Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 maja 2007, 08:27

Ja też nie chcę geminka w panikę Cię wprowadzać, ale udałabym się na twoim miejscu szybciutko do szpitala. tak długo trwająca biegunka i do tego wymioty to już nie przelewki. Nam mała "tylko" popołudnie i wieczór wymiotowała i jechaliśmy do szpitala od razu. Przyjęli od ręki, bo u takich Maluszków bardzo łatwo o odwodnienie. Z drugiej strony - w szpitalu na oddziale biegunkowym dopiero się wirusów nałapie...
Ale tam bez powodu nikt Cię nie przyjmie, więc lepiej chuchać na zimne. Jeśli uznają że nie ma potrzeby hospitalizowania to będziesz pewniejsza...

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

10 maja 2007, 10:04

Wczoraj raz wymiotowal i raz zrobil zadka kupke wtedy przy mierzeniu temperatury. Dzis rano zrobil juz lepsza kupke noi dzis sie bawi juz normalnie :-) i goroaczki juz wczoraj tez nie mial wiec mam nadzieje z juz wszystko bedzie dobrze.... a dzis mojego ojca zlapala biegunka...u mnie to swinstwo panuje niestety...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

10 maja 2007, 12:37

geminka u nas też jakiś wirus się pałęta...
Najważniejsze, że już Mały zdrowieje :ico_brawa_01:

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

10 maja 2007, 14:37

maly zdrowieje a wzielo juz nawet moja mame i mnie tez chyba zaczyna... :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

10 maja 2007, 15:25

geminka, to wy uwaazajcie!! :ico_olaboga:

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

11 maja 2007, 13:28

Michałkowi wczoraj pogorszyla sie biegunka....
Nie ma juz temp. nie wymiotuje ale wczoraj 3 razy zrobil popoludniu moze i nie duzo ale doslownie woda.. i dzis to samo...dzwonilam do lekarza czy jechac doszpitala ale narazie niema potrzeby,dzis popoludniu idziemy znowu na wizyte...noi podejrzewa jakies bakterie collie w moczu-ze to tez tak moze sie objawiac a u chlopcow w tym wieku bardzo czesto sie zdarza...zanioslam dzis mocz na posiew..zobaczymy...
naszczescie jje i chyba nawet polubil ta smecte...ale ona nic nie pomaga...
Ciekawe co powie lekarz,pewnie da cos jeszcze na to...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 maja 2007, 14:00

geminka, no to daj znac co wam wyjdzie! ponoc te rotawirusy szaleja ostatnio :ico_chory:

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

12 maja 2007, 12:26

Bylismy wczoraj na tej wizycie...pan doktor zrobil dokladny przeglad i powiedzial ze maly rozwija sie prawidlowo :-)
A na ta biegunke dal Humane z MCT zamiast mleka noi nadal smecta i lakcid.
Naszczescie nie jest wogule odwodniony :ico_haha_02: na ten wiek powinien minimum wypic plynow kolo 400ml a on pije 2 razy tyle wiec jest ok :ico_oczko:
A jak sie skonczy biegunka to mam zaczac wprowadzaz tarte jablko,zupke jarzynowa i soczki przeznaczone dla dzieci od 4mc. Ciekawa jestem jakto bedzie mu smakowalo bo poki co ta humane wcina bo to bananki sa :ico_oczko:
No ale niestety sie dzis okazalo ze bakterie w moczu sa,a jakie to okaze sie w poniedzialek jak wychoduja je do konca...noi antybiotyk bedzie... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 maja 2007, 22:03

geminka, dobrze,że ro nie rotawirus i oby to nie bakteria coli :ico_sorki: Zuzia miała w zeszłym roku bakterię koli i żadne antybiotyki na nią nie działały tylko musiała dostać zastrzyki ale z tego co wcześniej opisywałaś to jakiś wirus jelitowy bo u was wszystkich był więc oby i u małego to nic poważniejszego. :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

13 maja 2007, 08:08

powiedz lekarzowi ze wszyscy w domu to mieli zeby mial wglad i moze sie okaze ze wszyscy musza sie leczyc zeby nie wracalo!! :ico_sorki:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość