lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 00:04

kasia lenka lasencja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 cze 2007, 00:15

kaasiaa79 pisze:.raczej bym sie martwila o położne, czy im czasem nie przyfasolisz jak bedzie bolalo

:ico_smiechbig: nic mi nie mów Kasia, ale znam siebie i tez sie bardziej obawiam o polożne, lub mojego Jacka, czy nie bedzie wyglądał po porodzie jak Gołota, bo moge Go czasem " pogłaskac" za to co mi " zrobił" :ico_smiechbig:
kasia a te naczynia to zostaw w zlewie, moze sie Twój kapnie, ze same sie nie umyją :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-06-12, 09:17 ]
dzien dobry lalunie
a Wy jeszcze spicie?????
Lucy Ty zawsze taki ranny ptaszek jestes !!!!!
Jasnie Pani wstawajta szkoda dnia :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 09:32

marta ja juz nie spie...jakos nie moge :-D w nocy mnie taka zgaga obudzila,ze musialam rennie wziac he he ale jak fajnie dzis chlodno :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 cze 2007, 11:00

martuchafrost, ja tez juz nie spie, ale cos problemy z TT mialam i nie chcalo mi sie wczesniej zaladowac. ja z jakas energia sie dzis obudzilam i lece zalatwic jeszcze kilka spraw na miescie, moze upal mnie nie zabije :ico_oczko:
kaasiaa79, normalnie nie poznalam Lenoslawy :ico_brawa_01: musisz czesciej wklejac jej zdjecia, bo chyba nastepne planujesz przed komunia. ale to juz prawie dorosla kobieta, nawet biustonosz ma :ico_brawa_01: zarabiste zdjatka.
a mezusia juz laskawie postraszylam wczoraj sms'em i do tej pory odpowiedzi nie dostalam, wiec pewnie jest w szoku :ico_szoking: pewnie cos na gg dzis odpisze...
lucy23, czyli dobry wrozbita ze mnie - remont chca zrobic.
Czy ilonka nie za dlugo sie wczasuje? wie ktos cos o niej?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 cze 2007, 11:09

kasia lenka urocza:):):)
jasnie pani niezle, lucja chyba bedzie rekordzistka z tym przeterminowaniem...
marta ja przywalilam s. w szpitalu z piesci w ryj :ico_noniewiem: bo jak mialam skurcze to mnie glasskal po rece a ja nie chcialam zeby mnie cokolwiek dotykalo bo czulam to strasznie... a on glaSKA WIEC JA MU ODWINELAM bo nie moglam jhihihi :ico_noniewiem: sorki za caps

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 cze 2007, 11:10

lucy23, czyli dobry wrozbita ze mnie - remont chca zrobic.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jasnie pani uwazaj na miescie,bo jak ci np wody odejda :ico_olaboga: ja to mam schize z tymi wodami jak madziorka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 cze 2007, 12:43

hej dziewuszki
na szybko was poczytalam... zaraz powinnam wychodzic ale oczywiscie jeszzce niegotowa jestem hihi polykam sniadanie i na tt zerkam hihi
lenka jest przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jasnie pani super ze corcia poczeka na tatusia

julie_377 pisze:ja przywalilam s. w szpitalu z piesci w ryj bo jak mialam skurcze to mnie glasskal po rece a ja nie chcialam zeby mnie cokolwiek dotykalo bo czulam to strasznie... a on glaSKA WIEC JA MU ODWINELAM bo nie moglam jhihih
lucy ale fajnie ze mieszkanko wypali :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

niezla jestes julie!!! :ico_brawa_01: :ico_smiechbig:

dobra dziewczyny to ja zmykam do londynu.. odezwe sie wieczorem...

aha lucy.. adama siostra dowiadywala sie u znajomej w polsce neonatologa (chyba jakos tak to sie nazywa) o tego paciorkowca... i w polsce podchodza do teho tak samo... lepiej zeby nam wody nie odeszly... bo wtedy moga nie zadrzyc z antybiotykiem... :ico_placzek: i w ogole dola zlapalam.. bo teraz to mam sie modlic o skurcze a nie odejscie wod i o dlugi porod... bo jak bedzie za krotko to maluszek moze sie zarazic!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: troche sobie poryczalam... :ico_placzek: :ico_placzek: aha i ona mowila , ze tego paciorkowca moglam nawet na basenie zlapac...
dobra ale dzis mi lepiej... badzmy dobrej mysli ..buzka papapa milego dnia

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 cze 2007, 12:43

martuchafrost, mój mąż sie nie kapnie, dopkoki naczyc nie zabraknie :ico_oczko: powiedziałam, ze ja śmieci nie wyrzuce i od wczoraj żyją już własnym życiem w koszu, boję się tam zajrzeć :-D
Lucy wiem co s o zgadze, bo ja litrami w nocy wode pilam tak mnie suszylo, jak na kacu :ico_haha_01: a moze ty popijasz sobie mamuska? :-D :ico_zdrowko:
Julie! :ico_szoking: no to tego nie wiedzialam, to znaczy, ze tatus tak zarobił od ciebie :ico_smiechbig: spodziewam sie, ze u Marty bedzie to samo, tylko zahaczy jeszcze pięścią o personel medyczny :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), Ilonka wraca jakos po 20 czerwca, czyli juz niedlugo! Vinee to pewnie nie poznamy :ico_oczko: biedny ten twoj mężuś juz sie nastawił, ze Łucja na świecie, a tu klops :-D pewnie teraz paznokcie obgryza :ico_oczko:
a co ty tak zalatwiasz? gorąco dzisiaj, uwazaj na siebie! :ico_ciezarowka:

ja sie wlasnie szykuje do rodzicow, nadmucham lence basenik, bo dzis siedziala na balkonie w misce :ico_haha_01:
do wieczorka, pa! o wlasnie male wstalo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

12 cze 2007, 12:43

witajcie !!
mam pytanie czy wiecie ile jest platnego macierzynskiego w anglii bo szefowa mowi ze mi przysluguje 26 tygodni a slyszalam ze mialo byc wiecej od niedawna i moze ona chce mnie oszukac ??
czekam na odpowiedzi z gory dzieki!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 cze 2007, 12:58

swabsia od 1 kwietnia 39 tyg.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość