce, ponad 40minut gadali przez telefon :ico_zly: :ico_zly:
:ico_nienie: nieładnie

jejku Wasze dzieciaczki wcinają już inne rzeczy, a mój jeszcze tylko na mleku. Ale u nas jest ryzyko alergii, więc jeszcze z miesiąc się wstrzymam

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 lip 2011, 12:26

NowaSejana, no to widze że nie tylko ja mam problem
wkurza mnie to strasznie bo naprawde próbuje byc tolerancyjna
bo wiem że to jego hobby i nie potrafie mu tego zabronic
no ale kurde
niech też coś zrobi dla mnie,dla nas

osatanio też byliśmy na grilu u tesciwów
nie powiem bo trochę sie zajoł paulinką
ale ile????chwilę
a reszta u mnie na rękach była bo siedziec w nosidełku nie chciała
i tak to wyglada ja z paulinką na rękach
a on albo przy wędkach,albo co innego akurat robi
i potem jeszcze pretensje że go do domu już gonie
no pewnie siedziec z piwkiem to ja też bym chciała
echhhhh a ja tez chę już ją położyć spac i noramalnie odpocząc :ico_sorki:
ja mam jeszcze inny problem z P., ale nie chcialabym o tym tutaj pisac
rozumiemy :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 16-07-2011, 12:28 ]
jejku Wasze dzieciaczki wcinają już inne rzeczy, a mój jeszcze tylko na mleku. Ale u nas jest ryzyko alergii, więc jeszcze z miesiąc się wstrzymam
moja też tylko na mleki i narazie nic nie będe wprowadzac
co do szczepien to ja we wtorek idę :ico_sorki:
ale u nas sie szczepionki samemu nie kupuje ,bo u nas przychodnia ma zapas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

16 lip 2011, 14:36

ehh u mnie naszczescie mam ok z moim K ale to dlatego ze narazie nie pracuje jestesmy na etapie budowy gabinetu i tak gabinet bedzie przy domie wiec bede go miala caly czas przy sobie jedyne to czasem jedzie do pacjentow d odomu ale to na godzinke teraz przy tej budowie troche pomaga to wiem tez ze zmeczony ale czesto jest i na troszke zabawi mala zreszta tak narzekalam na tesciowa a ona nie pracuje i mala tez chce caly czas brac na spacerki i wogole takze mam duzo czasu dla siebie dzis bylismy z K na zakupach to tez z nia została a pokupilam sobie troszke ciuszkow bo taakie przeceny byly w sklepach o polowe taniej K byl w samochodzie myslalam ze bedzie zly bo wogole to tak bylo z poszlam do tego sklepu ale okazalo sie ze nie mozna placic karta ;/ i juz mielismy jechac ale jak K zobaczyl moja zwieszona mine poszukal bankomatu i sie wrocil ahhaha i szybciutko kazal mi leciec po ta spodniczke a on czekal cierpliwie kochany jest
wrescie nauczylam mala smoka :ico_sorki: :ico_sorki: kupilam jej kauczukowy o wiele miekciejszy niz ten sylikonowy i sie nauczyla ale tylko jej daje jak ja usypiam i teraz tez zasnela sama w lozeczku kilka razy wypluwala i marudzila a le byla spiaca i jej pare razy wkladalam smoka i poszlam siedziec na kompie i teraz wiedze ze sobie zasnela :ico_sorki: :ico_sorki: a butelke tez zmienilam na ta tomme tippe i zniej pije mleko i herbatki a z tej z aventu nie chciala ehh ale dobrze ze jej dobralam
nie wiem czemu nie mozecie mnie znalezsc na nk Aga mnie znalazla ale ja Ciebie Sejano tez nie moge znalezsc

[ Dodano: 16-07-2011, 14:38 ]
a może wpiszcie Patrycja i miejscowość Boników

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości