Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Plastyka piersi

25 mar 2016, 19:20

Czy myślałyście kiedyś o powiększeniu piersi?
Ja mam bardzo małe i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, bo wydaje mi się, że dzięki temu zyskam na atrakcyjności.
Panowie lubią raczej obfity biust, prawda?

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Plastyka piersi

28 mar 2016, 20:41

Powiększenie piersi jest raczej poza moimi zainteresowaniami, ale pewnie jak u każdej kobiety znalazłoby się kilka rzeczy do zmiany, z których nie jestem tak zadowolona, jak chciałabym.
Na pewno, gdybym decydowała się na taki zabieg, brałabym pod uwagę takie kliniki, jak Art&Med., tak żeby mieć pewność, jeśli chodzi o opiekę i komfort.
Poza tym czytałabym sporo w sieci na temat samego zabiegu i ewentualnej rekonwalescencji po nim.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Plastyka piersi

19 kwie 2016, 12:28

Moje piersi miały nieregularny kształt. Niby nie powinnam się przejmować, jednak nie czułam się z tym dobrze. Wybrałam się do dr Olender i bardzo się cieszę z tego powodu. Świetnie mi doradziła i wykonała swoją pracą znakomicie. Nie tylko ja jestem zadowolona, ale mój mąż również. Warto umówić się na konsultacje: http://drolender.pl/zespol/dr-anna-olender/ . To prawdziwa specjalistka.

bardetka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:20

Re: Plastyka piersi

14 maja 2016, 17:28

Ja co prawda nie powiększałam piersi ale zmniejszałam. Miałam zbyt duży biust i ciągłe problemy z kręgosłupem. I zdecydowałam się na zabieg zmniejszania u dr Olender. Po zabiegu szybko doszłam do siebie. I dzisiaj parę miesięcy po zabiegu ustąpiły bóle kręgosłupa, czuję się lepiej. Także zmniejszenie piersi też jest ważne drogie Panie.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Plastyka piersi

08 sty 2018, 02:25

nie myśl o tym, jaki biust lubią panowie tylko pomysl o sobie- czy odpowiada ci obecny rozmiar twoich piersi czy chcialabys je powiekszyc dla wlasnego komfortu i lepszego samopoczucia :) obecnie operacja nie jest juz niczym strasznym- zwlaszcza gdy wybierzesz odpowiednie, bezpieczne implanty, np. implanty mentor sa czesto polecane przez chirurgow, a nawet wybierane przez takie 'gwiazdy' jak chodakowska czy rozenek

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość