Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 lip 2007, 10:02

ja wiem,że są woreczki dla dziewczynek i dla chłopców ale właśnie często siusiu do nich nie trafia a jeśli potrafi do nocnika to jaknajbardziej do pojemniczka będzie lepiej i sterylniej.Myślę,że nic więcej dodawać do tego co dziewczyny napisały nie trzeba :-D

boranna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:10

05 lip 2007, 10:37

Dzięki za podpowiedzi!
Rano udało się złapać mocz, wiec SUKCES! Umyłam Wojtka jak radziłyście wodą z mydłem (nie wiem czy dość dokładnie :ico_noniewiem: ) i potem na wszelki wypadek jeszcze przetarłam Rivanolem. Ale Wojtek jest bardzo ruchliwy i później miałam problem żeby nie dotknął siusiaka zabawką, łapką itp... Czekaliśmy dłuuuugo, ale w końcu zaczął sikać - ze zdenerwowania i pospiechu zrzuciłam pojemnik na podłogę (DO DIASKA!), ale był zakręcony, więc mam nadzieję, że to nie wpłynie na wynik badania...
Denerwuję się, że te wszystkie drobne pomyłki mogą mieć wpływ na wyniki. Ehhh...

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

05 lip 2007, 10:43

boranna pisze: ale był zakręcony, więc mam nadzieję, że to nie wpłynie na wynik badania...
Denerwuję się, że te wszystkie drobne pomyłki mogą mieć wpływ na wyniki. Ehhh..
Nie ,spokojnie ,nie bedą miec wpływu :ico_haha_02: :ico_haha_02: Życze ,aby synkowi posiew wyszedł jałowy i czekam na wyniki :ico_haha_02: :ico_haha_02:

boranna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:10

05 lip 2007, 18:44

Wyniki badania na posiew odbieramy za dni kilka.
A te ogólne powtarzamy, bo za pierwszym razem wyszła obecność ketonów :| Zmartwiłam się, a lekarka powiedziała, że trzeba powtórzyć...

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

05 lip 2007, 19:18

Nie martw sie na zapas -poczekaj te pare dni .Na posiew trzeba czekac , bo chodzi o to czy wyhoduja sie jakies bakterie czy nie.A na mocz ogólny mozesz np.jutro zanieśc i powinnas miec już w tym samym dniu :) :)

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość