Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

25 maja 2007, 14:35

Tylko że to właśnie nie jest takie proste bo ja mam już dwójka dzieci i każda moja wizyta u ginekologa wiąże się z tym że już o 6:00 rano mąż zawozi mnie do mojej mamy a ja wtedy szybciutko lecę do mojego ginekologa a to jedyny ginekolog w pobliżu a za bardzo nie chce przemęczać mojej mamy moimi dziećmi (wiek) no a mój maż pracuje całymi dniami wraca do domu dopiero koło 20:00 no ale czekam do jego urlopu bierze go akurat w lipcu kiedy będę już po 20 tyg abyśmy mogli razem zrobić to usg 4D no i dobrze bo przynajmniej pójdziemy do bardzo dobrego lekarza i on nam sporo powie no ale widzisz tak to jest jak ma się dzieci i jest się zdanym tylko na siebie ale mam nadzieje że wszystko będzie ok następna wizyta u mojej cudownej ginekolog 14 czerwca kiedyś nie mogłam sie doczekać wizyty aby się czegoś dowiedzieć o dzidziulce teraz idę bo muszę :ico_zly:

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

25 maja 2007, 20:07

Ika ja mialam raz krwisty uplaw 3 tygodnie temu przestraszylam sie troche ale przeczytalam potem w takim magazynie dla kobiet ze takie plamienia wystepuja to sie uspokoilam,ale Ika zapytaj jeszcze raz tej lekarki a jak nie zareaguje to walnij jej w leb(przepraszam za bezposrednosc)- ignorantka jedna nie rozumieja ze dla nas ta ciaza jest najwazniejsza na swiecie i chodzi tu o zdrowie naszych dzieci i nasze.Ika ja tu nie mam lekarza tylko polozna bo ginekolodzy nie zajmuja sie prowadzeniem ciazy,nastepna wizyte mam za 2 miesiace ale w razie co to mam jej numer telefonu i moge sie kontaktowac z nia bez problemu.
Jak wczoraj badala bicie serduszka to maluszek kopnal w ten maly mikrofonik rozbojnik zniej lub z niego.
Dziewczyny myslalyscie juz o imionach? pozdrowionka!!!!!! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

25 maja 2007, 20:14

Ika, faktycznie zmień lekarza. Krew to nie jest dobry znak. Ja bym już była na ostrym dyżurze. Z reszta tak mi moja gin powiedziała. Że bóle i kłucie są całkowicie normalne i nie ma czym się niepokoić póki nie poaże się krew. Ale kiedy się pokarze trzeba jechać natychmiast.
O upławach też mówiła, że jak są białe to normalne, ale jak żółte albo smrodliwe to trzeba powiedzieć lekarzowi, ale pośpiechu nie ma. Ja jak mialam smrodliwe to dostalam leki dopochwowe na kilka "Clotrimazol" i przeszło. To jakieś grzybizne sprawy, częste w ciązy, infekcje pochwy

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

25 maja 2007, 20:20

Ja myślałam :-D Dla dziewczynki Lenka a dla chłopczyka Maksymilianek.. tylko ze mój mąż stwierdził ze musi srawę tez przemysleć a jak sie go pytam czy ma już jakieś typy, to zawsze mówi że jeszcze pracuje... :ico_noniewiem:
Mam nadzieję ze do urodzin wybierze :ico_sorki: , bo przeca nie bede do dziecka mówic przez TY :-)

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

25 maja 2007, 20:31

ha ha pontoniczek ale mnie rozbawilas!!! Ja dla dziewczynki mam juz imie Sonia a dla chlopczyka tylko prosze sie nie smiejcie moj maz jest Walijczykiem wiec on wybral tym razem(bo dla pierwszego synka to ja wybralam Marek),Iago(Jago) albo Cynwal,pontoniczek ja to dopiero mam problem. :ico_olaboga:

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

25 maja 2007, 20:42

no to faktycznie masz duuuuzy problem, bo nie wiem czy takie imiona beda chcieli zarejestrowac

[ Dodano: 2007-05-25, 20:43 ]
aa!! ty nie mieszkasz w Polsce! A to spoko
to nie wiem czemu masz problem. Mi sie podobają bardzo oryginalne
:-D

ewita76
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 15 mar 2007, 16:50

25 maja 2007, 22:05

Oryginalne ale nie wiem czy ksiadz bedzie mial jakies obiekcje jak przyjdzie mi dzidzie ochrzcic .Bo chrzest to tylko katolicki i w Polsce,maz jest metodysta.

Awatar użytkownika
Agata27
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 kwie 2007, 12:13

25 maja 2007, 22:15

Ika202 co do tych rozmiarow i skrotow to :BPD =wymiar dwuciemieniowy, FL (długość kości udowej, BPD - wymiar dwuciemieniowy główki (średnica główki; odległość od boku do boku główki) tu sa interpretacje roznych wynikow,
http://nasz-bocian.pl/modules.php?name= ... c&p=202124
JA dzis bardzo sie uspokoilam - zrobili mi to usg genetyczne plus pobrali krew na 3D i powiedzieli, ze wszystko jest dobrze i nie potrzebnie tak mnie poprzedni lekarze nakrecili ... ufff odetchnelam z ulga :-) w lipcu mam jeszcze raz kontrolne to usg genetyczne- suuper sprawa tak dokladnie widac kazdy paluszek dzidziusia - ze mozna samemu policzyc:) takie przyblizenia. Dodam, ze wszystko odbylo sie z NFZ w szpitalu w Poznaniu - leczylam sie tam wczesniej takze z PCO i grosza nie musialam wydac - to cudownie, ze w naszym kraju istanieja takie placowki - ja mam do Poznania ponad 130 km, ale i tak warto jest dojezdzac- szkoda tylko, ze nie bede tam rodzic.
Co do uplawow to czytalam w poradnikach, ze norma sa takie bialawe i bezbarwne i bezzapachowe inne trzeba zglaszac lekarzowi.
Trzymajcie sie zdrowo - pozdrawiam paa

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

26 maja 2007, 09:09

Agata27 A bo ci lekarze to czasem nadgorliwi są. Straszą niewiadomo czym a potem sie okazuje że wszystko w porządku.
Ewita76 poszukaj w jakiejś księdze imion (ale katolickiej) bo być moze są tacy swięci i nawet o tym nie wiesz.. A imiona są tak niektóre dziwne i niecodzienne ze aż można sie zdziwic mocno. Życzę owocnych poszukiwań :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 maja 2007, 10:11

Agata27, Dzięki :-D Dziewczyny wy jesteście nie do podrobienia :ico_brawa_01: a co do imion to od samego początku wiem że będzie córa i ma mieć na imię Angelika :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość