Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 maja 2007, 12:36

a u mnie coś gardełko zaczęło szwankować, kupiłam w aptece tantum werde do ssania, ale zapisałam się też do lekarza ogólnego na jutro, dmucham na zimne, nie chce żeby się rozwinęła jakaś infekcja w gardełku.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

24 maja 2007, 13:07

Betti odpoczywaj, wszystko będzie dobrze, tylko leż :)
Trzymamy kciuki.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

24 maja 2007, 16:00

Mamo Zuzi jak egzamin?? W Norwegii aborcja jest dozwolona do 12 tygodnia ciazy, nie wiedzialam ze w Szwecji wolno tak dlugo... Przeciez wtedy dzidzia jest juz bardzo duza i ciaze widac, troszke to dziwne dla mnie. Nie chodzi mi o plec, bo akurat ja znamy, powiedzieli nam ostatnio z bedzie to chlopiec :)

Betti uwazaj na siebie kochana i duzo odpoczywaj!

Ja wczoraj zaczelam zazywac antybiotyki i czuje sie beznadziejnie, jutro musze zadzwonic do mojego lekarza. Mam takie napady raz goraca, ze oblewa mnie pot a za chwile mi przerazliwie zimno. Wogole jestem slaba i nie mam na nic sily... Wogole ostatnio mam bardzo duzo wydzieliny takiej gestej, grudkowatej i dzis czuje lekkie swedzenie, nie nadazam z wymiana wkladek, mam nadzieje ze wszystko jest w porzadku... chyba ze to przez te lekarstwa... Moze orientujecie sie czy to normalne??

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

24 maja 2007, 16:49

Dominisia ja na twoim miejscu poszłam bym do lekarza, bo może to jakaś infekcja bakteryjna. Ja cały czas biorę jakieś tabletki dopochwowe z antybiotykiem, bo jak tylko przestanę to zaraz mi się jakaś infekcja przyczepi. Może lepiej to sprawdzić.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 maja 2007, 18:56

Betti, dbaj o siebie!
ulamisiula, gratuluję synka!
Ale gorąco! Musiałam sie na chwilke położyć jak wróciłam z pracy. Na szczęście jutro wolne.

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

24 maja 2007, 20:00

Ja zawsze się kładę jak wracam z pracy, naszczęście mamy chłodną sypialnię wię jest super, Betti, napewno będzie dobrze, wiem że nie jest ci łatwo ale przetrzymasz to, zaglądaj częściej na forum, bo czas z nami płynie szybciej:)
Dominika ja też jestem tego samego zdania, idź do lekarza, bo taka grudkowata czy serowata wydzielina nie wróży nic dobrego i do tego jeszcze to swędzenie. Nie ma cotakie rzeczy trzeba zbadać.
Ja dziś byłam u gina, wszystko jest ok, za dużo mi się przytyło, bo aż 4 kg w miesiąc, a powinno się tyć 2kg na miesiąc, brzuszek też mam za duży jak na 25 tydzień:((( należę do wielorybowatych. Ale najważniejsze że lekarz nie ma do mnie zastrzeżeń

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

24 maja 2007, 20:07

Gosia nie tylko ty jesteś "wieloryb", mnie wszyscy mówią że mam brzuch jakbym miała zaraz rodzić :-D . Moja mama nawet mówi że mam za duży brzusio. Co prawda nie przytyłam dużo, bo ważę dopiero 62 kg, a jak zachodziłam w ciążę to 60 kg a w pasie 100cm. Tylko brzusio mi rośnie a nie po bokach nic nie nabrałam. Ale moja pani gin. też mówi że to ok. :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

24 maja 2007, 20:51

Dzieki dziewczyny, bede musiala zrobic tak jak mowicie... Dobrze ze jest TT bo ja bez niego to bym chyba w Norwegii zginela

Gosiu ja przez miesiac nadrobilam 6 kilo ktore stracilam na poczatku ciazy i dodatkowo doszedl jeszcze jeden kilogram... Czyli w sumie 7 przez miesiac to dopiero jest wyczyn... :ico_wstydzioch: Ale rosnie mi tylko brzuszek, do tej pory miescilam sie w stare spodnie, a w niedziele nagle wszystkie okazaly sie za male... Mezus moj sie z tego cieszy :-D Ja juz przed ciaza nalezalam do wielorybowatych wiec teraz to juz chyba nie przynaleze do zadnej klasy :-D

A ja moge spac caly czas... Dzis u nas strasznie ponuro a przez to jeszcze bardziej sie chce do lozeczka...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

24 maja 2007, 21:32

Hej laseczki, a ja to przy Was szczypior jestem :ico_placzek: Ale dzidzia na usg dokladnie taka jak trzeba na wiek ciazy. Widocznie tak jak z Zuzia mam malo wod plodowych i stad maly brzych. Poza tym ja przed ciaza decha na brzuchu bylam, jak napielam miesnie to he he mozna by sobie reke zlamac, stad ten moj maly brzusio, miesnie trzyamaja go w ryzach i tyle. Wieczorem tylko troche mnie bardziej wybrzusza, po calym dniu latania po miescie i domu.
tak, w Szwecji jest jedno z najbardziej liberalnych praw aborcyjnych. Normaknie mozna usunac do 16 tygodnia ciazy, a w przypadkach wyjatkowych, po konsultacji psychologicznej i innych az do 26 tygodnia ciazy. Dlatego nie chca mowic plci wczesniej i ich rozumiem.
U nas pogoda nawet, nawet, jutro ma byc 2o pare stopni, wow :ico_oczko:
Z dolegliwosci ciazowych to tylko zgaga mnie meczy wieczorem po zazyciu witamin no i brzusio ciagnie jak sie nabiegam (ostatnio duzo niestety). :ico_noniewiem: Juz nie moge doczekac sie wkacji i byczenia na plazy w polcieniu z woda w lapce, :ico_brawa_01:
Egzamin posedl mi chyba dobrze. Pod koniec tygodnia jak dobrze pojdzie zaczynam nastepny etap kursu szwedzkiego jako drugiego jezyka ojczystego. Ciekawe jak mi pojdzie.

A ja zajadam sie teraz sliwkami a w nocy czuje ze bedzie bol brzuszka, no coz, ale lakomstwo wygraywa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

24 maja 2007, 22:04

cześc :ico_ciezarowka:
ostatnio jestem zabiegana i nie mam siły ani czsu troszkę poklikać :ico_wstydzioch:
ULAMISIULA gratuluję synka :ico_brawa_01:
BETTI tobie również :ico_brawa_01:
MAMOZUZI :ico_brawa_01: za pomyślny wynik egzaminu :-D
a tak wogóle to mój mały już tak się wierci i kopie,że przegina nawet czasem :-D czuję ,że już ma troszkę ciałka i dużo siły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja już mam brzuszek duży,naprawdę duży :ico_olaboga: ale cóż niech rośnie dariuszkowi na zdrowie
DOMINISIA te upławy to zakażenie grzybiczne,jak np. jesteś osłabiona a organizm wyjałowiony,lub przy braniu antybiotyków,to ciach i jest to paskudztwo,wystarczą globułki dopochwowe i po sprawie,możesz pić jogurty, najlepiej actimel,zależy jak kto lubi :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość