Awatar użytkownika
Kasica79
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:38

30 maja 2007, 17:29

SANDRUSIA)), i jak Kubuś?? Ja swojemu niedawno zamówiłam matę edukacyjną i teraz to ja widzę poprawę, łapki przed siebie, głowa prosto, i jest super, za tydzień kontrola u Bartoszycach, a co u innych dzieciaczków??

Awatar użytkownika
silhana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 11 mar 2007, 19:11

16 cze 2007, 16:17

Witajcie Kochane!! Ja też miałam problemy z napięciem mięśniowym.. Niestety do neurologa czekało się 1,5 miesiąca.. :ico_szoking: .. Ale od pediatry mięliśmy numer telefonu do super rehabilitantki ona nam pokazała jak mamy się zajmować Natalką. Byliśmy tydzień temu i się okazało, że jest wszystko w porządku :ico_haha_01: .. Normalnie tak się ucieszyłam.. :ico_haha_01: :-.. Nie zazdroszczę Tobie Sandrusia... Pewnie musisz się bardzo denerwować?... A ten Wasz lekarz to :ico_puknij: jest... Straszne..!!!

Kasica ja mojej Natalce kupiłam jak miała 3 miesiące.. Faktycznie super sprawa.. Dziecko się na niej bardzo dobrze rozwija.. :ico_brawa_01:

Napiszcie, co tam u Was!!! Jak wasze dzieciaczki znoszą to napięcie mięśniowe?

Pozdrawiam !!!
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kasica79
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2007, 13:38

16 cze 2007, 17:34

My już mamy ostatnią serię ćwiczeń i nie musimy już jeździć do rehabilitanta, ale, chodzik idzie precz, bo nie wolno Wojtkowi go używać, jak będzie wstawać przy meblach, nie wolno go prowadzać za rączki, Sam musi do wszystkiego dorosnąć.
Dobrze że u Ciebie wszystko ok. Super. Zdrówka życzę

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości