ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

15 cze 2007, 17:23

Plastelinka na pewno wszystko bedzie dobrze.Nie martw sie na zapas, a pomyśl sobie że pobyt w szpitalu wyjdzie Wam obu na zdrowie.Potraktuj to jak wczasy zorganizowane.Zobaczysz wszystko będzie ok. :ico_buziaczki_big:
A to ode mnie i Benia.Wracaj szybko do nas.I trzymaj sie.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 cze 2007, 17:36

Plastelinko :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: trzymaj sie kochana. Musi byc wszystko w porzadku!!!! Jestes pod dobra opieka w AM, to dobrze. I choc to musi byc strasznie lezec w klinice przez dluzszy czas to pomysl ze jak juz urodzisz Dzidzie bedziesz z nostalgia wspominac to byczenie sie w loziu :-) rozumiem ze sie denerwujesz, kazdy by to robil, ale nerwy teraz niestety nic nie dadza a pozytywne nastawienie bardzo duzo. Trzymam mocno kciuki!!!!! I informuj nas co slychac, pusc od czasu do czasu smska do ktorejs z dziewczyn ok??? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 cze 2007, 18:53

Plastelinka, odpoczywaj, Kochana! Napewno wszystko będzie dobrze!
Ja też dalej łykam witaminki Centrum Materna i tyle. A kwas foliowy to łykałam przed ciążą przez parę miesięcy, a teraz takie kompleksowe wystarczą, bo tam jest aż nadto kwasu.
A my już prawie jesteśmy pewni,żę nasza córunia będzie mieć na imię Zuzia.

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

15 cze 2007, 19:33

Witajcie dziewczny
Plastelinka nie przejmuj się wszystko będzie dobrze, bądź silna bo to ważne dla twojego maleństwa:) pod opieką lekarzy będziesz bezpieczniejsza niż w domu. Trzymamy kciuki za WAS:) trzymajcie się cieplutko:)
Wszystkim mamom które miały bądź mają sto dni do rozdwojenia życzę miłego odlicznia:) (czemu nie chcą mi emocony wyskakiwać? wrrr!!!)
Mamo zuzi, ja się nie wypowiem na temat tego imienia bo moi rodzice tak nazwali owczarka niemieckiego:) więc to imię tylko z nim się kojarzy.
Ja również zażywam Prenatal, przed ciążą kwas foliowy i przez pierwsze 3 miesiące, a poźniej już tylko witaminki, bo kwas foliowy one już w sobie mają. Dziś upał niemiłosierny. Mam jeszcze tydzień pracy, ale teraz mam trochę roboty, wiecie... dziennik pouzupełniać, arkusze ocen, sprawozdania, świadectwa, oceny, poprawy, oceny z zachowania, nagrody książkowe, bieganina niesamowita. Ale jakoś to przetrzymam. Miłego weekendu życzę. Acha a ja kupiłam trzy rzeczy
http://www.allegro.pl/item202240954__el ... cjami.html

http://www.allegro.pl/item203613824_fot ... _13kg.html

http://www.allegro.pl/item201645029_lez ... ecku_.html

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 cze 2007, 19:37

mama_zuzi1980, mnie imie Bruno się podoba, nawet moja babcia nam takie imie proponowała dla naszego malucha, ale my pozostajemy przy Szymonie :-)

Plastelinka, napewno wszystko będzie dobrze, trzymamy mocno kciuki.

[ Dodano: 2007-06-15, 19:44 ]
gosiaperelka, no proszę jakie ładne zakupy :ico_brawa_01: widze że zaczyna się sezon na wydawanie kaski :-D

dziewczyny czy wam też puchną stopy w te upały? bo ja nigdy nie miałam tego problemu a teraz strasznie mnie to męczy.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 cze 2007, 19:45

Plastelinka niczym sie nie martw Kochana, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze, ze jestes pod dobra opieka. Ja tez mam problem z tarczyca, co prawda nie jest to oni nadczynnosc, ani niedoczynnosc, mam kilka malych guzkow, ale lekarze w Norwegii w sumie to olali... Przypuszczam, ze gdyby to bylo grozne to moze by sie zainteresowali. U mnie wszystkie kobitki w rodzinie mialy jakies problemy z tarczyca. Siostra rok przed urodzeniem coreczki miala usunieta tarczyce, a Zosienka urodzila sie zdrowa, potem tylko byla troszke marudna, bo siostra ciagle na lekach, ale zmniejszono jej dawke i mala jest juz spokojniejsza.

Gosiu, wiesz jak ja lubie ta Twoja prace, jeszcze w czasach szkolnych zajmowalam sie dbaniem o dziennik, pod koniec roku to ja zawsze wypelnialam arkusze i wypisywalam swiadectwa, strasznie lubilam ta prace. A masz jakas klase w ktorej jestes wychowawca?? No i wogole to chcialam Ci powiedziec, ze z tych Twoich zakupow to najbardziej sie zakochalam w poscieli, cudna!!! Wogole nie myslalam o poscieli do wozeczka... To jakies niezbedne?? W sumie widze ze cena dosc przystepna wiec chyba dopisze do swojej wielgachnej listy :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 cze 2007, 20:02

gosiaperelka, piękne zakupki! Chyba tylko ja jeszcze nic nie mam. Ale zabiorę się za wszystko w lipcu...
eve81, mnie też stopy puchną i paluchy chyba też, bo nie mogłam dziś zdjąć pierścionków ani obrączki.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 cze 2007, 20:21

Gosiaperelka, super zakupy :ico_brawa_01: wlasnie mi sie tez podoba ta posciel, ale ... do mojego nosidla w wozku chyba sie nie zmiesci, raczej kocyki predzej bede uzywala. Mam taki jeden gruby hiszpanski, jeszcze po zuzi ale jak nowy i dwa ciensze polarkowe. Mam nadzieje ze mi to wystarczy. Lezaczek tez fajny a jaka cena korzystna :ico_brawa_01:
Ja , odpukac , nie mialam ani z zuzia ani teraz z opuchliznami,a rwecz odwrotnie pierscionki mi z palcow spadaja :ico_sorki: Oby tak dalej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

15 cze 2007, 20:43

mama_zuzi1980, a ja musiałam już zdjąć obrączke teraz w te upały taka ciasna się zrobiła :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-15, 20:49 ]
i aktualne moje zdjęcie, już nie będę anonimowa :-D
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2008, 10:43 przez eve81, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 cze 2007, 21:45

Eve bardzo dobrze, ze sie ujawnilas :) Bo nie ma czego skrywac, ladna kobitka z Ciebie i brzucholek masz przesliczny, bardzo zgrabny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosiu Perelko, napisze Ci tak jak kiedys mi Mama_Zuzi, TY DIABLE ROGATY!! :-D Przez Ciebie kupilam ta posciel do wozka! Zlozylam juz w Polsce zamowienie i siostra ma mi zamowic jakas na allegro, jeszcze nie wiem jaka bo to ma byc niespodzianka.

Mamo Zuzi to dla chlopca Bruno, a dla dziewczynki??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość