Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

15 lip 2007, 17:20

Domninisia dzięki za przekazanie pozdrowień.Mnie na dodatek zaczoł boleć ząb,ale on jest całkiem zaleczony :ico_noniewiem: ,kurcze nie wiem czy rano jutro mnie przyjmie jeszcze przed szpitalem.Jak to moja babcia powiedziała "jak nie urok to sraczka"!Mam nadzieję że nie zostanę szpitalu już do końca bo chyba zwariuje.A tak wogóle to nie wiem czy mam zostawić ten mój suwaczek tak jak jest czy zmienić go na 32 tydzień :ico_noniewiem: a niech zostanie.

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

16 lip 2007, 07:46

Hej dziewczyny, nie zaglądałam tu kilka dni i takie wiadomości. Aż mi łzy stanęły w oczach. Betti jest mi strasznie przykro, ja poroniłam w 3 m-cu i było mi bardzo ciężko, gdyby nie mąż i rodzina chyba bym zwariowała. Moje maleństwo było mniejsze ale to boli tak samo. Trzymaj się, myślę że wszystkie modlimy się za twoje maleństwo.
Gosia, trzymaj się kochana, to jakiś burak że zostawił ciebie dla jakiejś głupiej panny. Jeszcze wróci na kolanach i będzie błagał żeby mógł maleństwo zobaczyć.
Powiem wam że chyba coś nie tak na tym świecie, nie tak to powinno wyglądać. Facet będzie miał dziecko a zachowuje się jak skończony idiota, burak i ... wole nie pisać więcej bo zacznę używać brzydkich epitetów.
Ja wróciłam już do domu, mam spokój ze studiami do października, zabieram się za przygotowania do narodzin bąbla, piorę od samego rana, muszę zacząć urządzać pokoik dla niego. Powiem wam, że już bym chciała go mieć "na zewnątrz". Choć z drugiej strony niech siedzi w brzusiu tyle ile trzeba.
Ależ się rozpisałam, ale wkurzył mnie maż gosi.
pozdrawiam

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

16 lip 2007, 10:41

Nie było mnie tu kilka dni a tu tyle tragedii.
Beti nie umiem opisać jak mi przykro.Chociaż żadko sie modle to pomodle sie dzis za Ciebie i za Kubusia.
Gosiu ca za kawał skur...... .Normalnie sama bym go udusiła.Wiem że to łatwo mówić ale postaraj sie duzo nie denerwować, by nie zaszkodzić niuni.Ja nie wiem czy pozwoliłabym mu mieszkać w tym mieszkaniu.Pewnie wyrzuciłabym jego rzeczy przez okno i niech je zbiera i sie wynosi.A miesznie bedzie Twoje i dziecka.Możesz go wynając i mieszkać u rodziców ale niech on nie ma do niego wstępu.Co za kawał hu.....Trzymaj sie kochana.Pamietaj że w każdej chwili możesz nam napisać co Ci leży na sercu .
Dominisia ten ból w boku to z powodu uciskającej wątroby.Dziecko uciska wątrobe a watroba żebra.Podobno to jest normalne.Problemy są jak zacznie Cie swędzić skóra.Wtedy do doktorka.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 lip 2007, 11:01

Normalnie przesadzili z tym upałem, wściec się można! Chciałam sobie wyjść na sklepy, ale chyba nic z tego. Skoczyłam tylko rano po zakupki i juz o 9 był upał nie do zniesienia. We środę wymieniamy okna w całym mieszkaniu- mam troszkę pracy,żeby co nieco pochować.
Trzymajcie się!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

16 lip 2007, 17:35

Betti tak bardzo mi przykro. ostatnio coś często same takie tragedie na naszym tt. ale trzymaj sie kochana. jestem z tobą.

Gosia no czegoś takiego to ja się naprawdę nie spodziewałam. normalnie jakbym chwycila tego twojego meza to bym mu nogi z nonono powyrywala. dobrze dziewczyny pisza najlepeij to jedz sobie do rodzicow odpoczac troche, ochlonac i przestac sie stresowac.

Kicia trzymaj się dzielnie i wracaj tu do nas szybciutko!!! będziemy czekać :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

17 lip 2007, 09:27

Wczoraj byłam u lekarza i troche mnie przestraszył.Powiedział, że jak mały bedzie dalej rósł w takim tepie to urodzi sie z wagą ponad 4 kg i dł.ponad 60 cm.No to mnie chyba rozerwie :ico_brawa_01: .Żartuje .cieszę sie że z Benkiem jest wszystko wporządku i że bedzie duży.Muszę tylko odstawić słodycze bo jak wvczoraj stanełam na wage to jak zobaczyłam wskażnik to az usiadłam z wrazenia.!3 kg.Ja w życiu tyle nie wazyłam.Ale co najdziwniejsze lekarz też sie zdziwił, bo powiedział że po mnie tgo wogóle nie widać.A wcale nie należe do osób o dużej budowie ciała.Kazał sie tym nie przejmować, bo chudnąć to ja będepo ciaży.Dobrze Mu mówieć. :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

17 lip 2007, 09:28

dziewczynki Betti, Gosia przytulam Was mocno :ico_pocieszyciel: wiem że nie znajde słów które by Was pocieszyły.
Betti życzę dużo siły, Gosiu Twój post mnie zwalił z nóg, tak niedawno każda z nas doradzała Tobie żeby porozmawiać o tych nocnych przyjściach,a teraz wyszło dopiero jaka przykra jest prawda. Dziewczyny mają rację uciekaj odpocząć do rodziców, teraz Ty i maleństwo potrzebujecie spokoju.
Kicia wracaj szybko do nas, może Twój lekarz woli wszystko dobrze skontrolować w szpitalu, mam nadzije że szybko do nas dołączysz i wspólnie będziemy odliczać czas do narodzin Kacperka.

Ja dzisiaj do gina na 16.20 zobaczymy co tam u mojego maluszka słychać, ile waży. Zapytam od razu lekarza co on na to że chciałabym rodzić w tym szpitalu a nie u niego.
Jutro wizyta u diabetologa.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

17 lip 2007, 09:57

Nie będzie mnie parę dni, bo jadę do mamy. Jutro wymieniają nam okna, zostawiam męża z tym wszystkim na głowie i zmykam. Nie dajcie się upałom!

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 lip 2007, 14:57

upaly?? A co to takiego?? Tutaj od rana deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz... Ale jakos mnie to nie martwi!

Ulamisiula dzieki za informacje co do boku, juz sie nie bede przejmowac tym kluciem!

U mnie od wczoraj rodzice, przywiezli mi duzo rzeczy dla Malego, teraz pasowaloby zabrac sie za pranie, ale nie ma jak bo gdzie ja bede to suszyc jak leje?? A takie rzeczy dla Malego to wolalabym suszyc na zewnatrz, bo mieszkamy pod lasem i zapach jest inny, a w domku z racji tego ze mieszkamy prawie w piwnicy wszystko schnie strasznie dlugo i potem nawet ladnie nie pachnie :ico_placzek:

Mama karmi mnie ruznymi pysznosciami, non stop cos we mnie wpycha, twierdzi ze ja nic nie jem :)

Awatar użytkownika
gosiaperelka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 10 mar 2007, 09:55

17 lip 2007, 16:05

Witajcie dziewczyny, ostatnio to nawet zabardzo nie mam ochcoty wchodzić na neta. WIem że mogę liczyć na was i moja rodzina też mnie wspiera.Nawet teściowa i szwagierka pomagają mi jak mogą. Narazie nie chce o niczym mysleć, jest mi trudno, nie wiem co bedzie jutro i jak moje zycie bedzie wyglądało, mam nadzieję ze Lenka będzie zdrowa i da mi tyle pociechy i że mi wszystko wynagrodzi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość