mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

egzamin w szkole ....

21 paź 2008, 08:16

Moj syn ma dzis probny test z angielskiego ,ciekawe jak mu pojdzie ...kto moze jeszcze podzielic sie wrazeniami emocjonalnymi.....wogole jak to w innych szkolach wyglada ...

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 10:06

Mal, dopiero zauważyłam wątek... :ico_puknij:
Jak poszło synkowi? Do jakiej szkoły to Twoje szczęście uczęszcza? :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 paź 2008, 19:03

Karolina2411, mowil ze bylo w miare latwe ,ale kiedy bedzie wiadomo to nie wie :ico_oczko: ,on z reguly nigdy nic nie wie :ico_olaboga: a chodzi do 3 gimnazjum :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 paź 2008, 20:19

Przerabiałam to w zeszłym roku... :ico_haha_01: I wiesz co? Stres jakoś w małym palcu miałam, żeby nie było, że się wcale nie przejmuję :-D Młody twierdził, że testy to loteria... Od podstawówki począwszy pytania i zadania mogły się trafić... Wyszło na jego, oczywiście :-D Zdał pomyślnie wszystkie egzaminy i testy, dostał się do najlepszego Technikum w mieście, więc jak będzie go kończył, postanowiłam mieć takie samo podejście... Kucie na pamięc przed egzaminami sensu jest pozbawione... Najważniejsze, żeby dzieciak w miarę możliwości jak najmniej zajęć szkolnych opuszczał... Aaa, nie wiem, czy już wiesz, ale na koniec Gimnazjum dzieciaki nawet test z w-fu mają... :ico_puknij: Ale to ani na punkty, ani na ocenę przeliczane nie jest... Ot, trzeba tylko zaliczyć...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 paź 2008, 21:24

na koniec Gimnazjum dzieciaki nawet test z w-fu mają...
nei ,nic na ten temat nei wiem ,ale mysle ze on pomyslnie taki test by zdal :ico_oczko: zerszta syn mowi z etakiego testu nie beda miec ,no chyba ze minister to zmieni :ico_olaboga:
ja raczej dosc spokojnie podchodze do wszelkich testow dzieci ,bo one mnie nauczyly ze nie mam sie co martwic :ico_oczko: ,ja mam juz dwie matury za soba ,przede mna za dwa lata nastepna matura (jak dobrze pojdzie :ico_oczko: ) syn teraz testy potem jakies technikum mysli wybrac ...a Zuzka w miare ma jeszcze czas :ico_oczko: ciekawe tylko ile zmian bedzie jeszcze ?

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

28 paź 2008, 00:13

O ile mi wiadomo, testu z w-fu nie znieśli... :-D I dobrze, niech dzieciaki na koniec Gimnazjum kondycji nabiorą przed lataniem do szkół z papierami :-D
mal pisze:ciekawe tylko ile zmian bedzie jeszcze ?

Coś mi się wydaje, że sporo... :ico_zly: Pięcioletnie dzieci do szkoły gnają, to i kolejnych "rewelacji" spodziewać się można :ico_zly:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

28 paź 2008, 09:07

na koniec Gimnazjum kondycji nabiorą przed lataniem do szkół z papierami slkuzna uwaga .. w sredniej i tak zazwyczaj zalawtioaja sobie "wolne " z wf-u
:ico_noniewiem:

mnie najbardzie4j denerwujja ksiazki szkolne .....ale wiadomo juz o co chodzi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

28 paź 2008, 12:15

Szczęśliwie mam bardzo dobrze zaopatrzony w nowe, jak i z komisu mały "szkolniaczek" na osiedlu... Jak czegoś nie ma, zamawiam, na następny dzień odbieram... Podręczniki staram się kupować z odzysku, a tylko ćwiczenia nowe... Choć z użytkowaniem przez dzieci ćwiczeń różnie bywa... Dlatego kupuję je dopiero na następny dzień od momentu, kiedy na lekcji nauczyciel powie : otwórzcie ćwiczenia na stronie.... Dzieci mnie wtedy informują: mamuś, ćwiczenia takie i takie... Można ładnych parę złotych zaoszczędzić na czymś, co w spisie jest, a nigdy nie byłoby tknięte... :-D

[ Dodano: 2008-10-28, 11:17 ]
A żeby dzieci nie miały w razie czego stresu, do dzienniczka na początku roku wkładam im karteczkę z informacją dla nauczyciela : Uprzejmie proszę o wyrozumiałość z powodu braku ćwiczeń u dziecka. Na następną lekcję już będzie w nie zaopatrzone.
Działa :-D

piotrkaczmarek01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2014, 13:07

Re: egzamin w szkole ....

02 sie 2014, 13:14

Często uczniowie mają problemy z angielskim. Najlepiej zamówić dziecku korepetycje i kupić kasety do słuchania dialogów.

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość