Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

slubne urozmaicenia

10 mar 2007, 15:15

Dziewczyny bardzo mi sie podoba jak para mloda szykuje dla gosci jakas niespodzianke lub wymysla cos fajnego np mini akcje dobroczynna by podzielic sie chociaz troche swoim szczesciem z innymi Ja poprosilam gosci by nie przynosili kwiatow tylko maskotki lub ksiazeczki dla dzieci (po weselu zawiezlismy wielki wor zabawek do domu dziecka radosci bylo coniemiara z obu stron :ico_oczko: )
moi znajomi wreczyli goscia lizaki ze swoim zdjeciem jeszcze inni gliniane szkatulki rowniez ze swym zdjeciem
moze Wy macie jakies fajne pomysly ?

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

13 mar 2007, 20:25

U nas było podobnie, jak u Ciebie Aga :-) My poprosiliśmy o przybory szkolne i zasiliśmy świetlicę socjoterapeutyczną w naszym mieście :ico_oczko:

Ale słyszałam też o innym pomyśle. Znajomy taty był na ślubie, gdzie młodzi poprosili o kupony totolotka (oczywiście skreślone) :-D :ico_haha_01: Ciekawe, prawda? :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 mar 2007, 23:26

biedroneczka pisze:Ale słyszałam też o innym pomyśle. Znajomy taty był na ślubie, gdzie młodzi poprosili o kupony totolotka (oczywiście skreślone) Ciekawe, prawda?


super pomysl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

16 mar 2007, 11:44

haha smieszny ten pomysl z kuponami totolotka hehe

Aga mojego wujka corka tez tak zrobila jak Ty i Biedroneczka, zamiast kwiatow jakies przybory szkolne itd i zawiezli tez do domu dziecka, ja tez tak chce :ico_haha_01:

milkaj
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2007, 02:55

Swietna sprawa!:)

18 mar 2007, 03:16

Ja wychodzę za mąż 11 sierpnia 2007 po przeszło 6 latach znajomości i wymyślilismy, ze tez dla dzieciaczków z domu dziecka w Kielcach uzbieramy zabawek zamiast kwiatów. Kwiatki...szybko zwiędną, a tej radosci na twarzach dzieciaczków...nigdy nie zapomnimy. Myślę, ze to świetny pomysl!!!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
AgnieszkaŁ
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 189
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:47

20 mar 2007, 16:16

Super pomysl z tymi zabawkami - szkoda ze ja na to nie wpadlam :(
Ja z urozmaien mialam tylko takie tablo z naszym zdjeciem i data slubu i tam kazdy nam napisal zyczenia jakies na weselu i teraz mamy pamiatke i wisi w sypialni :)

gulinek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2007, 05:57

15 maja 2007, 06:37

Witam wszystkich!
My mieliśmy ślub w Sierpniu 2006 i właśnie zamiast kwiatów większość gości przynosiła zabawki-maskotki :-) o to prosiliśmy

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

15 maja 2007, 19:41

AgnieszkaŁ, ja mialam podobnie , tylko my mieliscmy taka wielka osdobna ksiege z wierszami i karzdy gosc nam sie wpisal na pamiatke :-)

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 paź 2007, 00:11

My zamiast kwiatów poprosiliśmy o przybory szkolne. Przekazaliśmy je szkole specjalnej.

Poza tym mieliśmy księgę gości, z krótką historią naszego "powstania" i miejscem na życzenia od gości.
Zorganizowaliśmy też pokaz naszych wspólnych zdjęć - laptop i projektor.
Zamiast podziękowań dla rodziców zorganizowaliśmy im krótki konkurs - sztafeta, z flaszką zamiast pałeczki i każdy miał jedno pytanie dotyczące naszego związku. Na koniec dostali medale "złoto w kategorii rodzice".
Mój teściu również zorganizował nam niespodziankę - zaśpiewał a capella piosenkę "My love" (ma wspaniały głos).

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 lut 2008, 13:49

my zamiast kwiatów chcieliśmy przybory szkolne i zabawki dla domu dziecka. Zebraliśmy tego sporo. Po ślubie każdy z gości dostał od nas płytę ze zdjęciami ze ślubu i wesela. Były na niej dwa rodzaje zdjęć. Jedne to takie oficjalne z ceremoni (wszyscy dostali jednakowe), a drugie to był folder indywidualny, czyli zdjęcia danej osoby (rodziny) z wesela. śmiechu było coniemiara, jak oglądaliśmy te zdjęcia.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość