mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

04 cze 2007, 19:20

Dominisia, ja tez sie bardzo ciesze ze Was mam :ico_haha_01:
a wozeczek tak fabrycznie smierdzi ze chyba go nie bede pakowala w karton tylko nakryje czyms od kurzu i postawie w jakims kacie zeby zdarzyl wywietrzec....
A jakich zamierzacie uzywac kosmetykow dla dzidzi??? Macie jakies faworyty?

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

04 cze 2007, 22:43

wrrrr cos mnie zaraz trafi.. gdzie jest moja wiadomosc??

To o kosmetykach napisze jutro, teraz tylko moj brzuchol
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-04, 22:46 ]
A oprocz brzuchola wszystko pozostale, sorki za ten negliz, ale mezu akurat dorwal aparat jak szlam do lazienki, dlatego nie ma mojej buzki bo mialam straszny rozgardiasz na lebku...

Ja mam Nivee siostra polecala, rodzice kupia mi w Polsce bo tutaj widzialam tylko dwie firmy w tym Johnssona, a ceny dosc wysokie.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

05 cze 2007, 07:25

Cześć dziewczyny. Wczoraj trochę mi się zeszło u gin. a później M. jeszcze siłą mnie zaciągnął do teściów :cry: Według mojej pani doktor wynik z obciążenia glukozą nie jest za ciekawy i kazała mi go powtórzyć. No i kazała ograniczyć słodkości, akurat teraz gdy mam na nie ochotę :ico_haha_01:
A co do brzusia, to nie jest mi ciężko, a tak w ogóle to on rośnie tylko do przodu, boki są takie same jak przed ciążą. Moja mama czasami mówi że mam za duży brzusio, ale ważne żeby bąbel miał wygodnie :-D A chyba ma bo często się wierci i kręci, już nawet ręka M. nie pomaga żeby się uspokoił :-D A tak wogóle to mam tylko 103 cm w pasie i waże 63 kg, więc chyba nie tak za wiele :ico_brawa_01:
Widzę że u was kupowanie już dawno sie zaczęło a ja jeszcze nic dla bąbla nie mam, dopiero zamierzam po Bożym Ciele zacząć kupować. Jeżeli chodzi o kosmetyki to koleżanka poleca mi bardzo serie Oilatum, ona używa przy swoim Mateuszku i jest bardzo zadowolona. Tylko trochę drogie są kosmetyki z tej serii. Ale czego się nie robi dla bobaska :-D
Ale się rozpisałam, pozdrawiam :ico_ciezarowka:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 cze 2007, 08:42

Ewasiek, hihihi, no zalamalas mnie. Ja mam 91 cm hehehe :-D :-D :-D I tak sie zastanawiam czy dociagne w ogole do 100 cm dzien przed porodem :ico_noniewiem: Ale ja bron boze nie twierdze ze masz ZA duzy brzusio. To sprawa bardzo indywidualna i dopoki lekarz mowi ze jest ok to jest ok. Wczoraj patrzylam na zdjecia z poprzedniej ciazy i znalazlam takie z 25 tygodnia ciazy, gdzie widac doskonale brzusio, i ... wiecie co teraz mam o wiele wiekszy niz mialam w pierszej ciazy.... Wiec i tak jest ok (musze sie pocieszac hihihi).
Dominisia, masz fajniutki brzucholek :ico_brawa_01: Taki zgrabniutki moim zdaniem :)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

05 cze 2007, 09:12

Powiem wam że bardzo lubię mój brzusio :-D i już się do niego przyzwyczaiłam :-D
I broń Boże się nie obrażam, tylko w sumie fajnie mieć taki brzusio. Ludzie patrzą na mnie jak bym miała zaraz urodzić :-D Ostatnio spotkałam znajomego i stwierdził że pewnie mam bliźniaki :ico_haha_01: A tu mój bąbel sam pływa w swoim prywatnym baseniku. Zmykam, bo muszę iść do pracy zanieść zwolnienie i wypełnione dokumenty do Zusu. Wczoraj mnie o to księgowa ścignęła, więc pani gin. mi wszystko wypisała, wypełniła.
Uciekam, pa

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 cze 2007, 09:24

ewasiek pisze:tylko w sumie fajnie mieć taki brzusio. Ludzie patrzą na mnie jak bym miała zaraz urodzić

Masz racje, ja to nie mam szans aby ktos mi w tramwaju miejsca ustapil a czasem ledwo stoje.... :ico_olaboga: Milego dnia i papaty!!!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

05 cze 2007, 09:42

Ulamisiula przepraszam, że dopiero dzisiaj ale wysyłam ci informację na PW jak sobie radzić z uporczywym ZUS-em :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

05 cze 2007, 09:43

Paulinka, czy ty smarowalas sie jakims samoopalaczem czy naturalnie tak fajnie brazowiutka jestes???
No i pytanko: czy ktoras wie czy mozna sie wysmarowac balsamem brazujacym (np takim Dove z dodatkiem samoopalacza).... Mam i ne wiem czy moge uzywac.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

05 cze 2007, 09:58

mama_zuzi1980, ja moje nogi traktuje takim sprayem brązującym, bo myślę,że to nie może zaszkodzić (chyba, że moim nogom!).
Tylko raz mi się zdarzyło w ciąży,że ktoś mnie chciał przepuścić w kolejce, ale odmówiłam (w kolejce do lekarza, ale byłam druga, więc głupio mi było korzystać).
Trzymajcie kciuki dziś o 18.30! Egzamin z Unii Europejskiej! I jeszcze czeka mnie podróż do Krakowa bardzo rozkopaną "czwórką", brrr....

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

05 cze 2007, 10:01

mama_zuzi1980 nie smarowałam się ale jak byłam w długi weekend majowy w Zakopanym to mnie tam słonko dorwało i troszkę opaliło :-D

a co do opalacza to spokojnie można używać. Myślę że to w ogóle nie zaszkodzi - najwyżej dzidzia jak się urodzi to będzie czarna he he :-D

[ Dodano: 2007-06-05, 10:05 ]
aha! dziewczynki zapraszam też do wpisywania się do kasi.k na forum 120 dni kontynuacja... :-D tutaj macie linka:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... sc&start=0

jak zobaczycie przy tym odliczaniu jak czas szybko pędzi to się dopiero przerazicie he he :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość