Plac zabaw- jaki jest

DREWNIANY
44%
7
METALOWY
19%
3
OSIEDLOWY
25%
4
PRZY DOMU
13%
2
 
Liczba głosów: 16
sylwiabk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2007, 18:31

Plac zabaw :-(

05 kwie 2007, 10:05

Zakladam taki watek ze zlosci. Wiele interwencji i prozby i grozby zeby cos zmienic, wymienic piasek, ogrodzic teren, wymienic sprzet do zabawy na ktorym bawia zie dzieci, postawic tabliczke Zakza wyprowadzania psow, zdemontowac metalowa rakiete na ktorej pare lat temy zabilo sie dziecko. Moj plac jest tragiczny. Wszystkie wygladaja tak samo. Spoldzielnia nigdy sie tym nie interesowala, http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... N/70401014
To jest krotki artykul o moim placu zabaw. napisano sama prawde. Dodam jeszcze ze co rano dozorca zamiata beton na placu i piach, galezie i pety na szpadel i nie, nie nie do kosza tylko gdzaie no oczywiscie do piaskownicy. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: TRAGEDJA
A jak wyglada wasz plac zabaw?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 kwie 2007, 21:30

U mnie jest na osiedlu drewniany plac zabaw nowy od zeszłego roku...
Jeszcze jest ladny i w dobrym stanie ale boje się za jek młodziesz bedzie tam przesiadywała to znowusz bedzie obskórny!!!!

Chyba drewniane sa najleprze i dość bezpieczne...
Cały jest odgrodzony drewnianym płotem co uniemożliwia wchodzeniu psom....

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

09 kwie 2007, 14:18

sylwiabk, jesli administracja ni edziała to trzeba uderzyc wyżej- sanepid powinien po sygnale zrobic kontrolę, urzad gminy sprawdzic a jak nie to powiat a potem województwo- walczcie!
Jak cos sie dzieje u nas na placu zabaw to my od razu idziemy do administracji z pisemkiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 kwie 2007, 15:46

Ja nie mogę narzekać. Mieszkam na nowym osiedlu, które istnieje dopiero od 8 lat. Mamy przepiekny duzy plac zabaw osiedlowy z kilkoma piaskownicami, drewnianymi domkami do zabaw, zjeżdżalniami, hustawkami. Do tego na każdym podwórku jest piaskownica i zjeżdżalnia lub huśtawki. Tak powinno byc w całej Polce. :-)

sylwiabk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2007, 18:31

10 kwie 2007, 14:33

Kocica_26super macie, tez bym tak chciala. Wronka niestety pisma i grozby nic nie daawly i z tego powodu ukazal sie artykul. Jak nic nie zrobia do polowy kwietnia to bedzie i drugi artykul. A jesli to nie pomoze to nie wiem co zrobilmy, ale juz za dlugo administracja odsylala nas z kwitkiem. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 kwie 2007, 07:49

ja zauwazylam u siebie w miescie coraz wiecej ogrodzonych placow zabaw...odnowionych, i dobrze bo niektoore wygladaly tragicznie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

19 kwie 2007, 09:19

Wiecie co ja się dziwie że władze mias same nie widzą czegoś takiego! Moim zdaniem co jakiś czas i to krótki cas powinny być odnawiane i pod stałą kontrolą jakąś takie palce zabaw przecież to jest miejsce zabaw dla dzieci. A skoro dla dzieci to powinny być szczególnie bezpieczne!

sylwiabk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 18 mar 2007, 18:31

21 kwie 2007, 09:21

Zgadzam sie z TobaIzunia, moja Kl jest chora i Kubus z artykulu o placu tez, ale juz ustawilysmy sie z dziennikarka ze przyjedzie ponownie, mialo byc wszystko odnowione na placu a wszystko wyglada jak wygladalo, no moze jest wiecej petow i kapsli po piwie w piaskownicy. Okropnie to wyglada. jak wychodze z psem wieczorem to na hustawce siedza MENELE z piwkiem albo winem i wez idz na drugi dzien z dznieckiem jak tam same butelki i kapsle. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 cze 2007, 07:29

U Nas na osiedlu tez mamy drewniane place zabaw.Wprawdzie jest ich mniej niz 6lat temu,ale za to maja wysoki standart....To tragedia jak dzieci nie maja sie gdzie bawic,a jesli do tego cos zagraza ich zyciu lub zdrowiu to faktycznie trzeba z tym zrobic porzadek :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lip 2007, 16:35

Oj to fakt ze w naszym kraju trzeba spora afere zrobic zeby "wladze "piasek w piaskownicy zmienily :ico_noniewiem:

We francji wyglada to ... oczywiscie o niebo lepiej wiekszosc atrakcji na placu zabaz zrobionych jest z plastiku a nawierzchnia jest pokryta specjalna guma amortyzujaca ewentualne upadki.
Az milo posiedziec na takim placu z dzieckiem

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość