anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

debiut

20 cze 2007, 12:06

Witam,
Ktoś mi doradził abym weszła na wspólny termin i poznała inne mamy mające podobny termin porodu (ja mam na 2 września) ale to się okaże :-) kiedy zechce wyjść na świat. Jestem początkująca na forum więc nie bardzo wiem jak się tu poruszać. Mieszkam w Gdyni od marca i czuje się tu trochę samotna, potrzebuję zwyczajnie pogadać i spotykać się z innymi mamami. Pozdrawiam serdecznie!!!

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 cze 2007, 12:10

Anitus witaj!!!
Wchodz do nas i pisz o czym tylko zechcesz.
Ja jestem z Białegostoku.Może to niezły kawałek od Ciebie ale pogadać na tt możemy kiedy tylko będziesz chciała.
A wiesz już czy to chłopiec czy dziewczynka?Napisz coś wiecej o sobie.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 cze 2007, 12:42

anitus72, witamy u nas :ico_haha_02:

anitus72
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 17 cze 2007, 17:20

powitanie

20 cze 2007, 12:54

Dzięki za miłe powitanie, postaram się napisać coś o sobie następnym razem. Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

20 cze 2007, 13:04

anitus72, witaj

dziewczynki a ja dzisiaj dowiozłam kolejną partię ciuszków dla maluszka, już się boję że jak to wszystko zaczne prać i układać w szafie to mi się nie zmieści :-D

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 cze 2007, 14:36

Witaj Anitus

Ja byłam na małych zakupach i kupiłam sobie czereśnie i truskawki :-) mniam,ja jeszcze niemiałam robionej tej glukozy a mój lekarz stwierdził ze mamy jeszcze czas,a teraz ide do niego w 31 tyg..MArtwie sie troche bo jak robiłam badania na poczatku ciazy to glukoze mialam za wysoka ale powtórny wynik był juz ok.Tylko słyszałam ze to obciązenie mozna robic tylko do 28 tyg. więc ja niewiem co ten mój doktorek wymyśla :ico_olaboga: W sumie tak samo było z witaminami, pytam mu się w 9 tyg. czy mam brac witaminy bo mialam wyniki ponizej normy a on na to ze nie,to ja czekałam az mi bedzie kazał brać,jak zrobiłam wyniki w 19 tyg. i były dużo za niskie to mi sie pyta czy biore witaminy no a ja mu na to ze przeciez mi niekazał,a on "ale to do czasu!!!".W końcu po to do niego chodze i płace zeby mi mówił co i jak mam brac i wogóle, a jest to moja pierwsza ciąża wiec jestem troche ciemna.Zastanawiam sie czy niezrobic tych badan tak dla samej siebie.
Ale wam się pożaliłam na tego mojego doktorka!!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 14:41

Kiciu, no doktorek jekki ignorant :ico_haha_01: bierz , bierz witaminki dla ciezarnych, na pewno nie zaszkodza. A mocz i krew ci w ogole bada? Bo ja mocz ostatnio mialam robiony pod koniec kwietnia i chyba juz w Polsce zrobie, tak samo te glukoze, bo w Szwecji jej w ogole nie robia :ico_puknij: Co do krwi to sama nie wiem co mi badaja: mowili mi ostatnio ze zelazo mam 17 czy 117... ale nie wiem. moze im chodzi o hemoglobine? No grunt ze jest ok.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

20 cze 2007, 14:52

MAmo Zuzi od tych ostatnich badań to już biore witaminki i nawet jakby wtedy mi niekazał brac to i tak bym samam sobie kupiła bo ciągle mi było słabo i niemiałam sił na nic,a hemoglobine mialam 10,7 a najnizsza norma to 11,5.

Ulamisiula masakra z tym zusem, co oni juz niewymyśla?Żeby kobiety w ciąży nachodzić z kontrolami :ico_puknij: Mi czasem brak słów co ten zus wyprawia, niecierpie ich!

A mnie dziś tak wszystko drażniło rano jak wstałam,ojej.Zmykam się uczyć,na szczescie niejest takie trudne.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

20 cze 2007, 15:21

Oj ja dzis tez lewa noga wstalam :ico_zly: Moja Zuzia zrobila mi akcje zwana "schiza", dotyczaca jej stroju (co to bedzie dalje :ico_szoking: ). Ja nadgorliwa mamusia chcialam dziecku dogodzic (uwielbia sukienki) wiec niose sliczna zolta w kwiatuszki, myslac ze sie ucoeszy. A ona: jejku, taka brzydka??? Ja : zakladaj ja i juz Ona (jeczac): jeeeejku, nienawidze tej sukienki... Wiec ja (jeszcze spokojnie) podchodze, zdzieram z niej kiecke i mowie: Oki, dawaj, zaraz ci dam spodenki. Ona ryk. Ja poszlam przynosze dzinsowe rybaczki i koszulke, daje jej (ryczacej i wrzeszczacj ze chce z powrotem swoja ukochana sukieneczke) i mowie ze ma to ubrac. Ona : Nie , nie, nienawidze tych spodenek :ico_szoking: Podeszlam, i chcialam zabrac te spodenki obmyslajac zemste i mowie: Oki, nienawidzisz sukienki i nienawidzisz spodenek to odkladam je dla biednych dzieci, bardzo sie uciesza.... Buuuu..... ale sie zaczelo dziac, boze jak ona sie darla, normalnie okno zamknelam bo wiecie w Szwecji dzieci to Swiete Krowy :ico_oczko: Wyrwalam jej te spodenki i schowalam razem z sukienka. Ta drac gebe latala w samych majtach z 15 mninut i krzyczala jaka jestem niedobra mama, gdzie sa jej najukochansze spodenki, ktore tak kocha itp ufffff..... dalam jej w koncu stare, welurowe, brazowe spodnie od dresu i powiedzialam ze z kare za jej zachowanie caly dzien bedzie w nich chodzila. I poszla w nich nawet do sklepu i teraz tez w nich lazi. Juz ja ja naucze pkory troszke ...
Ale ze mnie wredna matka, co??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

20 cze 2007, 16:01

Mamo Zuzi wcale nie jesteś wredna, jesteś bardzo dobra mamą.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość