Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

17 maja 2007, 09:17

JEstem z Wami...
Właśnie dostałam wypowiedzenie!!!

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2007, 09:26

No Margo co Ty jak to, tak w pierwszym dniu pracy????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-05-17 ]
Margo pisz co się stało, pozwiemy pracodawcę do sądu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

17 maja 2007, 09:47

Margo mamy sie cieszyc czy przeklinac :ico_noniewiem:
jak sie zmartwilas to przypomnij sobie słodziutką buzke Kubusie i bedzie ci lepiej ,przez wakacje znajdziesz o wiele ciekawszą prace , lepiej płatną :-) zobaczysz

Witaminko nikt z twoich kolan sie nie śmiał
:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

17 maja 2007, 10:03

hehe u mnie raz lepiej raz gorzej!
Im moj luby jest dla mnie milszy tym ja dla niego gorsza, co się dzieje-wogóle nad tym nie panuje! :ico_olaboga:
Póki co (tak mi się wydaje) jesteśmy na dobrej drodze :P
Z tym, ze koolega ze studiów zaprosił mnie na wesele i chyba się przejde!!! A co!
Ide teraz na szczepienie małego ni hib...coś takiego!
Pa pa

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 maja 2007, 10:04

Margo, na pewno znajdziesz coś lepszego, sama pisałaś ze ani Cię do tej pracy nie ciągnie, a po godzinach trzeba zostawać, nowe gniazdko trzeba urządzić, a Kubuś :ico_oczko: .... dupiato że musiałaś sie martwić ze do pracy wracasz a teraz że Cię zwolnili, pewnie gdybyśmy mieszkały w jakimś porządnym kraju to nie mieli by prawa zwolnić matki z małym dzieckiem :ico_zly:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

17 maja 2007, 10:11

Witaminko zdiecia Karolka super,jak widac dajesz mu wszystko sprobowac :piwa,cola, buła no i gumki :-D tylko twoich zdiec mi brakowało
najlepsze to jak sie trzyma strzebalka

Agatka i pomysleć że wy jakoś teraz mieliście brać ślub :ico_olaboga:

Iwciu,Kasiu gdzie jesteście kto za was bedzie odbierał kwiaty???
dla OLI i BARTOSZA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 maja 2007, 10:16

Margo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Kochana pisz co się stało, bo zejdę tutaj zaraz. Pamiętak, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Ja tam jestem optymistką i tak zawsze sobie mówię. Ale oni mogli Cię zwolnić???? :ico_nienie: Świnie!!!

Z tego przejęcia dzień dobry nawet nie powiedziałam :ico_puknij: . Dzień dobry :-)

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

17 maja 2007, 10:17

No właśnie, w pierwszym dniu pracy.Już rzeźbię z prawnikami, żeby pozwać pracodawcę o dyskryminację i niewłaściwe rozwiązanie umowy. Po prostu nie mogę dojść do siebie. PIERWSZY DZIEŃ DO PRACY i .... Ch....e. ZA to wszystko co dałam firmie, stresy, nerwy, czas, życie. Nie wierzę w to, co się stało. Najgorsze tylko jest to, że w Szczecinku jest makabryczna sytuacja na rynku pracy i nie wiem, kiedy coś znajdę. JEdna dobra rzecz, póki co- będę dalej z Kubusiem.
Sorki, że nie wiem, co się dziej i profilaktycznie złożę życzenia dla dzieciaczków,k óte mają miesięczniki, ale po prostu nie mam siły. Nie mam siły

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 maja 2007, 10:17

Najlepsze życzonka dla Oli i Bartusia :ico_tort:

Riterko, dziękuję za kawkę. Pyszna :ico_kawa: :ico_haha_02: . Podrzuć jakiś kefirek jeszcze bo łeb po wczorajszej bibie napi**ala :-D

[ Dodano: 2007-05-17 ]
Margo, jestesmy z Tobą.... A, jeżeli można wiedzieć, w której firmie pracowałaś? Tam jest trochę podobna sytuacja jak w Pile, w sumie nie mamy do siebie tak daleko.... Poprostu nie moge w to uwierzyć. Matka po powrocie do pracy ma prawo być przyjęta na swoje stanowisko. Co za chamstwo! :ico_zly:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

17 maja 2007, 10:20

wczoraj piłam , że wracam, dzisiaj będę pić, że mnie zwolnili. Normalnie w alkoholizm wpadnę :ico_zdrowko:
Mam dwa tygodnie na wypowiedzeniu , a później bezrobocie. K...a A chcieliśmy mieszkanie zmienić

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość