Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 cze 2007, 13:19

Mamo Zuzi przeciez wiemy ze zart :-D Sprowokowalas tylko rozmowe na temat ktora jaki lubi alkohol... A ja sie przyznam ze zdarza sie mi bardzo rzadko wypic malenki kieliszek wina, szczegolnie jak mam bardzo niskie cisnienie. To byla rada mojego lekarza w Polsce, powiedzial ze czerwone wytrawne wino w niczym nie zaszkodzi, a pomaga zwiekszyc ilosc czerwonych krwinek.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

25 cze 2007, 13:22

mama_zuzi1980, no pewnie, wszystko sobie odbijemy jak maluchy będą z nami :ico_brawa_01: ja dziś kupiłam śliweczki i czereśnie, zaraz po obiadku będe wszystko wcinać. wystawiłam sobie na balkonik stoliczek i fotelik i będe odpoczywać na powietrzu

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 cze 2007, 15:06

Dziewczyny powiedzcie mi czy w czasie ciąży miałyście jakieś plamienia?
Ja miałam dzisiaj.Lekarz kazał mi sie stawić jutro z samego rana u siebie w gabinecie a dzisiaj leżeć i nic nie robić.Troche sie martwie czym to może być spowodowane.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 cze 2007, 15:23

ulamisiula pisze:Dziewczyny powiedzcie mi czy w czasie ciąży miałyście jakieś plamienia?
Mnie jak do tej pory nic takiego nie spotkalo... Jedynie ta infekcja grzybicza, ale to raczej byly uplawy a nie plamienia. Moze czyms sie zestresowalas albo sie przemeczylas?? Oj mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze!!

Przed chwilka czytalam artykul na forum ginekologicznym na temat plamienia, tylko nie wiem czy moge zamiescic tu link.... W kazdym razie mozesz znalezc w internecie duzo informaci, wpisz tylko na google "plamienie w ciazy"

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

25 cze 2007, 15:28

Ulamisiula, ja z zuzia ialam male pojedyncze plamienie, u mnie bylo to z powodu nadzerki ktora juz mialam jak zaszlam w ciazy. Moja szwagrierka z kolei iala plamienie z powodu polipa ktory jej sie pojawil juz w ciazy i podczas porodu znikl. Mozna miec po stosunku, albo w terinie w ktorym akurat przypadala by miesiaczka gdybys nie byla w ciazy (choc akurat nie wiem czy w tak zaawansowanej ciazy tez tak moze byc, na pewno na poczatku tak). Lec jutro do lekarza. To nie musi byc nic zlego ale lepiej dmuchac na zimne. A powiedz: to bylo tylko pojedyncze ze tak powiem "zabrudzenie papieru toaletowego" czy leci z ciebie caly czas :ico_wstydzioch: ? No i czy to brazowe czy krwiste jest?

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

25 cze 2007, 17:01

niestety kapie cały czas i jest krwisto czerwone.Mam nadzieję że to nic złego.
Dzieki dziewczyny :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 cze 2007, 17:03

Ulamisiula, to moze Ty nie czekaj do jutra tylko idz do lekarza jeszcze dzisiaj, lepiej byc w stu procentach pewnym ze to nic groznego. Ja na Twoim miejscu chyba bym nie czekala do jutra...

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

25 cze 2007, 17:44

Ula, Dominika ma rację, jak kapie i krwisto czerwone to może to być coś poważniejszego, a tu cała noc przed tobą. Zresztą dziwię się temu lekarzowi że karze czekać do jutra, przecież wkraczasz w 3 trymestr i teraz trzeba się mieć na baczności. Kochana, nie przejmuj się tylko dzwoń do lekarza, a jak powie to samo to do szpitala pojedź, bo z tym nie ma żartów.
Kicia nie przejmuj się, chamy są wszędzie no ale przecież kobietę w ciąży nie będzie obrażał, będzie dobrze, skoro to umiesz to napewno zdasz.
A ja dziś na obiadek miałam ziemniaczki młode, filet z kurczaka i gotowana młoda kapusta z pomidorkami i koprem:) mniam.
Uwielbiam ostatnio truskawki, ale to ciekawe bo przedtem mogło by ich nie być, tak na spróbowanie zjadłam i koniec, a teraz to bym kupowała codziennie. Za to czereśni nie ruszę, kilka lat temu zjadłam chyba z pół kilo i okazało się że w każdej były białe glizdki:((((((blellelleleleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeszcze teraz mnie trzepie jak o tym pomyślę. A drugi raz, to jak robiłam z mamą kompoty z czereśni i zalałam je syropem a po jakimś czasie było biało na powierzchni wody, wszystkie wypłynęły, do słodkiego, okropny widok, wszystko wyrzuciłyśmy i na całe życie mamy wstręt do czereśni i wiśni.
:ico_chory:
Dominika myślę, że to nic złego, że tak śpisz długo, ja też mam koleżankę, która tak spała w ciągu dnia i całą noc a wstawała tak jak ty o 12. Po porodzie jej przeszło, ale za to dziecko ma tak grzeczne, ciągle śpi tak jak mamusia w ciąży, albo sobie spokojnie leży, więc ty też masz szansę na takie spokojne dzidzi:)))

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 cze 2007, 17:56

Gosiu no ja mam nadzieje, ze bede miala takiego Aniolka w domku :) Slyszalam ze dzidzi zachowuje sie czesto tak jak mama w ciazy, nie mialabym nic przeciwko temu, bo ja spie, jestem spokojna, w sumie zero stresow, ja sie ostatnio niczym nie przejmuje, rachunek za telefon przyszedl do meza taki ze normalnie to bym go chyba zabila, a ja tylko machnelam reka i zaczelam sie smiac, ze mam w domu straszna gadule :) Too tylko takie ploteczki, ale chcialabym zeby sie sprawdzily w moim przypadku :-D
Ulamisiula jak bedziesz cos wiedziec to daj koniecznie znac!!

[ Dodano: 2007-06-25, 17:58 ]
Gosiu w sumie Ty bedziesz miec corcie, ja synka i tak sobie pomyslalam... Chcialabys miec ziecia w Norwegii?? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

25 cze 2007, 18:20

Dominika czemu nie:))), chętnie poswatałabym już sobie:)
A co do tych ploteczek to ja nie chciałabym aby się sprawdziły, bo ja bardzo często się denerwowałam i płakałam na mojego męża więc nie chcę aby moje maleństwo było nieszczęśliwe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość