Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

07 lip 2007, 17:34

Hej!Ja jak zwykle zaganiana,ale udało mi się dopaść kompa w końcu.Nad morzem było super.Aurelka była bardzo szczęśliwa.Wszystkich zaczepiała swoimi piskami.Jednak jak wróciliśmy do domku to dała nam czadu,bo jej się w Łodzi wcale nie podoba.Normalnie nad morze powinniśmy się przeprowadzić.Widzę,że co po niektóre dzieciaszki ząbki już mają.Aurelce widać dwa na górze jak się wyżynają.Pediatra powiedziała,że lada dzień wyjdą.Ale co my teraz mamy z tą marudą.Cały czas krzyczy i po paru godzinach to już głowa pęka.Co do jedzenia to zupki i deserki wcina,mleczko 4 razy dziennie,no i obowiązkowo soczki pije.A jak chce jej dać herbatke,to napije się dwa łyki i już niechce.Tak się nauczyła cwaniara.Co do kaszek,to niechce ich jeść,więc od czasu do czasu próbuje jej je podawać,ale nic na siłe.Może przyjdzie dzień co zacznie jeść.Najchętniej to by już kanapki jadła,bo jak my jemy to ona pierwsza do próbowania :-) Ja już za tydzień do pracy wracam,ale nie chce mi się.Pracuje w markecie,więc możecie sobie wyobrazić jak jest.Mój mąż aktualnie jest na l-4,więc na początku z córcią posiedzi,to będzie łatwiej się rozstać.Aha i jeszcze napisze,że z pracy dostałam darmowe wejście do klubu fitness,więc teraz ciężko pracuje,żeby w końcu szczupło wyglądać.Wzięłam się nareszcie za siebie i teraz pełna mobilizacja.Trzymajcie kciuki za moją wytrwałość! :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-07, 17:46 ]
Wkleiłam nowy avatar,to Aurelka nad morzem,właśnie taka była szczęśliwa :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-07-07, 18:00 ]
Ojej jeszcze zapomniałam napisać,że wczoraj na szczepieniu byłyśmy i Aurelka waży 7250,no ale widzę,że Jaga waży o wiele więcej.Masz Eve już co dźwigać.Aura też wędruje po łóżeczku jak śpi i ostatnio na brzuszku spała.Jak siedzi w pozycji pół leżącej to potrafi już prosto usiąść.Co do raczkowania,to zaczyna coś kombinować z pupką,ale jeszcze jej nie wychodzi,bardziej czołga się na przedramionach.Fajnie tak patrzeć na postępy naszych dzieci co? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

07 lip 2007, 18:09

Rosa trzymam kciuki z całych sił za ta wytrwałość Twoją :ico_brawa_01: Ja to przytyć teraz próbuję :ico_noniewiem: Wszystkie ciuchy ze mnie zjeżdżają - taką mam reakcję na stres - zero jedzenia...
No i zazdroszczę Wam tego wyjazdu :-D Sama najchętniej gdzieś w górach na tydzień bym sie zamelinowała :ico_haha_02: Zamiast tego codziennie obiadki M. dowożę. Ale przynajmniej już z bólu tak nie stęka.
No a ząbki - to ja już nie wiem jak z nimi jest. Pierwsze dwie dolne jedynki, nawet nie zauważyłam, że Małej wyszły. Żadnej reakcji, żadnego marudzenia. A teraz? W nocy spać nie chce, w dzień wszytko do buzi pcha. Niespokojna jest cała, a ja w efekcie niewyspana.
Magdzinka wiesz, myślę, żebyś sie nie przejmowała tym jedzeniem tak bardzo, skoro Malutka tak ładnie na wadze przybiera. Przecież nie wmusisz jej do buźki więcej niż zechce zjeść. No i w cierpliwość trzeba sie uzbroić. Jaga na początku też z trudem tolerowała nowe pokarmy, a teraz wcina zapamiętale. I dziwię się, że Sinlac u Was przegrał, bo Jaga moze jesć go bez przerwy. Ale - widocznie wymagający egzemplarz Ci sie trafił i homary będziesz musiała gotować :ico_haha_01: U nas jest tak : rano cyc, po dwóch godzinach deserek, potem sinlac lub inna kaszka, potem znowu cyc i na dobranoc butla z mlekiem. W międzyczasie wypija ok. 250 ml herbatki.

A najważniejsze. Dziewczyny - Jaga dziś sam usiadła!!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: Leżała na płasko we wózku. Nagle patrzę - a ona sobie siedzi zupełnie pewnie i stabilnie trzymając się jedną rączką wózka, a w drugiej mając grzechotkę :ico_brawa_01: Niestety nie zdążyłam obfotografować, bo Mala zdezorientowana zamieszaniem położyła sie z powrotem :-D

[ Dodano: 2007-07-07, 19:38 ]
To na dowód... :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
Rosa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:35

08 lip 2007, 17:41

Brawa dla Jagódki :ico_brawa: Oj zazdroszcze ci tej wagi,ale współczuje,że masz tyle stresów.Ja jak wróce do pracy to na pewno schudne.Będe starać się chodzić na siłownie,więc mam nadzieje,że już niedługo mój wygląd wróci do normy.Zależy mi na tym,bo 29 lipca Aurelka ma chrzciny,więc chce ładnie wyglądać...na zdjęciach :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

08 lip 2007, 20:24

Rosa wierzymy tu w Ciebie wszystkie, bo jak juz kobieta sie zaweźmie, to nic jej nie powstrzyma :ico_brawa_01:

A Jaga dziś pół roczku kończy :-) Jak ten czas zleciał...dopiero co ja po porodzie tuliłam w ramionach...

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 lip 2007, 09:14

eve.ok, wszystkiego co najpiekniejsze z okazji półrocznych urodzinek DLA JAGUSI!!! :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :509: :509: :509:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 lip 2007, 10:35

Mgadzinka dziękujemy :ico_buziaczki_big:
Dziewczyny - pisałam Wam, że Jaga się marudna bardzo zrobiła i zwalałam to na karb ząbków. Doszło do tego, że w nocy nie sypiała prawie w ogóle tylko co pół godzinki pobudka. Chodziłam jak zombi. W końcu przedwczoraj wpadłam w akt desperacji. Położyłam ją do łóżeczka, zdjęłam bluzkę, którą miałam na sobie i jej włożyłam, tak by zapach czuła. Całą noc przespała bez pobudki!!! :ico_brawa_01: I dziś to samo... Widać mamy jej się chciało :-D
Swoja drogą - do jakich rozwiązań trzeba sie posuwać :ico_brawa_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

09 lip 2007, 13:24

Ewuś i juz pólroczku za nami. Nie tak dawno zmawiałyśmy się na wspólny termin a tu proszę....

Dużo zdrówka i szczęścia anszym dziewczynkom :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

09 lip 2007, 17:37

No właśnie moniś - wszystkiego najlepszego dla Martyni :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

09 lip 2007, 18:02

moni26, i dla Martynki duuuuuuuuużo całusów :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-09, 18:05 ]
Ja też nie mogę uwieżyć w to, że mamy już takie "duże" półroczne dzieci :ico_szoking: Dopiero co były jeszcze w brzuchu a teraz już są tyle miesięcy na świecie i są coraz bardziej kontaktowe, uśmiechnięte i kochaniutkie :-)
Dopiero tak niedawno jak zapisywałam Joasię do przychodni to inne mamy zachwycały się moim maluszkiem , że takie tyci tyci a teraz ja to samo robię jak spotykam inne noworodki hihi :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 lip 2007, 19:00

Dzisiaj (w koncu) byłysmi na wizycie kontrolenej u neurologa. Wszystko ok :-) z rehabilitacja też koniec. Pani neurolog nawet troszeczke sie zdziwiła że tak szybko nastapiła poprawa, sądziła ze potrwa to dużej - a tu proszę.
W niedziele wyjeżdżamy na wakacje, 250 km do pokonania mam nadzieje ze Marti dobrze zniesie podróż...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości