Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 sie 2008, 18:22

niunia, hmmmmm,następna w kolei powinnam być JA :ico_noniewiem:
Bo termin mam na 2 sierpnia,czyli jutro. :ico_noniewiem: Ale nie mam żadnych oznak... :ico_placzek:


A mój mężulo wraca już do domciu... :ico_brawa_01:
Zrobiłam sałatkę z kurczaka na słodko :ico_brawa_01: i makaron w sosie serowym(tu nie mam się czym poszczycic,bo sos z paczki :ico_noniewiem: )

Boże jaki upał...... :ico_olaboga:
A ja mam niesprawny wentylator,chyba jeszcze dzisiaj wyśle męża po nowy,bo wyrobić nie można :ico_olaboga:

No ok uciekam,pooglądam troche tv.'Miodowe lata" po raz setny :ico_noniewiem:
Potem mój ukochany serial"Przyjaciele" :ico_brawa_01:
I hektolitry schłodzonej wody mineralnej.... :ico_sorki:
Jak ja bym się zimnego piwka napiła............................. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-01, 18:23 ]
Stuknęła nam 100 stronka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 sie 2008, 19:49

Jagna nie mow nic o piwku :ico_placzek: Ja to kiedys od mojego na lyczka sobie pozwolilam ale pysznosci :ico_placzek: :-)

Delfi pewnie ze do nas zagladaj :-) A ze masz czasu malo to zrozumiale ale pare tygodni i wszystko sie unormuje.Ja to jak kurodze to chyba wogole na nic czasu nie znajde przy dwojce szkrabow :ico_olaboga:

A mnie naszlo i upieklam placek ze sliwkami mniam mniam :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

01 sie 2008, 20:05

szkrab, Jagna30, piwko? Fuuuu :-) akurat mi tego nie brakuje, bo nie pije alkoholu.. ale papierosa bym sobie zapalila, nie ukrywam :ico_noniewiem:
Mam nadzieje, ze przez okres karmienia piersia moj A. rzuci i bedzie mi latwiej, bo na dzien dzisiejszy rzucilam "z przymusu" i czasami mi sie sni, ze siegam sobie po cygaretke :ico_placzek:
A najlepsze jest to, ze teraz dym papierosowy mi smierdzi i nie podoba mi sie kiedy mijam palacza.. Chyba odzyskalam wech :-D

A ja dzisiaj na kolacje (u nas to obiad - zwyczaj przemycony do naszego zwiazku przez A. - w Anglii glowny posilek dnia to kolacja nazywana "dinner" czyli obiad :ico_noniewiem: ) usmaze stek dla mojego mezczyzny, a sama zjem rybke z warzywami... mniam mniam.

szkrab, wyslij mi kawalek placka sliwkowego na maila :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:-D

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

01 sie 2008, 20:18

czesc Laski :)

Jak juz Wam IZUNIA przekazala - u nas bez zmian (nie dopielam swego!!! :ico_zly: :ico_placzek: ), turlam sie nadal... Komp padl calkowicie, teraz jestem u siostry, wiec korzystam z laptopa :) Moze pozycze kompa od mamy, to bedziemy mialy kontakt, a jak nie - to nadal bede sie kontaktowala przez IZUNIE :) Trzymam za Was kciuki, ja w niedziele znowu na KTG, wiec zobaczymy...

caluski i rozdwajac sie SIERPNIOWKI, bo juz nasza pora :)


buzka :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

01 sie 2008, 21:29

No Gie wreszcie jakieś wieści od ciebie :ico_brawa_01:
Jagna mój mąż też wrócił dzisiaj i przywiózł mi łóżeczko więc odrazu je złożyliśmy i ja ubrałam pościel i całą resztę - może jutro wkleję fotki (jak mi sie uda) :ico_brawa_01: wygląda to cudnie - oboje siedzimy i patrzymy na nie :ico_haha_01:
Kolacyjka imieninowa jak najbardziej wypaliła :-D :-D :-D

Co do piwka to czasami mnie nachodzi, ale bardzo rzadko, częściej na papierosa tak jak shoo, Liczę na to że po porodzie nie będę palić bo mój mąż nie pali :-)

Wpadłam na sekundę żeby zobaczyć co u was i pożyczyć wam kolorowych snów :ico_oczko:

Uciekam przytulić się do mego mężusia :ico_brawa_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 sie 2008, 21:43

Ja też paliłam przed ciążą..naszczęście nie ciągnie mnie do fajek :ico_sorki: I nie zamierzam wracac do nałogu. :ico_nienie:


Gie-no co zrobić ...ja też się turlam. :ico_olaboga:

margarita83, czekamy na fotki :ico_brawa_01: :ico_sorki:

szkrab, i narobiłaś smaka na to ciaco ze śliwkami :ico_placzek:


Ok,dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 sie 2008, 09:05

shoo, rozmawiałam z moją koleżanką na temat wychowania dziecka w domu dwujęzykowym i oni mówią do małego każdy w swoim języku, wiadomo że językiem dominującym będzie i tak polski bo mieszkają w polsce (tu będzie chodził do szkoły, polską babcię widzi częsciej) ale Ona bardzo się cieszy, że dziecko będzie wielokulturowe i wielojęzykowe. Co do spraw wiary to tu nie ma kłótni ponieważ On jest niewieżący i mu "zwisa" czy dziecko będzie ochrzczone czy nie.

Dziewczyny ja też paliłam przed ciążą i bardzo się cieszę że rzuciłam, poza tym że już nie capi mi z gęby zostawia to w budżecie domowym sporą sumę miesięcznie. Paczka L&M kosztuje już ponad 8 zł :ico_szoking: mój mąż pali 1,5 paczki dziennie, to w miesiącu robi się z tego prawie 400 zł :ico_szoking: bo to gumy do żucia (paczka dziennie) cukierki miętowe i hektolitry wody toaletowej które na siebie wylewa bo nie czuje czy pachnie :ico_puknij:
Może ja Wam podeślę na PW mój nr, w razie jakbyście się wszystkie na raz posypały - ja będę stała na posterunku :-D
Pozdrowionka moje sierpnióweczki

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

02 sie 2008, 09:26

AniaZaba, czekam na numerek tel :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja też będę robiła wszystko żeby nie wrócić do nałogu, mój mąż nie pali więc myśle że będzie mi niezbyt trudno :-)

Jagna30, masz rację 100 stronka to jest coś :-D :-D :-D
Zdjatka wstawię dziś po południu, bo zaraz jedziemy z P. na zakupy - dziś organizujemy grilla z tytułu naszych imienin (moje we wtorek, a P. wczoraj).

Dziś jak narazie troszkę chłodniej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 sie 2008, 09:58

margarita83, jestem ciekawa jak to Twoje lozeczko wyglada.. jako ze sama jestem na etapie "lozeczka" :-D PS. udanego grilla !!

Jagna30, to bylaby porazka wrocic do nalogu, ale zycie pisze rozne scenariusze.. ja jeszcze nie probowalam rzucic palenia, tak od siebie, bo palilam w sumie krotko (ok.2 lat), ale teraz nad tym pomysle, bo szkoda mi tez malego... nie chce, zeby widzial mame (i tate) z fajka i czul ten smrod :ico_noniewiem:

AniaZaba, noo na papierosach mozna niezle zaoszczedzic, kiedys nawet dostalam taka ulotke, gdzie byly zestawione sumy, jakie typowy palacz wydaje tygodniowo/miesiecznie/rocznie itp. i rzeczy, ktore moznaby za to kupic... nie pamietam dokladnie, jak to szlo, ale wiem, ze bylam w ciezkim szoku :-D

AniaZaba, to ja poprosze Twoj nr na PW :-)

Ide na sniadanko i uciekam odebrac moje lozeczko ze sklepu :ico_brawa_01:
Poki co, jeszcze bez materacyka, bo postanowilam zwrocic ten sprezynowy i teraz czekam, az mi kokosowy poczta przyjdzie :ico_brawa_01:

Paaaaaaaaaaa! Do pozniej!

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

02 sie 2008, 11:39

czesc sierpniowki:)
shoo juz niedlugo i ty bedziesz miala swoja pocieche przy sobie, zycie sie zmienia zgadza sie..nasze stalo sie piekniejsze, teraz jest cel w zyciu i sila napedowa od malenstwa, Olenka kochana słodka jest..dzis ma juz tydzien jak to zlecialo :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_kawa:
jagna 30 jednak mialas racje co do tego, ze sie nie wysypiesz na lipcowkach :ico_sorki: , ale maz wrocil to mozeeeee :ico_noniewiem: bedziesz ta pierwsza:))))))
margarita83 ja juz myslalam ze ty po..pamietam jak mialas skorcze przepowaidajace, a teraz cisza.... :ico_olaboga:
ania zaba i inne sierpniowki, ja teaz na poczatku ciazy palilam tzn do czasu jak okazalo sie w tescie magiczne dwie kreski, ze spodziewam sie niuni..zaraz rzucilam, podziwiam sie za to palilam1- 1,5 paczki dziennie, ale wiedzialam ze musze rzucic i teraz przyznam ze mnie korci, ale karmie i nie ma mowy zaczynac jak juz tyle nie palilam..a i do tego kasa moje byly to l&m cienkie... :ico_puknij: ...
pozdro :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość