Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

06 lip 2007, 18:06

mamo Zuzi gratuluję córeczki:) no to kto wie ile teraz jest dziewczynek a ile chłopców?
Dominika a gdzie te fotki???
Agnieszka współczuję ci, wiem jak to boli bo też kiedyś leczyłam zęby i też kanałowo na żywca. Ja teraz od razu udaję się do dentysty prywatnie, bo nikt nie będzie testował praktyki na mnie a tak właśnie jest w publicznych przychodniach:( Naszczęście mam jednego zaufanego dentystę i do niego ciągle chodzę i wiem że gdyby się działo coś nagłego wcisnął by mnie w kolejkę tego samego dnia:)
A ja dalej wypoczywam u mamy, nie muszę się martwić co by tu zrobić na obiad, dziś jadłam barszczyk czerwony i naleśniki z serem białym i polane sosem truskawkowym:) mniam mniam:))) A mój mąż sobie sam radzi w Katowicach chociaż też czasami jeździ do mamy na obiad.
Kicia zrób zdjęcie wózka, będziemy podziwiac:)

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

06 lip 2007, 19:09

hej dziewczyny, wywaliłam się na uczelni. całe szczęście że nie na brzuch, tylko na rękę. Byłam na pogotowiu, z bąblem wszystko dobrze zbadał mnie lekarz gin. słyszałam tętno. Ale zarąbiście boli mnie ręka, stłukłam ją bardzo i mam krwiaka maksimusa. Najśmieszniejsze to to że to prawa ręka i nie będę mogła pisać na zajęciach.Ale to chyb nic przy przejściach agi, współczuje. pozdrawiam

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

06 lip 2007, 19:18

ewasiek uważaj nia siebie, i patrz pod nogi, nie wolno się spieszyć :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

06 lip 2007, 19:50

No ja już mam wózeczek,baaardzo mi się podoba,ale zdjęcie zrobię jutro,oki?A wózeczek jest błękitno-seledynowy.A poza tym kupiłam jeszcze śpioszki i buciki,już mam niezły zestaw,bo moja mam to trzy dni pod rząd przynosiła mi nowe śpioszki :-D więc chyba zakupy ciuszkowe już skończone.Szwagierka była dziś u lekarza i ma rozwarcie i do wtorku będzie dzidziuś :-D ,oj będę stałym gościem u niej chyba :-D

[ Dodano: 2007-07-06, 20:02 ]
Oj ewasiek dobrze że nie na brzuch,trzeba uważać w naszym stanie,życze żeby rączka się szybko zagoiła :-)

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

06 lip 2007, 20:26

Agnieszka strasznie Ci współczuje.Tez miałam kiedyś ;eczony żąb kanałowo bez znieczulenia wiec przypominam sobie ten ból.Z tym miałam tylko lepiej że mogłam nawcinać sie tabletek przeciwbólowych i to pomagało a Ty niestety nie możesz .Trzymaj sie dziewczyno!!!I tak jesteś dzielna :ico_sorki:

Ewasiek najważniejsze że to nic powaznego.Uwazaj na siebie i dzidzię.

Gosia jak ja Ci zazdroszczę tych nalesników :ico_placzek: Kurcze w ciaży mam alergie na truskawki wiec moge sobie tylko o tym smaku pomarzyć.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 lip 2007, 08:01

ewasiek, dobrze,że Dzidziusiowi i Tobie nic się nie stało, a łapka się zagoi! Mam nadzieję,że nie boli tak bardzo... Boli?
Dziewczyny, próba trzymania kciuków----> w poniedziałek, o 10.30 mam obronę!!!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

07 lip 2007, 08:31

Ewasiek uwazaj na siebie! Ja to teraz patrze pod nogi uwazniej, bo niestety mam talent do przewrotek nawet na plaskiej powierzchni, tak bez przyczyny, nawet zdarza sie mi potknac o moja wlasna noge.

Kocura Bura to ja juz mocno trzymam kciuki!

Wogole to wstalam dzis wczesniej, zeby zrobic porzadki i przygotowac jakies salateczki bo wieczor mamy gosci, a popoludniu chcialam skoczyc na zakupy. Wczoraj bylam z Krzyskiem w Ikei, kupilam lozeczko, przewijak, wanienke, taka karuzlke z pluszakami do lozeczka i jeszcze inne pierdolki, a dzis wybieram sie po reszte, bo nie mam jeszcze materaca... A i zapomnialam, mialam kupic komode, ale skonczylo sie na szafie, bo byla najtansza, a duzo wiecej poleczek, ok 300 zlotych zaplacilam za ta szafe. Dzis wogole mam zamiar kupic wszystko lacznie z pampersami i wacikami, jak sie uda to popoludniu zakoncze zakupy wyprawkowe i wszystko bedzie juz czekac na Jasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosiu o zdjeciach pamietam, tylko kamera w naprawie i musze mezowi zakosic komorke bo on ma z aparatem. Zastanawiem sie teraz jak dlugo bede czekac na skrecenie tego lozeczka i szafy biorac pod uwage to ze Krzysiek to stolarz :) heheheh, moze sie do wrzesnia wyrobi... Jak juz wszystko zamontuje to porobie foteczki!

Milutkiego dnia :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

07 lip 2007, 10:36

a dzisiaj pogoda.Mam posprzatać mieszkanko ale nie mam siły.Jutro przyjeżdza do mnie moja przyjaciółko-siostra :ico_brawa_01: .To jest moja przyjaciółka ale wyglądamy jak siostry bliżniaczki.Śmiejemy sie że to którys z naszych tatusiów tak sobie zaszalał :-D
Zauważyłam że mojemu Benowi bardzo podoba sie muzyka Dżemu szczególnie "Do kołyski".Tatuś sie tym bardzo cieszy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 lip 2007, 14:14

Dominisia, no tak- szewc bez butów chodzi :-D Super,że już masz wszystko dla Jasia. A ja prawie nic... Ale wezmę się za zakupy, tak jak sobie obiecałam- po obronie. Czekamy na fotki Twoich zakupów!

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

07 lip 2007, 14:29

Kocura my też będziemy trzymać kciuki w poniedziałek.
Dominisia fajnie że masz ikee blisko ja też bym chciała :ico_placzek:
A u mnie dziś niezawesoło,pogoda do d... , a poza tym wczoraj wieczorem wkurzyłam się na Łukasza i się nie odzywam narazie,niech zrozumie że źle robi.Dziś weszłam na wagę i wygląda na to że mam 11kg. do przodu chociaż moja waga to taka rewelacyjna nie jest i trochę oszukuje czasem pokazuje więcej a czasem mniej wiec dowiem się dokładnie jak pójdę do lekarza,a poza tym wyskoczyły mi rozstępy na udzie(jednym :ico_haha_01: )tak od wewnętrznej strony u samej góry,dziwne że tylko na jednej nodze :ico_szoking: i to nawet sporo tylko w takim niewidocznym miejscu na szczęście.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość