Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

Odlegle planowanie-czyli dzidzi w 2011-2013 roku...

04 sty 2010, 17:58

Witam forumowiczki...
No wlasnie-czy sa takie,ktore bardzo by chcialy ale z jakis powodow nie moga sie starac o malenstwo??? Ja marze o dzidziusiu juz dlugo ale nadal pozostaje ono tylko marzeniem...
Jaka jest przyczyna,ze caly czas odkladam planowanie??? Hmmm chyba strach przed tym,ze nie bedzie mnie stac :( W sumie mam pieniadze ale nie mam stalego kontraktu + do tego nie jestem jeszcze w zwiazku malzenskim.... I tak czekam na ten odpowiedni moment i czekam..... Pamietam,ze kiedys sie balam,ze moglabym za wczesnie ''wpasc'' :ico_haha_02: mialam wtedy prawie 20lat a teraz juz 26 i nadal bez dzidzi.Ehhh mam nadzieje,ze chociaz do 30stki urodze :(

kasiaaa2324
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2010, 15:00

06 sty 2010, 15:41

witam;)napewno urodzisz troszke wiary w siebie.Ja tez sie balam wszystkiego kosztow i wogole ale powiem ci szczerze ze jak sie poszuka to mozna kupic ladne i tanie rzeczy:)pamietaj ze marzenia sie spelniaja,ja natomiast dlugoooo nie moglam zajsc w ciaze ale zaszlam;) :ico_oczko:

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

06 sty 2010, 22:19

witam;)napewno urodzisz troszke wiary w siebie.Ja tez sie balam wszystkiego kosztow i wogole ale powiem ci szczerze ze jak sie poszuka to mozna kupic ladne i tanie rzeczy:)pamietaj ze marzenia sie spelniaja,ja natomiast dlugoooo nie moglam zajsc w ciaze ale zaszlam;) :ico_oczko:
Dzieki za odzew :-) Wierze,ze kiedys tam zaczne staranka,bardzo chcialabym juz ale caly czas cos stoi na drodze :ico_noniewiem: Widze,ze nie ma dziewczyn,ktore musza z jakis powodow odkladac planowanie ale to oczywiscie dobrze-tylko pozazdroscic :ico_haha_02: No nic.... Pozostaje z tym sama...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 sty 2010, 23:25

Hej

..i ja dołączam. Jeśli wszystko będzie w porządku na końcu 2012/początku 2013 roku będziemy zapewne starać się o trzeciego smyka :-D
Pozostaje z tym sama...
Nie jesteś!

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

07 sty 2010, 22:50



Hej

..i ja dołączam. Jeśli wszystko będzie w porządku na końcu 2012/początku 2013 roku będziemy zapewne starać się o trzeciego smyka

Asiunia napisał/a:
Pozostaje z tym sama...


Nie jesteś!

Witaj Malgorzatka -mam nadzieje,ze nic nie stanie Wam na przeszkodzie w staraniach o dzidziusia :ico_haha_02: Widze,ze juz masz dwa bobaski-gratuluje :ico_brawa_01: Mi sie marzy dwojka albo trojka :-) Najlepiej dwie coreczki i syneczek :-D ale to tylko marzenia....


Asiunia, tak naprawde nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko, zawsze coś stoi na przeszkodzie, takie moje zdanie. Albo z pracą nie jest idealnie albo z mieszkaniem


No wlasnie Gabi ... Naprawde nie wiem jak to bedzie :ico_noniewiem: Na razie pracuje i odkladam pieniadze na przyszlosc z mysla o dzidziusiu :-) Troche to takie smieszne ''odkladac pieniadze na dzidzi'' no ale na razie nie pozostalo mi nic innego :ico_noniewiem:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 sty 2010, 22:53

Asiunia :ico_brawa_01: Oby nam się plany wszystkie udały. Ja jestem zdania, że dziecko nie kosztuje dużo, szczególnie jeśli ma się złotą rączkę w domu, pomysł ... i bierze się pod uwagę kupno używanech sprzętów.

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

07 sty 2010, 23:09

Asiunia :ico_brawa_01: Oby nam się plany wszystkie udały. Ja jestem zdania, że dziecko nie kosztuje dużo, szczególnie jeśli ma się złotą rączkę w domu, pomysł ... i bierze się pod uwagę kupno używanech sprzętów.
Masz racje :-) Nie pochodze z bogatej rodziny ale zawsze jakos dawalismy rade :-)
Szkoda,ze tak dlugo musze czekac ale co zrobic... Czasem sni mi sie,ze jestem w ciazy albo,ze rodze :-) cudowne sny ale to tylko sny.... do sklepow z dzieciecymi ciuszkami nie moge wchodzic,bo najchetniej wykupilabym wszystkie ubranka :ico_haha_02: Raz nawet o malo nie kupilam-pomyslalam'' schowam'' :-D a predzej czy pozniej przydadza mi sie :ico_haha_02: ale oprzytomialam i nic nie kupilam...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 sty 2010, 23:12

..ja tez mam tak rozbudowany instynkt macierzyński...no ale cóz..nie teraz, trzeba na wstrzymanie wziąśc.

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

07 sty 2010, 23:31

No tak :ico_haha_02: masz 2 male dzieciaczki wiec na pewno Twoj organizm potrzebuje ''odetchnac'' ale za 2-3 lata smialo mozecie sie starac :ico_haha_02: Do 30stki poczekam spokojnie ale jesli do tego czasu nie urodze to zaczne sie martwic na powaznie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 wrz 2010, 09:23

Asiunia, tak naprawde nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko, zawsze coś stoi na przeszkodzie, takie moje zdanie. Albo z pracą nie jest idealnie albo z mieszkaniem :ico_noniewiem:
Jestem dokładnie tego samego zdania ... Rozsądek mówi "czekaj, to nie ten moment", a serce podpowiada zupełnie coś innego :ico_noniewiem:

Ja jeszcze jakiś czas temu byłam zdecydowanie na"nie" w kwestii drugiego malucha, a teraz ... patrzę na synka i dręczy mnie świadomość, że może pozostać jedynakiem :ico_placzek:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość