justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 cze 2007, 14:15

mojej siostry maly ma 7 miesiecy a ona mowi ze jeszcze nie przespala calej nocy odkad sie urodzil :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 cze 2007, 14:24

moi chłopcy od 3 m-ca przesypiali prawie całe noce do godz. 5-6 rano to i ja miałam lux, mogłam się wyspać, ale za to w dzien spali po 15 minut!!!!!!!!!! ciekawe jak teraz będzie?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 cze 2007, 14:28

moja gwiazda do tej pory śpi po 2-3 godziny dziennie, a do 14m-ca karmiłam ją piersią również w nocy, wiec nie byłam bardzo długo wyspana

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 cze 2007, 14:38

Marcelowi w ciągu dnia wystarczy tylko godzinka spanka.w nocy nie mam z nim problemów, bo od dawna przesypia noce. mały problem jest tylko z zasypianiem, tak jak pisałam ci Basiu, że mały zasypia przy mnie...

[ Dodano: 2007-06-11, 14:39 ]
no chyba że jest padnięty to juz mu wszystko jedno czy leży koło niego tata, mama czy ...miś :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 cze 2007, 14:42

u moich koleżanek np. dzieciaki nie śpią w dzień w ogóle
a ja tam zostawiam te sprawy małej, jak chce spać to niech śpi, wtedy dzieci rosną, jak mówi moja babcia
no lecę wreszcie na te lody
do usłyszonka za chwilę

[ Dodano: 2007-06-11, 15:16 ]
już jestem, lodziki niezłe, ale troszkę za dużo cukru dali na łaknienie

[ Dodano: 2007-06-11, 15:17 ]
ojjojoj.. już po 15, na obiadek czas i do domku
no to sie zbieram, miłego popłudnia :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 cze 2007, 15:32

heloł babeczki
ja tez sie martwie tym ze nie schudne tym bardziej ze mam tendencje do tycia :ico_placzek:
a co do niespania to ze mna jest tak dziwna historia ze ja wogole przed ciaza, to musialam spac ok 9 godz, aby sie wyspac !!!
a odkad jestem w ciazy to starczaja mi 4 godziny :ico_brawa_01: taki to cudowny organizm maja kobiety :ico_haha_01:
a tak na marginesie : oststnio ogladalam program o dzieciciach itp i tam mowiono o tym ze kobiety ktore karmia piersia w nocy wysypiaja sie poniewaz zaraz po kamieniu kobieta zapada w gleboki sen i nie przechodzi tych wszystich poczatkowych faz snu. nie dotyczy to ani naszych mężów ani innych pomagajacych przy dziecku w nocy osób. tak to sobie matka natura wykombinowała :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 cze 2007, 17:10

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To dobre!!! Pomysle o tym jak juz bede zupelnie padnieta! :-D :-D :-D
Ja jesli chodzi o nocne spanko moich pociech to od 6miesiaca zycia dzieciakow wysylam tate, a jak ja ide to sprawdzam tylko czy pupa czysta i mowie ze cyca nie bedzie (wstretna ze mnie mama!!!) i ze rano dostanie na sniadanko! Z synem trwalo to tydzien, corcia byla bardziej uparta i przez miesiac tato byl niewyspany! :-D Potem to nie ma problemow ze spankiem! No a z zasypianiem z synem nie bylo wogole klopotu, bo on lozko lubil (tylko w nocy, w dzien nie spal tzn bardzo malo) i sam sie pchal do spanka :-D A corcia to zasypiala przy piersi do 2latek i potem z misiem! :-D :ico_brawa_01:
Wspolczuje jak trzeba zasypiac dzieci, ale prawda jest, ze czasami sa takie momenty, ze dzieci to prawdziwe przylepy i ciezko jest odmowic! Moja corcia nawet teraz probuje i mowi, ze jej siostrzyczka to ma szczescie, bo caly czas z mama spi! :ico_szoking: Meczyla mnie z tym przez kilka dni wiec kupilam pierwsza lalunie dla dzidzi i moja cora jej pilnuje w nocy i ma ja nauczyc grzecznego spania! hihihi!!! Tak zeby pozniej Amalia ladnie mi spala w nocy! :-D Zadzialalo i jest spokoj! :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

11 cze 2007, 17:16

To wszystko zależy też od dziecka. Moi rodzice byli ze mną baaaardzo biedni, bo przez całe 3 miesiące od narodzin miałam kolkę i w ogóle nie przesypiałam nocki i kładłam się dopiero koło 5 rano. Wtedy wstawał mój brat i darł się w niebogłosy tak samo, jak ja wcześniej :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 cze 2007, 17:22

Bardzo dobrze wymyslilas Anula :ico_brawa_01: No a ja to nie mowie jaki ze mnie spioch ba az wstyd. :ico_wstydzioch: Ale jak trzeba wstac to wstaje,ale zlagodnialam przez ciaze i w ogole jestem bardziej wyrozumialsza i mysle ze cierpliwsza choc egzamin przde mna :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 cze 2007, 17:34

no a ja zawsze spioch byłam a teraz w ciąży to jeszcze wiekszy jestem, bo bym mogła nawet do 13 spać, tylko już mnie kości od tego ciagłego lezenia bolą :-D no ale chyba organizm wyczuwa ze się musi za wczasu wyspac, bo później juz takich przywilejów nie bedzie :-D
a tendencje do tycia to ja też mam ale na razie nie marwie się tym, moze samo spadnie, a jak nie to wtedy bede się przejmowac :-D narazie mozna sobie na lodziki pozwalać :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość