Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 maja 2007, 12:14

Kocura Bura, to bardzo dobrze, że praca daje Ci satysfakcje, najgorsze jest robienie czegoś czego się nie lubi.

Eve gdybym sobie przypomniała że mam odsłonić brzuszek to pewno bym to zrobiła, ale ja byłam tak przejęta tym, że w końcu udało sie mi namówić Krzyśka do zrobienia mi zdjęcia, że wogóle wyleciało mi to z głowy. Tak czy siak bez nerwów się nie obyło bo z niego niezbyt dobry fotograf i ustawiał mnie tak, że albo wyglądałam beznadziejnie, albo brzuszka nie było widać :)

Wczoraj byliśmy w Oslo, Norwedzy mieli swoje Święto Narodowe, a potem ze znajomymi mieliśmy grilla. Było tyle różnych pyszności, że jeszcze dzisiaj się ruszać nie umiem :) Za to się wyspałam, że ho ho obudziłam się o 11 i gdyby nie to ze wokoło troszkę głośno było to pewnie bym jeszcze spała :)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

18 maja 2007, 12:23

Świetny brzuszek!!!
Ja jak narazie nie mam jeszcze fotki swojego ale jak tylko zrobie to go napewno Wam pokarzę.Dziś rano sie mierzyłam i mam teraz 99 cm.To wychodzi że powiększam się ok.2 czm tygodniowo. :ico_brawa_01:
Dziś w nocy nie mogłam spać bo strasznie bolą mnie nogi w łydkach i brzusio.Leże i staram sie nic nie robić ale jak przychodzi ból to zaczynam poduszke gryść.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

18 maja 2007, 12:24

Dominisia, no tak to już jest z facetami :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 maja 2007, 12:31

Dominisia, fajny brzusio! Jak sobie pomyślę ja czekałam na brzuszek..., bo nie ma go i nie ma, a teraz rośnie i rośnie....
eve81, mnie też bardzo się podoba Milena, ale mężusiowu mniej i chce,żeby imię było jak najprostsze i nie "zwydziwiane".
Na 15 idziemy do gin!

[ Dodano: 2007-05-18, 12:32 ]
Ależ pysznego pączusia sobie wciągłam! Mniam...

[ Dodano: 2007-05-18, 12:33 ]
A to niespodzianka dla Was! Mężuś wygrzebał. Bardzo mi sie podoba!

http://www.smog.pl/wideo/4190/9_miesiecy_w_20_sekund/

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 maja 2007, 13:58

Kocura Bura jasne że Emilka :-) , to był też nasz typ na dziewczynkę, bardzo mi się podoba to imię. Filmik świetny, szkoda, że wcześniej go nie widziałam, bo kazałabym się fotografować, co miesiąc w tym samym miejscu a później miałabym porównanie jak mój brzuszek rósł :ico_ciezarowka: , hmm, chociaż może jeszcze nie jest za późno (można by było pstrykać zdjęcie co 2 tygodnie)
Eve fajnie że już macie imię dla synka, my ciągle myślimy i jakoś nie umiemy się zdecydować (Aleksander, Dawid, Krzysztof, Mateusz)
Ja dziś mam urlopik :ico_haha_01: , bo byliśmy z mężem samochód rejestrować, później męża do pracy zawiozłam a ja na zakupy, byłam pogrzebać sobie w ciuchach, znalazłam 2 fajne bluzeczki :ico_brawa_01: , później miałam zrobić małe zakupy, ale wyszły z tego 3 napchane torby :ico_olaboga: oj gdyby mnie mężuś widział z tymi siatami, to dostałabym po tyłku :-D mam nadzieje że maleństwu nie zaszkodziło takie dźwiganie ,w końcu rzadko mi się to zdarza.
Mam nadzieje że weekend będzie słoneczny bo mam ochotę posiedzieć na ogródku no i zjeść kiełbaske z grilla.
Kocura czekamy na relację z wizyty u doktorka

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 maja 2007, 14:05

eSKa, ja też dziś w domku siedzę. Rano sobie wygrzebałam 3 bluzeczki po 2 złote. W jedną się nie mieszczę, niestety... A wczoraj kupiłam 2 koszulki po 1 zł... Super, jedna ze Snoopym! Wczoraj byłam też w sklepie z ciuchami ciążowymi, ceny nie za niskie. Ale tak myślę, że dwie takie same bluzki, z których jedna nazywa się ciążowa jest od razu 2 razy droższa. U mnie sa tylko 4 sklepy dla ciężrnych- praktycznie zero konkurencji. Będę musiała sobie coś kupić ekstra na obronę. No,ale ciuszki maja fajne. Dobra, zbieram się już, bo do lekarza czas!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

18 maja 2007, 14:15

U mnie są 2 sklepiki z odzieżą ciążową i to kiepsko zaopatrzone bo nastawieni są na większe rozmiary, tzn od M w górę a ja to przeważnie S potrzebuję :ico_placzek: dlatego ostatnio znalazłam super sklepik troszke dalej ode mnie ale za to pełna gama rozmiarów nawet XS :ico_brawa_01: i ciuszki świetne, no ale te ceny...

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

18 maja 2007, 15:18

hej dziewczyny
pochwale wam się może uda mi się załapać na studia podyplomowe. bardzo bym chciała choć nie bardzo mi się chce uczyć :)
Mój bąbelek kopie niesamowicie, śmiejemy się że chyba jakiś piłkarz :)
Ja zaczynam kompletować garderobę do szpitala dla siebie dla dzidziusia jeszcze nic nie kupuje bo chce to zrobić w lipcu.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

18 maja 2007, 15:47

cześć dziewczynki
a ja właśnie z pracy wróciłam i to po całodniowym szkoleniu. myślałam, że już nie wysiedzę bo mała tak kopała :-D

Kocurka co do imionka to my też obstawialiśmy na Emilkę ale teraz ja jestem zdecydowana na Maję a mój mąż to szkoda gadać bo on jak zwykle wyszukał gdzieś w jakiś książkach staropolskie imię dla dziewczynki i coś mi tu nawija o jakiejś Mszczuji :ico_olaboga: Ale na szczęście to ja mam w tym polu większy wpływ więc Mszczuji na pewno nie będzie :-D

No a poza tym to już się cieszę weekendem i tym, że w końcu będę mogła sobie odpocząć i może też zjeść jakiegoś grillka :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

18 maja 2007, 18:43

ojej nie wiedziałam nawet że imię Emilka jest tak popularne, bo my tez o nim myśleliśmy, ale ze ma być chłopiec to będzie Jan (chyba że się mi odwidzi :)
Kurcze mam wrażenie że już o tym pisałam... Tylko nie umiem sobie przypomnieć czy tutaj czy gdzie indziej...

Mszczuja?? To wogóle jest takie imię?? Paulina a Twojemu Ukochanemu to ono rzeczywiście się podoba czy tylko sobie tak żartuje??

Kocura Bura jak po wizycie u doktorka??

No Ewasiek gratulacje, nie wiedziałam, że Ty taka zdolna jesteś :)

eSKa to Ty taka malutka kobitka jesteś?? Stąd Twój nick??

ło rety jaka ja ciekawska dziś jestem :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość